Hooikoorts: The Vaccines, Youthless en Ellen & the Escapades zeggen Eurosonic af Hooikoorts: The Vaccines, Youthless en Ellen & the Escapades zeggen Eurosonic af

Agnes Obel niet op woensdag, wel op donderdag

, Redactie 3VOOR12

Hooikoorts: The Vaccines, Youthless en Ellen & the Escapades zeggen Eurosonic af

Agnes Obel niet op woensdag, wel op donderdag

Redactie 3VOOR12 ,

De Engelse buzz band The Vaccines moet Eurosonic aan zich voorbij laten gaan wegens ziekte. Ook Youthless en Ellen & The Escapades komen niet. Agnes Obel zegde haar show van woensdag af, maar is er als het goed is donderdag wel gewoon.

Agnes Obel niet op woensdag, wel op donderdag

Nederland is focusland tijdens Eurosonic. Het festival viert komend jaar zijn 25ste verjaardag, van 12 tot en met 15 januari op diverse locaties in Groningen. Je vindt alle bevestigde namen onderaan dit artikel.

12 januari: De Engelse buzz band The Vaccines moet Eurosonic aan zich voorbij laten gaan wegens ziekte. Ook Youthless en Ellen & The Escapades komen niet. Agnes Obel zegde haar show van woensdag af, maar is er als het goed is donderdag wel gewoon. Olof Arnalds vervangt Obel op woensdag. Pulled Apart By Horses schuift naar de plek van The Vaccines, op hun oude plek speelt The Crookes een tweede show. Youthless en Ellen & The Escapades worden vervangen door respectievelijk The Inspector Cluzo en I Am Oak.

7 januari: Ook Darkstar zegt af op de 5 Days Off avond in Simplon. Vervangers zijn Palmbomen (NL) en Star Slinger (GB)

6 januari: De britse band Factory Floor heeft hun optreden op Eurosonic afgezegd. De organisatie van het festival is druk op zoek naar een passende vervanger op de 5 Days Off avond in Simplon.

3 januari:
Caro Emerald ia de laatste naam voor het gratis open lucht podium Eurosonic Air.

17 december:
Namen gratis open lucht podium Eurosonic Air bekend:
Waylon (NL), Alain Clark (NL), Kraak & Smaak (NL), Rigby (NL) en Racoon (NL).

9 december:
Nieuwe namen Eurosonic:
Francis International Airport (AT), Annasaid (DK), Nikoo (NL), Ralph de Jongh & the Crazy Hearts (NL), Stefan Schill Band (NL), Tommy Ebben & the Small Town Villains (NL), Rachel Sermanni (SCO), Styrofoam (BE), Mightyfools (NL), Darkstar (GB) en Gingerpig (NL)

30 november: nieuwe namen Eurosonic en Noorderslag:
Eurosonic:
James Blake (GB), Ginger Ninja (DK), Go Back To The Zoo (NL), Goose (BE), Baskerville (NL), Rue Royale (GB), T.Raumschmiere (DE), Marble Sounds (BE), Zaz (FR), Saint Lu (AT), Young Fathers (SCO), De Speech (NL), Monarchy (GB), Black Spiders (GB), Tina Dico (DK), Suarez (BE), Wallace Vanborn (BE)

Noorderslag:
Roos Jonker, Sinas, La Boutique Fantastique, The Crowns, Bear DJ set, Homework, Airto.

26 november:
53 nieuwe bevestigingen:
Absynthe Minded: unplugged (BE), Alice Gold (GB), Anna Calvi (GB), Ben Howard (GB), Bert on Beats (EE), Boy (CH, Brother (GB), Charlie Jones' Big Band (BE), Clare Maguire (GB), Cocoon (FR), Coldair (PL), Crystal Fighters (ES), Delorean (ES), Example (GB), Factory Floor (GB), Frankie & The Heartstrings (GB), Giulia y Los Tellarini (ES), Indigo Tree (PL), Ingrid Olava (NO), Kid Adrift (SCO), King Charles (GB), Kiss the Anus of a Black Cat (BE), Lars Ludvig Löfgren (SE), Lyenn (BE), Mads Langer (DK), Mama Rosin (CH), New Wave Syria (SI), Norman Palm (DE), Ost & Kjex (NO), Partyharders (BE), Petrol (RS), Polock (ES), Pulled Apart by Horses (GB), Retro/Grade (GB), SBTRKT Live (GB), Stromae (BE), Summer Camp (GB), The Aikiu (FR), The Amplifetes (SE), The Crookes (GB), The Green Apple Sea (DE), The Joy Formidable (GB), The King Blues (GB), The Latebirds (FI), The Rodeo (FR), The Sound of Arrows (GB), The Staves (GB), The Uniques (SK), Thee Attacks (DK), Trouble over Tokyo (AT), Waines (IT), Who Knew (IS) en Zebra and Snake (FI).


