Concertagenda februari Concertagenda februari

Wat is er te zien in Overijssel?

Concertagenda februari

Wat is er te zien in Overijssel?

De temperatuur buiten daalt verder onder nul, maar in de verschillende podia en cafés in Overijssel is het lekker warm. Weet je niet wat er te doen is? Hier vind je een overzicht van de concerten en dansfeesten in februari.

Woensdag 1 februari
* Sean Riley & The Slowriders - Burgerweeshuis, Deventer

Donderdag 2 februari
* Grote Prijs van Twente: 300 Wishes, Bad Habit, Rouge, Mercy Flush - De Stam, Almelo
* The Wailers - Hedon, Zwolle

Vrijdag 3 februari
* Basic Grooves: Michel de Hey, Bas Amro, Christoph Voorn - Atak, Enschede
* Battle Of The Bands - Livingroom, Zwolle
* Blaas of Glory met BoG-fest - Hedon, Zwolle
* Finale VideoVirus + Fakkelbrigade - Burgerweeshuis, Deventer
* Julian Sas - Lantaarn, Hellendoorn
* Roosbeef + Duende Ariza Lora - Metropool, Hengelo
* Spinnin' presents: Kubus & Rico + Seven League Beats - Metropool, Hengelo

Zaterdag 4 februari
* Bad Habit + Reeb - Metropool, Hengelo
* Burgerstijl - Burgerweeshuis, Deventer
* Deep met Roy El Kei, Kaap de Goede Hoop, Joshua Kayn - Hedon, Zwolle
* Dub & Bass met o.a. Android16, Exabreak - De Buze, Steenwijk
* NL Massive met o.a. Black Death, Captain Awkward - Walhalla, Deventer
* Spinvis + Lola Kite - Atak, Enschede
* Tenement Kids + Horses On Fire - 't Ukien, Kampen
* We Are Animal - Popfront, Zwolle

Zondag 5 februari
* Erik Vloeimans - De Singel, Zwolle
* Metal Koffie Concert met o.a. Asylum, Bliksem, Carnal Leftovers - Popfront, Zwolle
* Metal Market - Hedon, Zwolle
* Soho Preachers - Willie, Deventer
* Trash Hombres - Café de Stam, Almelo

Woensdag 8 februari
* Hymn For Her - Burgerweeshuis, Deventer
* Matthew de Zoete + Aafke Romeijn - Het Vliegende Paard, Zwolle

Donderdag 9 februari
* Grote Prijs van Twente: Alter Ego, Carved In Gold, Temple Of Gasoline, Sixer - De Stam, Almelo
* In de Kringloop presenteert: Okieson - Popfront, Zwolle
* Omnia - Hedon, Zwolle

Vrijdag 10 februari
* Anneke van Giersbergen (support: Paper Fox) - Hedon, Zwolle
* Birth Of Joy - Burgerweeshuis, Deventer
* Florian Wolff - Popfront, Zwolle
* Metal Battle Voorronde Overijssel - Atak, Enschede
* Radar Love Xperiment met o.a. 3 Guys and Frankie, The Interns - Metropool, Hengelo

Zaterdag 11 februari
* Deksels met o.a. Counterpart + Invite - Burgerweeshuis, Deventer
* Dudettes (support: Aendure) - Popfront, Zwolle
* Hardcore Intelligence met o.a. Chemix, Cremator - De Buze, Steenwijk
* Krontjong Devils - De Singel, Zwolle
* Releaseparty NEW 7.0 - Burgerweeshuis, Deventer
* Scherp met o.a. Presk, DJ+, Kikkerdril - Metropool, Hengelo
* University of Dance met o.a. Sidney Samson, Bassjackers - Hedon, Zwolle

Zondag 12 februari
* Full Of Hate Festival met o.a. Cannibal Corpse, Behemoth - Atak, Enschede
* Muziek in de tent: Bobby B & The BJ's - Assendorperplein, Zwolle

