Het Grote Record Store Day 2017 Blokkenschema Het Grote Record Store Day 2017 Blokkenschema

Alle instores op een rij, met o.a. Jeangu Macrooy, Jo Goes Hunting en Iguana Death Cult

, Redactie 3voor12

Op 22 april veranderen onze favoriete platenzaken weer in een onderdeel van het wereldwijde festival: Record Store Day. Naast dat je (exclusieve) platen kunt kopen, zijn er ook optredens. We hebben de plaatsen en artiesten voor je op een rijtje gezet.

Alkmaar - Velvet
11.00u - Lakshmi
14.00u - Yorick van Norden
16.00u - JP Den Tex
17.00u - Nachtschade

Almere - 't Oor
10.30u - JP Den Tex
12.00u - Nouveau Velo
13.00u - JP Den Tex
14.30u - Brooke Sharkley
15.30u - Secret Rendezvous
16.30u - Meeka Kates
17.30u - Jett Rebel

Alphen a/d Rijn – Vinyl and More         
11.00u - Whitley SD
14.00u - Wiss

Amersfoort - Velvet
11.00u - Leif de Leeuw Band
11.45u - Sured
13.15u - David Douglas
14.00u - T99
14.45u - Matt Winson
15.30u - Jett Rebel
16.15u - Bas Bons
17.00u - The Paladins
17.45u - Blaudzun
18.30u - The Grand East

Amsterdam - Concerto
12.00u - Spinvis
12.30u - Erik Scherder boekpresentatie
12.30u - Anne Soldaat
14.00u - Hallo Venray
15.00u - Bruut
16.00u - The Black Marble Selection
17.00u - Nouveau Velo
18.00u - Bruut           

Amsterdam – Record Palace
16:30u - Max Meser

Amsterdam - Velvet    
11.00u - Thijs Boontjes
12.00u - Lucas Hamming
13.00u - Moss
14.00u - Meeka Kates
17.00u - Rondé

Apeldoorn - Plato         
11.00u - Sjors Veenhuis en de Averechts
13.00u - Crying Boys Cafe
14.00u - The Road Home
15.00u - Mango Zabba
16.00u - Backgammon

Arnhem - Kroese          
11.30u - The Naked Sweat Drips
12.30u - Jellephant & The Phantoms
13.30u - Automatic Sam
14.45u - Sue The Night
15.45u - Taxidermist
16.45u - DeWolff

Arnhem - Waaghals     
12.00u - Canshaker Pi
13.15u - Amber Arcades
14.30u - Mozes & The Firstborn
15.45u - Mexican Surf
17.00u - Charlie & The Lesbians
18.15u - Traumahelikopter        

Assen - Vanderveen    
10.30u - McSkallywag
11.30u - Joost Dijkema
12.30u - Vikings in Tibet
14.00u - Mississippi Kings
15.00u - Jeangu Macrooy
16.00u - Inspirational North

Bergen op Zoom - Waterput    
11.00u - Id!ots
12.00u - The Black Marble Selection
13.00u - Mister and Mississippi
14.00u - Het Zesde Metaal
15.00u - Foes
16.30u - Chantal Acda
17.15u - Bartek
17.45u - Tamino
18.15u - Navarone

Beverwijk - BMM  
14.00u - Nachtschade
15.00u - Wavezero

Breda - Green Vinyl      
11.30u -The Jerry Hormone Ego Trip
12.30u - Blow
13.30u - MAYIN
14.00u - Damé
16.00u - Fools Never Differ       

Breda - Grey Past          
13.30u - The Mighty Breaks
14.30u - Iguana Death Cult       

Breda - Roots Mail Music  
13.15u - The Spvrk
14.45u - Tom Neven
16.00u - Björn van der Doelen   

Breda - Velvet
11.00u - Het Zesde Metaal
12.00u - Certain Animals
13.00u - The Dirty Denims
14.00u - Rob Klerkx and The Secret
15.00u - Cosmic Carnival
16.00u - The Spvrk

               

Delft - Sounds 
13.30u - Mark Lotterman & Harry Merry
15.00u - Pip Blom         

Delft - Velvet  
12.00u - Bartek
13.00u - Jo Goes Hunting
14.00u - Call It Off
16.00u - TenTemPies
17:00u - Dakota
18.00u - Gosto
19.00u - Spinvis
20.00u - Hallo Venray
21.00u - Navarone             

Den Bosch - Maestro's Recordcafe       
12.00u - Helge
14.30u - Holymen
16.00u - Living Room Heroes          