24 november:
namen 3VOOR12 podium op Noorderslag:
Happy Camper, The Medics, SirOJ, Zwart Licht XL en Pop Up Animal Kids

23 november:

Ook The Van Jets (BE) naar Eurosonic

18 november:

Krach, Ruben Hein, MakeBelieve, Kensington en Handsome Poets staan als Serious Talents in de foyer van De Oosterpoort.

17 november:
7 nieuwe namen voor Eurosonic:
The Shoes (fr), Lára Rúnars (is), Aucan (it), K-X-P (fi), The Picturebooks (de), Paula i Karol (pl) en Wolf People (gb)

16 november
: Nieuwe NL namen voor Eurosonic en Noorderslag:
Noorderslag
:
A Silent Express, Aisha, Bart B More, Bart Van Der Lee, Baskerville (Live), Beans & Fatback, Bear (DJ-Set), The Black Atlantic, Boef En De Gelogeerde Aap, Chef'Special, DeWolff, Eefje, Eins, Zwei Orchestra, Go Back To The Zoo, Gomes vs Brutuzz, Handsome Poets, Kleine Viezerik, Lilian Hak, Memphis Maniacs, Moss, Nicon vs Akkachar, The Opposites, Palmbomen, Reverse & Adje & Jayh, The Secret Love Parade, Sef, Skip & Die, Splendid, The Tunes en Tim Knol.

In het kader van Dutch Focus maakt de organisatie de volgende namen bekend voor Eurosonic:
Alamo Race Track, Blaudzun, Daily Bread, De Staat, Death Letters, Antillectual, Shaking Godspeed, Eklin, Knalpot, Klerkx & The Secret, Kraantje Pappie, Akward I, My Favourite Scar, Paceshifters en Wende.

10 november: 44 nieuwe namen voor Eurosonic:
Acid Washed (FR), Adept (SE), Agnes Obel (DK), Airship (GB), The Bear That Wasn't (BE), The Brandt Brauer Frick Ensemble (DE), Broken Glass Heroes (BE), Bye Bye Bicycle (SE), Curry & Coco (FR), Diversidad (met o.a. GMB en La Melodee), Drums are for Parades (BE), Dry The River (GB), Dufresne (IT), El Guincho (ES), Ellen and the Escapades (GB), Endless Dark (IS), GaBLé (FR), The Golden Kanine (SE), Gold Panda (GB), Graffiti6 (GB), Hundreds (DE), The Inspector Cluzo (FR), James Vincent McMorrow (IE), Kellermensch (DK), Kyst (PL), Mamas Gun (GB), Mesta (RS), Moddi (NO), Mount Kimbie (GB), Murder (DK), My Awesome Mixtape (IT), My Bubba & Mi (DK), Nils Frahm (DE), Ólöf Arnalds (IS), Oquestrada (PT), Retro Stefson (IS), Sacred Animals (IE), The Sore Losers (BE), Susanne Sundfør (NO), This Is The Kit (GB), Treefight for Sunlight (DK), Turbostaat (DE), The Vaccines (GB) en Youthless (PT).

29 oktober: Go Back To The Zoo bevestigde zichzelf in DWDD voor Noorderslag. Ook voor Eurosonic zijn een aantal nieuwe namen bekend gemaakt. The Bear That Wasn't (BE, singer-songwriter), Hundreds (DE, electronica), Kellermensch (DK, rock), Mesta (RS, singer-songwriter), My Bubba & Mi (DK, folk) en Turbostaat (DE, punk)

26 oktober:
Eerste namen voor Noorderslag 2011:
Dazzled Kid (Tjeerd Bomhof van Voicst), Perquisite en Schradinova (Janne Schra, ex-Room Eleven), Goslink, Houses, I am Oak, Jungle By Night, Lola Kite, Lucky Fonz & De Felle Kleuren en Only Seven Left.
Plus de eerste Nederlandse namen voor EuroSonic:
Op donderdag 13 en vrijdag 14 januari treden Destine, DeWolff, Laura Jansen, Moss, The Black Atlantic en Tim Knol op in verschillende locaties in de Groningse binnenstad.

