Muziek tussen de wijnranken
Hummingbird & Laaktheater nodigen Haags talent uit bij Stadswijngaard
Connaisseurs opgelet! Deze zomer organiseren Hummingbird Music en Laaktheater een serie akoestische concerten bij een verborgen parel in Laakhaven: de Haagse Stadswijngaard.
Wat, Den Haag heeft een wijngaard? Zeker, en blijkbaar biedt dit buurtinitiatief in de Waldorpstraat niet alleen Souvignier Gris, maar meer van wat het goede leven te bieden heeft.
In juli vond het eerste uitverkochte concert tussen de wijnranken al plaats met Aymar Torres en op zondagmiddag 14 augustus mogen Meyendel en AVA NOVA het stokje overnemen. Tussen AVA NOVA's ongepolijste upbeat pop en de Spinvis-esque en verhalende liedjes van Meyendel is dit zeker een verrassende combinatie. Beide artiesten hebben recent nieuw werk uitgebracht. 'Give me Something' weerklinkt al de hele zomer in onze douchecabine, maar we zijn vooral erg benieuwd hoe deze poppy sound zich naar een akoestische setting laat vertalen.
De Haagse bands Fuzzy Teeth en MOYO wijken zelden van elkaars zijde, zo ook op 19 augustus tijdens het laatste wijngaardconcert. Met zijn combinatie van R&B en 'bedroom' indiepop leent het werk van Anthony Koenn's Fuzzy Teeth zich uitstekend voor een zwoele zomeravond. MOYO zal de avond afsluiten met zijn energieke pop-rock.
Een bar (en pauze om hier gebruik van te maken) is aanwezig. Tickets à 7 euro zijn online te koop: