• 3voor12
    • home
    • Stories
    • Radio
    • Audio en video
    • Lokaal
    • FAQ
  • drenthe
    • home
    • Stories
    • Recensies
    • Dossiers
    • FAQ
  • 3voor12 Drenthe RSS-feed
Zoek

U bent hier:

  1. 3voor12 lokaal
  2. drenthe
  3. stories
  4. recensies
  5. 2015

  • Rosie Kills doet aftrap nieuw seizoen Klein Paradiso

    Kerkje in Echten ideale setting voor akoestisch duo
    28 september 2015

    Afgelopen zaterdag opende Rosie Kills het nieuwe seizoen in Klein Paradiso in Echten. Het omgebouwde kerkje biedt de perfecte setting voor het akoestische duo. De band zorgt voor een sfeervol begin van het seizoen. Bij binnenkomst wordt gelijk al duidelijk dat er een toegankelijke, warme sfeer hangt. Iedereen die een avondje wil ontspannen door te luisteren naar live muziek is welkom. Terwijl het duo nog druk aan het voorbereiden is, gaat het publiek al rustig zitten met een kopje koffie of thee.

  • Ralph loves Drenthe, Drenthe loves Ralph

    Ralph de Jongh in de Cerck in Beilen
    27 september 2015

    Kriskrassend door het hele land, kwam Ralph de Jongh vrijdagavond aan bij café de Cerck in Beilen om het nieuwe seizoen te openen. Zijn volle agenda telt kroegen, kerken en grote festivals, waarbij hij zowel met band als solo optreedt. Hij zingt de blues, maar kent zeker de waarde van pop. Zijn blijde boodschap wordt duidelijker en moderner.

  • Dave Goodman eert Gary Moore in De Amer

    Rentree Wouter Broekman tijdens voorprogramma
    21 september 2015

    In het dorp Amen, onder de rook van Grolloo, trad afgelopen zondag de Dave Goodman Band op. Als voorprogramma speelde Wouter Broekman.

  • Kat Riggins & Blues Revival

    Klein van stuk, groot van stem
    19 september 2015

    In aanloop naar het grote Holland Blues festival in juni volgend jaar, worden er af en toe optredens georganiseerd in de zaal van café restaurant Hofsteenge in Grolloo. Nadat ze donderdag in de North Sea Jazz Club in Amsterdam hadden gespeeld, waren we blij verrast met eindelijk weer een Afro-Amerikaanse band in Grolloo.

  • Groovende speedfunk in MFC

    Halsbrekende muzikale capriolen
    15 september 2015

    Afgelopen zaterdag stonden er weer twee bands op het podium van MFC: Schizoid Lloyd uit Haarlem en Uhgah?Wugah! uit Groningen. De show werd door het Coevorder podium aangekondigd met de woorden: "De bands staan garant voor een avond vol muzikaal vakmanschap. Misschien niet de meest toegankelijke muziek die je zult horen, maar kenners zijn er over het algemeen wel uit dat deze twee bands het beste uit verschillende muziekstijlen weten te verbinden tot strakke, originele songs, waarbij rechtgeaarde muziekliefhebbers compleet aan hun trekken komen. In het genre zijn dit wel de bands die er momenteel toe doen.” Dat belooft een interessante muzikale avond te worden. Maar maken de acts dit ook waar?

  • In beeld: Festival de Opening

    Start cultureel seizoen Emmen
    14 september 2015

    Afgelopen weekend werd in Emmen het cultureel seizoen geopend tijdens Festival De Opening. Ruim honderd acts lieten op 11 en 12 september hun kunsten zien. Fotografen Jan Lenting en Mariëlle Hensums waren van de partij om een sfeerimpressie te maken.

  • In beeld: Festerica 2015

    Optredens van Broken Benn en Wolftone
    14 september 2015

    Zaterdag 12 september vond de tweede editie plaats van FestErica. Naast een aantal coverbands waren ook Broken Benn en Wolftone van de partij. Onze huisfotograaf Mariëlle Hensums maakte een sfeerimpressie.

stories

    • overzicht
    • dossiers
    • recensies

3voor12

Het laatste nieuws in de newsfeed →

artikelen

3voor12 achtergrondartikelen →

video en audio

Alle media op 3voor12 →

lokaal

Alle 3voor12 lokaal sites →

over

Veelgestelde vragen →

vpro

Ga naar de voorpagina →

3voor12 drenthe

Ga naar de voorpagina →