Den Bosch - Stichting De Langspeelplaat            
18.00u - Tino

Den Haag - Velvet Paagman      
12.00u – Rondé
15.30u - Lucas Hamming
17.00u - Hallo Venray           

Den Haag - Velvet Paagman Centrum 
16.00u - Call It Off
17.00u - The Stangs

Deventer - Plato            
11.00u - Backgammon
12.00u - Mango Zabba
15.00u - NNENN
16.30u - Colorwave             

Deventer - Varia World
13.00u - Sjors Veenhuis en de Averechts
14.00u - Joep Boelen         

Doetinchem - Wim's Muziekkelder      
10.00u - Cordula & Joop Klein Goldewijk
10.30u - Jackie Please & Cordula
11.30u - Automatic Sam
12.30u - Raw Flowers
14.30u - Gunther Brown
15.30u - Eve McKing
16.30u - Leif de Leeuw Band
17.30u - Rogier Pelgrim           

Dordrecht - Velvet       
11.00u - Blow
11.45u - Matt Winson
12.30u - Sue The Night
13.30u- Gosto
15.00u - Lookapony
17.00u - Pip Blom        

Ede - Velvet     
11.00u - Rogier Pelgrim
12.00u - Rachel Louise
13.00u - Saint Charlie
14.00u - Orange Skyline
15.00u - Crying Boys Cafe
16.00u - The Great Communicators

Eindhoven - Velvet      
10.30u - Luistersessie/meet & greet Thijs Lodewijks van LudoWic (Elka Village Release)
11.30u - Signeersessie Bertus Borgers & The Young Retro's
12.00u - Rob Klerkx & The Secret
13.00u - Vera Zané
14.00u - Björn van der Doelen
15.00u - Aidan & The Wild
16.00u - Stef Kamil Carlens

Enschede - Planet of Sounds   
TBA - Torino           

Franeker - Mollema Music World          
11.00u - Sasha Elisah
12.00u - Delta V
13.30u - Lakshmi
14.00u - Two Stroke
15.00u - Old Skool
16.00u - Akward I
16.30u - The Sunny Road Show

Geesteren – Vinylparadijs        
09.00u - Nienke Langkamp
13.00u - Paco Plumtrek
16.00u - Manon Bosch
Gehele dag - DJ Minka

Gouda - Free Music     
10.45u - Sue The Night
12.00u - The Mysterons
13.30u - Kim Janssen
15.00u - The Grand East
16.30u - The Dawn Brothers
18.00u - Lucas Hamming
20.00u - Call It Off

Groningen - Jongens van Hemmes       
10.00u - Vikings in Tibet
11.30u - Akward I
14.00u - Avtur’s Colossal Soundsystem
15.30u - Sasha Elisah

Groningen - Plato         
12.00u - Yellow Grass
13.30u - Bløf
16.00u - Hoppah
17.00u - Jeangu Macrooy
17.45u - Vikings In Tibet

Haarlem - North End    
11.30u - Gosto
12.30u - Indian Askin
13.30u - Chef Special signeer sessie
14.00u - The Dawn Brothers
15.00u - Blaudzun
16.00u - The Veils
17.00u - Popquiz
18.00u - Mantra
19.00u - Christon
20.00u - Jett Rebel           

Haarlem - Sounds         
11.00u - Yorick van Norden
13.00u - Grey Lotus
17.00u - Sue The Night           

Harderwijk - Rock Heaven        
13.00u - Broken Brass Ensemble
14.00u - Backgammon

Heemskerk - Mono   
13.00u - Fridolijn
14.30u - Grey Lotus   
16.00u - Yorick van Norden  

Heerlen – Gong Records           
14.00u - Third House on the Left

Heerlen – Satisfaction Records               
12.00u - Solid Three
13.00u - Gayle Skidmore
15.00u - Handed

Hengelo - Popeye         
10.30u - Jeangu Macrooy
12.00u - Colorwave
13.00u - Rogier Pelgrim
15.30u - Sjors Veenhuis en de Averechts
16.00u - Boogie Kearls
17.00u - The Road Home

Hilversum - 't Oor          
12.00u - T99
14.00u - The Stangs
15.30u - Indian Askin
17.00u - The Mysterons
18.30u  - Giant Tiger Hooch      

Hoogezand - Evelyn Novacek  
11.00u - Easterfield
14.30u - Vikings In Tibet
15.30u - Joost Dijkema
16.30u - Saint Charlie

