3voor12 Den Haag

Een hippe badplaats in je huiskamer

Met de nieuwe Remy Cooper Remix Stardom/Hater

De Voorburgse DJ, muzikant, producer en componist Remy Borsboom, beter bekend als Remy Cooper, released songs als een malle. Zo brengt de DJ deze week een house remix uit van het nummer Stardom/Hater van de Nederlands/Letse artiest ANNNA.

Remy Cooper en ANNNA ontmoetten elkaar afgelopen jaar op het schrijverskamp van Amsterdam Dance Event. Deze samenwerking resulteerde in de energieke en zonnige retro house remix van Stardom/Hater

Met de gesampelde vocals, funky leads, warme synth akkoorden en uplifting sensatie zou deze track niet misstaan onder een aftermovie van de feestzomer in een willekeurige hippe Zuid-Europese badplaats. Maar je kan de track natuurlijk ook gewoon gebruiken om je thuis op de bank even te wanen als een gebronsde Alejandro op een opblaasbare eenhoorn in de Middelandse zee.

#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12