12 oktober: Eerste namen voor Eurosonic 2011:
Ginga (AU), Selah Sue (BE), Balthazar (BE), My Little Cheap Dictaphone (BE), Akaga (BG), Květy (CZ), Vinnie Who (DK), Aides (EE), Villa Nah (FI), Ben L'Oncle Soul (FR), La Brasse Banda (DE), E.Z. Basic (HU), Dikta (IL), Malika Ayane (IT), Heathers (IE), Traumkapitän (LU), Cuibul (MD), Kvelertak (NO), Sean Riley & The Slowriders (PT), Anni B Sweet (ES), Britta Persson (SE), Junip (feat. José González) (SE), Filewile (CH), Oy (CH) en Islet (UK) maken hun opwachting tijdens de jubileumeditie.

 

Alle namen voor Eurosonic en Noorderslag op een rij:
Eurosonic:
James Blake (GB), Ginger Ninja (DK), Go Back To The Zoo (NL), Goose (BE), Baskerville (NL), Rue Royale (GB), T.Raumschmiere (DE), Marble Sounds (BE), Zaz (FR), Saint Lu (AT), Young Fathers (SCO), De Speech (NL), Monarchy (GB), Black Spiders (GB), Tina Dico (DK), Suarez (BE), Wallace Vanborn (BE), Absynthe Minded: unplugged (BE), Alice Gold (GB), Anna Calvi (GB), Ben Howard (GB), Bert on Beats (EE), Boy (CH, Brother (GB), Charlie Jones' Big Band (BE), Clare Maguire (GB), Cocoon (FR), Coldair (PL), Crystal Fighters (ES), Delorean (ES), Example (GB), , Frankie & The Heartstrings (GB), Giulia y Los Tellarini (ES), Indigo Tree (PL), Ingrid Olava (NO), Kid Adrift (SCO), King Charles (GB), Kiss the Anus of a Black Cat (BE), Lars Ludvig Löfgren (SE), Lyenn (BE), Mads Langer (DK), Mama Rosin (CH), New Wave Syria (SI), Norman Palm (DE), Ost & Kjex (NO), Partyharders (BE), Petrol (RS), Polock (ES), Pulled Apart by Horses (GB), Retro/Grade (GB), SBTRKT Live (GB), Stromae (BE), Summer Camp (GB), The Aikiu (FR), The Amplifetes (SE), The Crookes (GB), The Green Apple Sea (DE), The Joy Formidable (GB), The King Blues (GB), The Latebirds (FI), The Rodeo (FR), The Sound of Arrows (GB), The Staves (GB), The Uniques (SK), Thee Attacks (DK), Trouble over Tokyo (AT), Waines (IT), Who Knew (IS), Zebra and Snake (FI), Ginga (AU), Selah Sue (BE), Balthazar (BE), My Little Cheap Dictaphone (BE), Akaga (BG), Květy (CZ), Vinnie Who (DK), Aides (EE), Villa Nah (FI), Ben L'Oncle Soul (FR), La Brasse Banda (DE), E.Z. Basic (HU), Dikta (IL), Malika Ayane (IT), Heathers (IE), Traumkapitän (LU), Cuibul (MD), Kvelertak (NO), Sean Riley & The Slowriders (PT), Anni B Sweet (ES), Britta Persson (SE), Junip (feat. José González) (SE), Filewile (CH), Oy (CH), Islet (UK), The Bear That Wasn't (BE, singer-songwriter), Hundreds (DE, electronica), Kellermensch (DK, rock), Mesta (RS, singer-songwriter), My Bubba & Mi (DK, folk), Turbostaat (DE, punk), Acid Washed (FR), Adept (SE), Agnes Obel (DK), Airship (GB), The Bear That Wasn't (BE), The Brandt Brauer Frick Ensemble (DE), Broken Glass Heroes (BE), Bye Bye Bicycle (SE), Curry & Coco (FR), Diversidad (met o.a. GMB en La Melodee), Drums are for Parades (BE), Dry The River (GB), Dufresne (IT), El Guincho (ES), Ellen and the Escapades (GB), Endless Dark (IS), GaBLé (FR), The