Kampen - Blue Music  
11.00u - The Road Home
13.30u - Money & The Man
15.00u - Henk Jans Enzovoorts
16.30u - Matt Winson

Kampen - Home of Entertainment       
11.00u - Broken Brass Ensemble             

Kampen - Off The Records       
14.30u - Drive By Wire          

Leeuwarden - Licks      
13.00u - Sasha Elisah
14.00u - Akward I
15.30u - Lakshmi
20.40u - Exitlight Empire
21.40u - Sweetgodanimals            

Leiden - Plato  
11.00u - Lenya
13.00u - Pip Blom
15.00u - Dr Justice & The Smooth Operators
17.00u - The Mighty Breaks  
18.15u - Certain Animals    

Leiden - Velvet               
11.00u - Hallo Venray
11.45u - The Stream
12.15u - Meeka Kates
13.00u - Blaudzun
13.30u - Thijs Boontjes
14.30u - Rondé
15.30u - Sezah
16.30u - Mark Lotterman & Harry Merry
18.00u - TenTemPies

Maastricht – Dominicanen        
11.00u - Gayle Skidmore
12.00u - Rinzo & The Hey Hey Panthers
13.00u - Handed
14.15u - Bounty Island

Middelburg - De Drukkerij    
14.00u - JP De Klerk   
15.15u - Chantal Acda              

Nijmegen - Kroese       
11.30u - Midas
13.00u - Jett Rebel
15.00u - February Moon
16.00u - Automatic Sam             

Nijmegen - Waaghals 
13.30u - Mexican Surf
14.30u - The Naked Sweat Drips
15.30u - Hubschrauber
17.00u - Iguana Death Cult           

Noordwijkerhout - Vink            
12.00u - Nachtschade    
14.00u - Dakota       

Oss - CD Kiosk 
11.00u - Call It Off
14.30u - Canshaker Pi
16.00u - Broken Brass Ensemble    
17.00u - Orange Skyline         

Roermond - Jottem 
11.00u - Handed   
16.00u - Charl Delemarre

Rotterdam - Plaatboef
12.00u - Iguana Death Cult
13.00u - Tangarine
14.00u - TenTemPies
16.00u - Certain Animals
17.00u - The Jerry Hormone Ego Trip           

Rotterdam - Velvet      
12.00u - The Grand East
13.00u - Secret Rendezvous
14.00u - Bartek
15.00u - Lenya
16.00u - Gosto
17.00u - Lookapony              

Sittard - Music Machine            
12.00u - DeWolff             

Tilburg - Sounds            
13.00u - Atala
14.00u - Poppel
15.00u - Grim Tim
16.00u - Bertus Borgers & The Young Retro's
17.30u - Björn van der Doelen         

Utrecht - Broese           
11.00u - Charl Delemarre
12.00u - Aafke Romeijn        
14.00u - Bewilder
16.00u - Rachel Louise

Utrecht - Plato
14.00u - Spinvis
14.45u - The Mysterons
15.30u - David Douglas            

Utrecht - Swordfish & Friend  
13.00u - Melonhead
14.30u - Nouveau Velo      
16.00u - Polynation
17.00u - Nuno Dos Santos                       

Veendam - Midway    
14.15u - King's Answer
16.00u - Ratsmodee
17.30u - Sasha Elisah

                               

Veghel - Wil'm
11.00u - Mercy John
12.00u - Lookapony
13.00u - Navarone
14.00u - Bex Marsh
15.00u - Robert Ten Hartigh
16.00u - Rob Klerkx and The Secret
17.00u - Argus        

Venlo - Sounds
10.00u - Frankly
11.00u - Gunther Brown
12.00u - Robin Borneman
13.00u - Riley Walker
14.00u - Charl Delemarre
14.30u - Midas
15.30u - Gayle Skidmore
16.30u - Some Day Band

Vlaardingen - Platenreus            
11.45u - Red Chairmain
12.15u - Diona Fox & Her Ragdolls
12.40u - Corvin & Remus
13.00u - Peyote
14.00u - Suzanne Sanders
15.00u - Jiri
15.30u - T.B. Florusse
16.00u - Michel Ebben

Zierikzee - Marmur       
14.00u - The Jerry Hormone Ego Trip            

Zwolle - Plato   
11.00u - Crying Boys Cafe
12.00u - Hoppah
13.00u - Jeangu Macrooy
16.00u - Money & The Man
17.00u - T99

Zwolle - Minstrel
13.30u - The Hazzah
Gehele dag - DJ Collectief Soulclap

nu op 3voor12