• 3voor12
    • home
    • Stories
    • Radio
    • Audio en video
    • Lokaal
    • FAQ
  • zeeland
    • home
    • Stories
    • Festivaldossiers
    • Concertagenda
    • FAQ
  • 3voor12 zeeland

    3voor12 Zeeland RSS-feed
Zoek

U bent hier:

  1. 3voor12 lokaal
  2. zeeland
  3. artikelen
  4. overzicht
  5. 2015
  6. Juli

  • Di-rect nog steeds niet kapot te krijgen

    Strakke, maar veel te korte show op Onderstroom
    6 juli 2015

    De laatste van de drie zomerconcerten is aangebroken! Di-rect zal vanavond de Houtkade afsluiten in het teken van 700 jaar Vlissingen, maar ook in het teken van hun vijftienjarig bestaan. Het voorprogramma wordt verzorgd door The Indien. De laatste zonnestralen kunnen zich nog door het aankomende pak wolken wurmen, maar de hitte houdt aan.

  • Onmeunig sterk optreden van Miss Montreal op zwoele zomeravond

    Hagenaar Ed Struijlaart betovert het Zeeuwse publiek
    5 juli 2015

    (Z)Onderstroom staat in de starblokken van het tweede zomeravondconcert. De aggregaat waarmee het concert van gisteravond halverwege werd afgelast, is vervangen en staat klaar om Ed Struijlaart en Miss Montreal bij te staan voor het voor hen bekende publiek. Beide acts stonden vorige week nog op Concert At Sea.

  • Waylon en band blazen de boel op

    Met Smelly Kitchen als support act op (z)Onderstroom
    4 juli 2015

    Donderdag 2 juli ging het festival Onderstroom te Vlissingen van start. Het Bellamypark is omgetoverd tot theaterplein onder de naam Park Parade en op de Houtkade staat een muziekpodium. Vanavond staat Waylon op het programma met Smelly Kitchen als support act. Helaas liep niet alles volgens verwachting.

3voor12 zeeland

    • Home
    • Stories
    • Festivaldossiers
    • FAQ
    • Vacatures

3voor12

Het laatste nieuws in de newsfeed →

artikelen

3voor12 achtergrondartikelen →

video en audio

Alle media op 3voor12 →

lokaal

Alle 3voor12 lokaal sites →

over

Veelgestelde vragen →

vpro

Ga naar de voorpagina →

3voor12 zeeland

Ga naar de voorpagina →