Hooikoorts: Solar Weekend 2011 maakt volledige line-up bekend Hooikoorts: Solar Weekend 2011 maakt volledige line-up bekend

Onder andere Goose, De Jeugd van Tegenwoordig, Len Faki en Marcel Dettmann te zien

, Jochem Boom

Hooikoorts: Solar Weekend 2011 maakt volledige line-up bekend

Onder andere Goose, De Jeugd van Tegenwoordig, Len Faki en Marcel Dettmann te zien

Jochem Boom ,

Het Roermondse Solar Weekend festival heeft de volledige line-up bekend gemaakt. Onder andere Goose, De Jeugd van Tegenwoordig, Len Faki, Marcel Dettmann, The Bloody Beetroots Death Crew 77, Nobody Beats The Drum en Beardyman zullen te zien zijn.

Onder andere Goose, De Jeugd van Tegenwoordig, Len Faki en Marcel Dettmann te zien

Solar Weekend festival vindt plaats op 6 en 7 augustus rond de Maasplassen bij Roermond. Het festival is van puur dancefestival uitgegroeid tot een gevarieerd festival met zowel dansmuziek als hiphop, en popmuziek. Onderstaande artiesten staan dit jaar op één van de negen podia die het festival telt.

zaterdag 6 Augustus

Main Stage
De Jeugd van Tegenwoordig (live)
Goose (live)
Bonaparte (live)
Handsome Poets (live)
The Subs (live)
Jungle by Night (live)
Skip & Die (live)
Essa Cham & The Royal Sound (live)
Java
 
Techy Tent
Len Faki
Francois Kevorkian
Takkyu Ishino
A. Mochi
Benny Rodrigues
Markus Suckut
Kid Culture
 
House of House
Billy the Klit ft. MC Marboo
Bingo Players
Nicky Romero
The Flexican ft. Sef
R3hab
Bassjackers
Ralvero
Ben Bastion
Hosted by MC Bizzey
 
Ouwehoeah (Het Kabinet)
Larry Heard
Floating Points
I-F
Legowelt (live)
Thomas Martojo
Casper Tielrooij
Jan van Kampen

Rauw Lab

Tommie Sunshine
Mixhell (live)
Joost van Bellen
Bart B More
Villa
Wannabe a Star
Sandeman
Shemale
 
Spiegeltent (HipHop Galore!)
Fresku (live)
Kleine Viezerik (live)
Jiggy Dje (live)
Boef & de Gelogeerde Aap (live)
Skinto (live)
Gers Pardoel (live)
FS Green
Turne
Edzon
Code Red
Mixturess
Planet Space presents Hip Hop Yoga
Hosted by Kleine Jay
 
Groene Podium
Red Bull Bedroom Jam
Kits Zonder Blog
Kunstbende
Amariszi (live)
Solar Draait Door
This is Africa
De Triomfantelijke Solar ontbijtshow
 
Schlager
Alpenzusjes
Tante Annie
Der Fondz und Thomas
Dietwin de Jodelaar
Solar Popquiz & DJ Vanhooft mit Auf Volle Toeren
 
Food Village
Beukorkest (live)
Three Tower Soul Club


Zondag 7 Augustus:
 
Main Stage
The Bloody Beetroots Death Crew 77 (live)
Beardyman
Zwart Licht XL (live)
Krystl (live)
Memphis Maniacs (live)
Chef' Special (live)
Next Best Band
Java
 
Techy Tent
Chris Liebing
Marcel Dettmann
Cassy
Luke Slater
Brian Sanhaji (live)
Monoloc
Nakato
 
House of House
Sunnery James & Ryan Marciano
Roog
Shermanology
Funkerman
Gregor Salto ft. Chappell
La Fuente
3 as a Crowd
Puresang
Hosted by MC Mitch Crown
 
Ouwehoeah (OI!)
Funtcase
N-Type
Gomes
Kutz
Brutuzz
Akkachar
Dion Cassius
Mucky Mux
Aya
Bee Vee
Individualism
Winner Oi! Contest
Hosted by MC Drew
 
Rauw Lab
Hey Today!
Joost van Bellen
The Magician
Nobody Beats The Drum (live)
Teki Latex
Rory Philips
Teenage Lady Killers
Spiegeltent (Habbekrats)
Reverse & Adje ft. Jayh
Jiggy Dje (live)
SEF (live)
RBDJAN (live)
Yellow Claw ft. Jim Aasgier, Nizzle & Bizzey
Guerilla Speakerz
Lood de Kloot ft. DJ Savage (live)
Abstract
Snelle Jelle
Sir OJ
The Please
Rabat Breakfast Club
Hosted by MC Fit
 
Groene Podium
Dearworld (live)
Kits Zonder Blog
Kunstbende
Triomf
Solar Draait Door
De Triomfantelijke Solar ontbijtshow
 
Schlager

Thorsten von Lippe Biesterfeld und die Fata Morgana's
De Zingende Slager
Udo Alpfenkreuzer
Der Thomas und Fondz
Solar Popquiz & DJ Vanhooft mit Auf Volle Toeren
 
Food Village
Beukorkest (live)
Three Tower Soul Club

Naast het festival zelf kun je op vrijdag en zaterdagnacht ook op de camping terecht voor een feestje.

Vrijdag 5 augustus:
Mightyfools
Henzel & Disco Nova
Bomb Diggy
Shit is Banging' ft. DNS & EZD
Jim Aasgier
Boom-shaka-lak Soundsystem

Zaterdag 6 augustus:
Len Faki
Benny Rodrigues

Nu op 3voor12