3voor12 Den Haag
Kort Haags muzieknieuws
Haagse bands voor de Grote Prijs, Winterfest is terug en Radio Tonka bestaat 30 jaar
Blijf altijd op de hoogte van al het nieuws uit de Haagse muziekscene. Lekker mand, zoals het hoort. Elke week lichten we een selectie opvallende nieuwtjes uit.
- Haagse Bands voor de Grote Prijs: De psychedelische rockers van Heath en de poppunkers in Ivyvox zijn geselecteerd voor de Grote Prijs van Nederland. Winnaars van vorige edities waren onder andere Brainpower, Junkie XL, Typhoon en Eefje de Visser. Uiteindelijk zullen 30 acts strijden voor de Grote Prijs van Nederland. Als de selectie helemaal rond is gaan de acts live-opnames maken in de legendarische Wisseloord Studios. Op 8 juni weten we wie er met de prijs vandoor gaat.
- Winterfest keert terug: Op zaterdag 24 februari barst het winterfestival los in Popradar. Onder andere Røyking speelt op het festival, die deelde het nieuws via instagram. Wij kijken uit naar de volledige aankondiging.
- The Crave heeft zijn line-up rond: onder andere trance-revival duo DJ Heartstring, dansvloertovenaar Ben UFO en genreblender Djrum zijn aan de affiche toegevoegd. Verder: FJAAK, Héctor Oaks, KETTAMA, Mall Grab, Midland, SPFDJ en Daria Kolosova zijn van de partij. Kaartverkoop is inmiddels in de tweede fase, dus als je erbij wilt zijn sprint dan naar de website.
- Den Haag is weer een festival rijker: Op zaterdag 13 april vindt dancefestival Get In Sync plaats en wel op een hele bijzondere locatie: De Pier in Scheveningen. De line-up bestaat uit VNTM (live), Beswerda, Ninsa en Cordial. Kaarten zijn hier te verkrijgen.
- Radio Tonka bestaat 30 jaar: De papieren editie van Den Haag Centraal meldt dat Radio Tonka 30 jaar bestaat. In '94 ging de zender door het leven als piratenzender en opereert sinds 2005 via legale wegen. De nachtbrakers van de Haagse ether zijn van 23:00 tot 03:00 te horen op Den Haag FM. Dit jaar mogen ze dertig kaarsjes uitblazen en we zijn benieuwd naar de toekomstplannen.
- Geen Popprijs, wel twee keer Ziggo Dome: Joost ging er misschien met de Popprijs vandoor, maar een zekere Haagse band gaat onvermoeid door. We hebben het over Son Mieux. Op vrijdag 31 januari 2025 geven ze een extra concert in de Ziggo Dome in Amsterdam. Het concert op 1 februari 2025 is al nagenoeg uitverkocht.
#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12