Hooikoorts: Awakenings 2015 maakt hele programma bekend Hooikoorts: Awakenings 2015 maakt hele programma bekend

O.a. MINUS (Richie Hawtin), Electric Deluxe (Speedy J) en Joris Voorn hosten eigen stages op 27 en 28 juni

, Redactie 3voor12

Hooikoorts: Awakenings 2015 maakt hele programma bekend

O.a. MINUS (Richie Hawtin), Electric Deluxe (Speedy J) en Joris Voorn hosten eigen stages op 27 en 28 juni

Redactie 3voor12 ,

Zoals ieder jaar klapt Awakenings Festival er in een keer de hele line-up uit. De 15e editie van het festival vindt plaats op zaterdag 27 en zondag 28 juni 2015 op het terrein bij Spaarnwoude. Gastheren zijn onder meer MINUS (Richie Hawtin), Electric Deluxe (Speedy J) en Joris Voorn (& Friends) en verder zien we artiesten als Ben Klock & Marcel Dettmann, Pan-Pot, Kölsch, Carl Craig, Job Jobse & Tom Trago, Adam Beyer & Ida Engberg, Ricardo Villalobos, Dave Clarke, Len Faki, Pariah, Karenn en Sven Väth.

LINE-UP ZATERDAG

Area A
2000andOne, De Sluwe Vos, Eats Everything, Julio Bashmore, KERK!, Maya Jane Coles, VisionQuest (Lee Curtiss, Ryan Crosson, Shaun Reeves)

Area B
Dense & Pika (live), Henrik Schwarz (live), Jean Pierre Enfant, Maetrik, Marcel Dettmann, Nina Kraviz, Pan-Pot

Area C
Agoria, Gabriel Ananda & Dominik Eulberg, Illesnoise, K!NK (live), Klangkarussell (dj-set), Molly & Awanto3, Monkey Safari

Area V
Job Jobse & Tom Trago, Joris Voorn, Joseph Capriati, Len Faki, Sven Väth

Area W
Adam Beyer, Hector, Elias Mazian, Loco Dice, Luciano, Richie Hawtin

Area X

Dave Clarke, Doka, DVS1, Jeff Mills, Jimmy Edgar, Rebekah, Sandrien

Area Y
Ben Klock, Chris Liebing, Ryan Elliot, Scuba, Speedy J, TRADE (Surgeon & Blawan)

Area Z 15 Years of Awakenings Festival

Billy Nasty & Tim Wolff, Cari Lekebusch & Joel Mull, Carl Craig, Fatima Hajji, Miss Djax, Secret Cinema & Egbert, The Advent (live)

LINE-UP ZONDAG


Area V (Drumcode)
Adam Beyer & Ida Engberg, Alan Fitzpatrick, Joel Mull, Maceo Plex, Pan-Pot, Paul Ritch (live), Sam Paganini

Area W
Ici Sans Merci, Ilario Allicante (live), Joseph Capriati, Recondite (live), Ricardo Villalobos, Sven Väth, Tale of US

Area X
_UNSUBSCRIBE_ (Dave Clarke & Mr. Jones), Ben Klock & Marcel Dettmann, Boddika, Gary Beck, Jasper Wolff & Maarten Middendorf, Len Faki, Nicole Moudaber

Area Y (MINUS)
Fabio Florido, Gaiser (live), Joran van Pol, Julian Jeweil, Matador (live), Paco Osuna, Richie Hawtin

Area Z (Electric Deluxe)
AnD, Collabs 3000 (Chris Liebing & Speedy J), Karenn (Blawan & Pariah live), Rødhäd, Shifted (live), Subjected

Area A
Alex Salvador, Alle Farben, Andhim, Delicatesse, Joris Delacroix, Karotte, Oliver Koletzki

Area C (Joris Voorn & Friends)
Anton Pieete, Apollonia, Guti (live), Henrik Schwarz (live), Joris Voorn, Kölsch, Nic Fanciulli

Nu op 3voor12