75 jaar vrijheid op 5 mei
Roxeanne Hazes en Kris Kross Amsterdam vliegen naar Den Haag om dit te vieren
Op dinsdag 5 mei is het weer feest, want dan vieren we 75 jaar vrijheid. In Den Haag vieren we Bevrijdingsdag met een enorme berg aan activiteiten in de hele stad, van concerten tot lezingen, van stand-up comedy tot interviews.
Het grote hoogtepunt is natuurlijk Bevrijdingsfestival op het Malieveld en daarvan zijn de eerste namen nu bekend. Zangeres Roxeanne Hazes en het dj/producerstrio Kriss Kross Amsterdam zullen als Ambassadeurs van de Vrijheid met de helikopter naar Den Haag komen. Snelle en Lucas & Steve zijn ook benoemd tot Ambassadeurs van de Vrijheid, maar zij vliegen aan onze stad voorbij.
Dit jaar heeft Den Haag een bijzondere rol. Hier vindt de zogeheten ‘Nationale Start’ plaats. Dit betekent onder andere dat niemand minder dan onze minister-president Mark Rutte het feest zal ontsteken met het ‘bevrijdingsvuur’. Dat wil je niet missen!
Het volledige programma van Bevrijdingsfestival Den Haag wordt op donderdag 12 maart bekendgemaakt.