Hooikoorts: Awakenings 2013 maakt line-up per area bekend Hooikoorts: Awakenings 2013 maakt line-up per area bekend

O.a. Ben Sims, Carl Cox, James Holden, Gui Boratto, Jeff Mills en Modeselektor naar Awakenings

, Redactie 3voor12

Hooikoorts: Awakenings 2013 maakt line-up per area bekend

O.a. Ben Sims, Carl Cox, James Holden, Gui Boratto, Jeff Mills en Modeselektor naar Awakenings

Redactie 3voor12 ,

Vorige maand maakte Awakenings in één keer alle namen bekend en nu is ook de terreinindeling en de acts per area publiek. Zo weet je dat Fritz Kalkbrenner (live), Carl Cox, Awanto 3 (live) en Adam Beyer de vier buitenpodia headlinen en dat Ben Klock & Marcel Dettmann, Ben UFO, Dj Koze en Abstract Division dat binnen doen. Verder komen ook o.a. Ben Sims (eerste live-show ooit), James Holden, Gui Boratto, Jeff Mills, Modeselektor (live), Trentemöller en Joris Voorn op 29 juni naar Spaarnwoude.

25 maart: Terreinindeling en acts per area bekend.

AREA V - Open Air
Carl Cox
Joris Voorn
Kevin Arnemann
Len Faki
Nina Kraviz
Pan-Pot
Sven Väth

AREA W - Open Air
Fritz Kalkbrenner (live)
Gaiser (live)
Gui Boratto (live)
Joran van Pol
Loco Dice
Marco Carola
Melon

AREA X
Ben UFO
DJ Rush
Green Velvet
Jeroen Search
Oscar Mulero & Reeko
Speedy J
The Advent (live)
Vitalic (live)

AREA Y
Ben Klock & Marcel Dettmann
Blawan
Dave Clarke
Jasper Wolff & Maarten Mittendorf
Jeff Mills
Modeselektor (live)
Peter Van Hoesen

AREA Z
Abstract Division
Fatima Hajji
O.B.I. & ViperXXL
PET Trio (PET DUO & Miss Djax)
Pink Noise (Fernanda Martins & Candy Cox)
Tim Wolff & Invite
Triple Religion (Arkus P, Boris S & Robert Natus)
Underdogz (Lukas & Malke)

AREA A
DJ Koze
Gesaffelstein
Ivan Smagghe
James Holden
Mirella Kroes
Miss Kittin (live)
Trentemøller (dj set)

AREA B - Semi Open Air
Adam Beyer
Alan Fitzpatrick
Bart Skils
Ben Sims (live)
Ida Engberg
Joseph Capriati
Manic Brothers
Nicole Moudaber

AREA C - Open Air
Awanto 3 (live)
Extrawelt (live)
Keinemusik (Adam Port, &ME, Rampa, David Mayer)
Mathias Kaden
Max Cooper (live)
Noir
Oliver Koletzki
Some Chemistry & La Vondèl & ME.N.U. (live)

25 februari:

Zoals gebruikelijk maakt Awakenings in één keer haar gehele programmering bekend. Zie hieronder de volledige lijst in alfabetische volgorde.

Abstract Division
Adam Beyer
Alan Fitzpatrick
Awanto 3 (live)
Bart Skils
Ben Klock & Marcel Dettmann
Ben Sims (live)
Ben UFO
Blawan
Carl Cox
Dave Clarke
DJ Koze
DJ Rush
Extrawelt (live)
Fatima Hajji
Fritz Kalkbrenner (live)
Gaiser (live)
Gesaffelstein
Green Velvet
Gui Boratto (live)
Ida Engberg
Ivan Smagghe
James Holden
Jeroen Search
Joran van Pol
Jasper Wolff & Maarten Mittendorf
Jeff Mills
Kevin Arneman
Joris Voorn
Joseph Capriati
Keinemusik (Adam Port, &ME, Rampa, David Mayer)
Len Faki
Loco Dice
Manic Brothers
Mathias Kaden
Marco Carola
Max Cooper (live)
Melon
Miss Kitten (live)
Mirella Kroes
Modeselektor (live)
Nicole Moudaber
Nina Kraviz
Noir
OBI & Viper XXL
Oliver Koletzki
Oscar Mulero & Reeko
Pan-Pot
Pet Trio (Pet Duo & Miss Djax)
Peter van Hoesen
Pink Noise (Fernanda Martin & Candy Cox)
Some Chemistry & La Vondel & ME.N.U. (live)
Speedy J
Sven Vath
The Advent (live)
Tim Wolff & Invite
Trentemoller (dj set)
Triple Religion (Boris S & Arkus P & Robert Natus) (live)
Underdogz (Lukas & Malke)
Vitalic (live)

Awakenings Festival 2013
Zaterdag 29 juni van 11-23u
Spaarnwoude (deelplan Houtrak), Halfweg
Voorverkoop via www.awakenings.nl

nu op 3voor12