Maandag 13 februari
* Ear-Resistival - Universiteit Twente, Enschede

Woensdag 15 februari
* Sidare - Burgerweeshuis, Deventer

Donderdag 16 februari
* Grote Prijs van Twente: E Royal and the Kingsz, Radio Days, The Trafficators, AOWDA - De Stam, Almelo
* Sabotage - Hedon, Zwolle
* Sold - Metropool, Hengelo
* Stukafest Enschede - Binnenstad Enschede
* Stukafest Zwolle - Binnenstad Zwolle

Vrijdag 17 februari
* Ass-crack Stage-hack: Lomechanik Labelnight - Willie, Deventer
* BeatFabric part II met o.a. Hyperactief, Primetech & Kato - De Buze, Steenwijk
* Customs + Capeman - Metropool, Hengelo
* Fischer Z - Burgerweeshuis, Deventer

Zaterdag 18 februari
* A La Din + 3rd Floor Magic - Popfront, Zwolle
* De Gozers - Paco Plumtrek, Almelo
* Klub Dub met o.a. Kromestar, Dark Tantrums - Burgerweeshuis, Deventer
* Legendary Minstrel Sessions: Loch Lomond, Holly Throsby, Tiny Ruins - Eureka, Zwolle
* Nite2Go met Billy the Klit - Lucky, Rijssen
* SOLK met o.a. BKEY, Sceptical, Ben L - Hedon, Zwolle
* TenTemPiés - Cafe de Singel, Zwolle
* Tommy Ebben & The Small Town Villains + Go Green! - 't Ukien, Kampen
* Undawn (CD-release) + Chiraw + Seven Days Of War - Metropool, Hengelo

Zondag 19 februari
* Smokey Bastard - Popfront, Zwolle

Woensdag 22 februari
* Eins Zwei Orchestra - Burgerweeshuis, Deventer

Donderdag 23 februari
* Check This met Gers Pardoel + Dio (support: Guido Faas) - Hedon, Zwolle
* Grote Prijs van Twente: Enter Attic, Salisbury, Fatal Conspiracy, Selkies - De Stam, Almelo
* Harde Korst met Buiten Gebruik, Human Corrosion, Klikkokommando - Popfront, Zwolle

Vrijdag 24 februari

* Beestenboel 11 - Hedon, Zwolle
* Grown Cold + Striking Justice + The Scarlett Claw + Downfall Of Empires - Burgerweeshuis, Deventer
* Integrity + Rot In Hell (support: Human Demise, Cold Blooded, Manu Armata) - De Buze, Steenwijk
* NO Blues - Schouwburg, Deventer

Zaterdag 25 februari
* Black Bottle Riot + Dead Dove District - 't Ukien, Kampen
* Dirk Deluxe met o.a. Don Diablo, Bizzey - Burgerweeshuis, Deventer
* Dubbel Dubstep XL met o.a. Hatcha, MRK1, Cutline - Atak, Enschede
* Dutchscene Tour: The Earphone Heads, I'll Pick You Up (support: Vine-Yard) - Popfront, Zwolle
* Nite2Go met De Jeugd Van Tegenwoordig - Lucky, Rijssen
* Sabotage - Hedon, Zwolle
* Spinvis (support: Lola Kite) - Hedon, Zwolle
* Superbutt - Het Front, Vroomshoop

Zondag 26 februari
* Enslaved + Ghost Brigade - Atak, Enschede
* Roosbeef + Duende Ariza Lora - Burgerweeshuis, Deventer
* The Real Centimeters - Livingroom, Zwolle

Dinsdag 28 februari
* Kerretta + Captain, Your Ship Is Sinking - Eureka, Zwolle

Woensdag 29 februari

* Maison du Malheur - Burgerweeshuis, Deventer
 


Ontbreekt er iets in deze agenda? Stuur een e-mail naar 3v12overijssel@gmail.com en wij voegen het concert toe!

nu op 3voor12