3voor12 Den Haag

Nieuwe hoofdredactie 3voor12 Den Haag

Marco Vlot en Eric Hoetjes samen hoofdredacteurs

Met de aanstelling van Eric Hoetjes bestaat de hoofdredactie van 3voor12 Den Haag sinds eind 2022 uit twee mensen. Samen met Marco Vlot zal Eric de redactie begeleiden en ervoor zorgen dat de lezers op de hoogte blijven van het laatste Haagse muzieknieuws.

Beide hoofdredacteuren zijn geen onbekenden voor 3voor12 Den Haag. Zowel Marco (acht jaar als redacteur) als Eric (zeven jaar als redacteur) heeft een flinke staat van dienst opgebouwd als redactielid. Daarnaast was het duo onder eerdere hoofdredacteuren redactiechef.

Na het vertrek van oud-hoofdredacteur Sabrina Okx in 2021 nam Marco het stokje van haar over. In de periode daarna heeft de hoofdredacteur er aan gewerkt om 3voor12 Den Haag een grote groei te laten doormaken. Nu, met Eric erbij, heeft de hoofdredactie twee keer zoveel capaciteit om 3voor12 Den Haag verder te ontwikkelen.

Samen met de rest van de redactie zal het duo hard werken om de Haagse muziekscene nog meer onder de aandacht brengen en nieuws, achtergronden en recensies te brengen over de Haagse muziekwereld. Ook staat het twintigjarig jubileum van 3voor12 Den Haag, wat later dit jaar plaatsvindt en waar nog informatie over volgt, op het programma.  

Heb je zelf nog nieuwtjes, tips, juice of vragen? Mail naar info@3voor12denhaag.nl. Meedoen? Stuur een bericht naar vacature@3voor12denhaag.nl of kijk op onze vacaturepagina.

#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12