• 3voor12
    • home
    • Stories
    • Radio
    • Audio en video
    • Lokaal
    • FAQ
  • limburg
    • home
    • Stories
    • FAQ
  • 3voor12 Limburg RSS-feed
Zoek

U bent hier:

  1. 3voor12 lokaal
  2. limburg
  3. stories
  4. alle stories
  5. 2008

  • Win een plaats op Minirok 2008

    Ook de tweede editie van festival gaat vooraf aan bandwedstrijd
    19 april 2008

    Waar Minirok 2007 nog in de winter plaatsvond in Belgie met de bands Kings of the Day , Carbon, Super 88, The Killbots, Viberider en The Rones wordt Minirok 2008 dit jaar een zomereditie. En wel op zondag 27 juli in Stramproy. Ook zal dit jaar weer een voorronde waarin een plek te verdienen is op het festival.

  • Per.verz: Virtuoze vileine vuilspuiterij uit Venlo

    Of je haat het óf je houdt ervan, hoe dan ook: houd het maar eens droog
    16 april 2008

    In het VPRO radioprogramma ‘Dubbel Check’ werden alle lokaalsites van VPRO’s 3VOOR12 gevraagd naar hun tip voor 2008. 3VOOR12​/​Limburg’s doorbreker: Per.verz.

  • Metalcore in Heerlen

    Deathfall, Blindsight & Leng Tch'e in de Nieuwe Nor
    14 april 2008

    Een fotoverslag door 3VOOR12​/​Limburg-fotograaf Tom Janssen

  • Bevroren eitjes zoeken op Paaspop

    Verslag van festivalseizoen-opener Paaspop met o.a. Stevie Ann en Heideroosjes
    14 april 2008

    Het festivalseizoen opende dit jaar extra vroeg en dat hebben de bezoekers van Paaspop in Schijndel geweten. Dit weekend bleek het koudste paasweekend sinds veertig jaar te zijn. Het sneeuwde, regende en vroor, maar de echte festivalganger liet zich natuurlijk niet weerhouden en werd hiervoor op de zondagochtend beloond met een lekker warm zonnetje. Ook dit jaar stonden er weer Limburgse bands op het affiche. Reden voor 3VOOR12​/​Limburg om een kijkje te gaan nemen.

  • Win kaarten voor Jeffrey Lewis & The Jitters (USA)

    Kunst, tragi-komische verhalen en live muziek
    14 april 2008

    Vrijdag 18 april opent dé Kim Gordon van Sonic Youth haar expositie ‘Sway: A Way In’ in het Glaspaleis in Heerlen. De officiële afterparty van deze tentoonstelling wordt gehouden in de NIEUWE NOR. Maak kans op kaartjes hiervoor.

  • Battle of the Bands

    Een fotoverslag van een geweldige avond!
    14 april 2008

    Flitsende gitaarriffs, bonkende basdrum en een zwetende, dansende meute. Battle of the Bands: een avond met “echte” muziek, rocken, springen, dansen en zingen in de nieuwe poptempel van Maastricht! Een gloednieuwe bandwedstrijd in de Muziekgieterij was erg succesvol. Een fotoverslag van 3VOOR12​/​Limburg fotografe Nadia Hagen.

  • SAT2D week lang in studio in Volendam

    Nog voor Pinkpop nieuwe single van Nu Of Nooit-winnaars
    12 april 2008

    Dit weekend begint de Nu of Nooit-winaar 'SAT2D' aan albumopnames in een een studio in 'palingland' Volendam. Hoe komt een Limburgse band daar terecht?

  • Rock & Roll-verhalen vanuit de NIEUWE NOR

    Marco Roelofs vertelt: De Heideroosjes verrassen triomfantelijke Italiaanse hoerenloper
    12 april 2008

    Hoe tof het kan zijn om muzikanten te laten vertellen over hun ervaringen ‘on the road’ en in de oefenruimtes bleek afgelopen donderdag in poppodium NIEUWE NOR tijdens ‘Rock ON Roll: The Stories’.

  • pagina
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Laad meer

3voor12 limburg

    • Newsfeed
    • Stories
    • FAQ

3voor12

Het laatste nieuws in de newsfeed →

artikelen

3voor12 achtergrondartikelen →

video en audio

Alle media op 3voor12 →

lokaal

Alle 3voor12 lokaal sites →

over

Veelgestelde vragen →

vpro

Ga naar de voorpagina →

3voor12 limburg

Ga naar de voorpagina →