Crossing Border maakt nieuwe namen bekend
James BKS, Neue Grafik Ensemble, Anne Soldaat en meer
Festivals. Voor wie zich het niet meer herinnert: dit zijn evenementen waar mensen bij elkaar komen om samen te genieten van muziek, dans, literatuur, theater of wat dan ook. Een daarvan is Crossing Border, dat zich richt op muziek en literatuur, en laten wij daar nou echt enorm naar uitkijken. Vooral nu ze weer met nieuwe namen strooien alsof het Sinterklaas is.
Aan het muziekprogramma zijn toegevoegd: eigenzinnige rapper James BKS, het Neue Grafik Ensemble dat is ontstaan uit nachtelijke jamsessies in Londen, Anne Soldaat die net een prachtig album heeft uitgebracht en de New Yorkse folkmuzikant Cassandra Jenkins.
Het volledige muziekprogramma bestaat nu uit: Sophie Hunger, Theon Cross, ME REX, Cassandra Jenkins, Big Joanie, James BKS, Adrian Crowley, Eva van Manen, Froukje, CMAT, Stuart A. Staples (Tindersticks), Billie Marten, Ghostpoet, Anthony Joseph, Neue Grafik Ensemble en Anne Soldaat. En alsof dat niet genoeg is, is er natuurlijk ook nog een heel literatuurprogramma.
Crossing Border vindt plaats op 5 & 6 november in het historische centrum van Den Haag, met Korzo Theater als hoofdlocatie. Check de website voor meer info en kaartjes.