• 3voor12
    • home
    • Stories
    • Radio
    • Audio en video
    • Lokaal
    • FAQ
  • friesland
    • home
    • Stories
    • Dossiers
    • audio & video
    • Rubrieken
    • Agenda
  • 3voor12 Friesland Facebook
    3voor12 Friesland Twitter
    3voor12 Friesland Instagram
    3voor12 Friesland RSS-feed
Zoek
© Jurjen Breedenbach / 3VOOR12FRL

U bent hier:

  1. 3voor12 lokaal
  2. friesland
  3. stories
  4. alle stories
  5. 2006

  • Winnaars Zilveren Harp; Pete Philly & Perquisite samen met The Proov in Iduna

    Een verslag
    14 februari 2006

    Met 3voor12 kom je nog eens ergens! En zo ook voor deze recensie. Ik reisde per openbaar vervoer af naar poppodium Iduna te Drachten om daar een kijkje te nemen voor Pete Philly & Perquisite die daar samen met The Proov op het podium stonden. Bekende namen als het gaat om de Nederlandse hiphopproducties van tegenwoordig.

  • Monstertux – During Daytime EP

    Interview & Recensie van de EP van de band Monstertux
    14 februari 2006

    Na drie bijzonder fraaie singles (Glittering Makes The World Go Round en Lift Me Up uit 2002, en Here It Is uit 2004) besloot bassist Wander van Duin Monstertux te verlaten en dus moest noodgedwongen het roer om. In Erik van Veen werd een opvolger gevonden en bovendien kwam er een tweede gitarist, de van My Diary Lied afkomstige Derek Kuipers, en zodoende kon, al vrij snel eigenlijk, toch de draad weer worden opgepakt. Een interview met de band.

  • The Suicidal Birds (part one)

    Interview met de band (Deel 1)
    14 februari 2006

    “Hoewel we stiekem wel hoopten dat we iets met The Suicidal Birds zouden bereiken, is dit waar we nu in zitten toch wel een heel speciaal avontuur.”

  • It giet oan!

    3voor12 Friesland eindelijk online!
    12 februari 2006

    Friesland is meer dan koeien en de Elfstedentocht. Je hebt er namelijk ook nog de Friezen zelf. Een eigenzinnig volk dat er eerder was dan menig Hollander. Tenminste zo ziet de Fries het.

  • Wat betekent de Academie voor Popcultuur voor een stad?

    Een interview
    2 februari 2006

    Academie voor Popcultuur is een nieuwe vorm van kunst onderwijs. De HBO kunst academie heeft twee richtingen: muziek en vormgeving. Een interview met directeur Albert van der Kooij over de opleiding en wat het betekent voor een stad als Leeuwarden.

stories

    • overzicht
    • dossiers

3voor12

Het laatste nieuws in de newsfeed →

artikelen

3voor12 achtergrondartikelen →

video en audio

Alle media op 3voor12 →

lokaal

Alle 3voor12 lokaal sites →

over

Veelgestelde vragen →

vpro

Ga naar de voorpagina →

3voor12 friesland

Ga naar de voorpagina →