Golden Kanine (SE), Gold Panda (GB), Graffiti6 (GB), Hundreds (DE), The Inspector Cluzo (FR), James Vincent McMorrow (IE), Kellermensch (DK), Kyst (PL), Mamas Gun (GB), Mesta (RS), Moddi (NO), Mount Kimbie (GB), Murder (DK), My Awesome Mixtape (IT), My Bubba & Mi (DK), Nils Frahm (DE), Ólöf Arnalds (IS), Oquestrada (PT), Retro Stefson (IS), Sacred Animals (IE), The Sore Losers (BE), Susanne Sundfør (NO), This Is The Kit (GB), Treefight for Sunlight (DK), Turbostaat (DE), The Vaccines (GB), Youthless (PT), Alamo Race Track (NL), Blaudzun (NL), Daily Bread (NL), De Staat (NL), Death Letters (NL), Antillectual (NL), Shaking Godspeed (NL), Eklin (NL), Knalpot (NL), Klerkx & The Secret (NL), Kraantje Pappie (NL), Akward I (NL), My Favourite Scar (NL), Paceshifters (NL), Wende (NL), The Bear That Wasn't (BE), Hundreds (DE), Kellermensch (DK), Mesta (RS), My Bubba & Mi (DK), Turbostaat (DE), Destine (NL), DeWolff (NL), Laura Jansen (NL), Moss (NL), The Black Atlantic (NL), Tim Knol (NL), The Shoes (FR), Lára Rúnars (IS), Aucan (IT), K-X-P (FI), The Picturebooks (DE), Paula i Karol (PL), Wolf People (GB), The Van Jets (BE), Absynthe Minded: unplugged (BE), Alice Gold (GB), Anna Calvi (GB), Ben Howard (GB), Bert on Beats (EE), Boy (CH), Brother (GB), Charlie Jones' Big Band (BE), Clare Maguire (GB), Cocoon (FR), Coldair (PL), Crystal Fighters (ES), Delorean (ES), Example (GB), Frankie & The Heartstrings (GB), Giulia y Los Tellarini (ES), Indigo Tree (PL), Ingrid Olava (NO), Kid Adrift (SCO), King Charles (GB), Kiss the Anus of a Black Cat (BE), Lars Ludvig Löfgren (SE), Lyenn (BE), Mads Langer (DK), Mama Rosin (CH), New Wave Syria (SI), Norman Palm (DE), Ost & Kjex (NO), Partyharders (BE), Petrol (RS), Polock (ES), Pulled Apart by Horses (GB), Retro/Grade (GB), SBTRKT Live (GB), Stromae (BE), Summer Camp (GB), The Aikiu (FR), The Amplifetes (SE), The Crookes (GB), The Green Apple Sea (DE), The Joy Formidable (GB), The King Blues (GB), The Latebirds (FI), The Rodeo (FR), The Sound of Arrows (GB), The Staves (GB), The Uniques (SK), Thee Attacks (DK), Trouble over Tokyo (AT), Waines (IT), Who Knew (IS), Zebra and Snake (FI), Francis International Airport (AT), Annasaid (DK), Nikoo (NL), Ralph de Jongh & the Crazy Hearts (NL), Stefan Schill Band (NL), Tommy Ebben & the Small Town Villains (NL), Rachel Sermanni (SCO), Styrofoam (BE), Mightyfools (NL), Gingerpig (NL), Waylon (NL), Alain Clark (NL), Kraak & Smaak (NL), Rigby (NL), Racoon (NL), Caro Emerald (NL), Palmbomen (NL), Star Slinger (GB)

Noorderslag:
Roos Jonker, Sinas, La Boutique Fantastique, The Crowns, Bear DJ set, Homework, Airto, Dazzled Kid (Tjeerd Bomhof van Voicst), Perquisite en Schradinova (Janne Schra, ex-Room Eleven), Goslink, Houses, I am Oak, Jungle By Night, Lola Kite, Lucky Fonz & De Felle Kleuren, Only Seven Left, A Silent Express, Aisha, Bart B More, Bart Van Der Lee, Baskerville (Live), Beans & Fatback, Bear (DJ-Set), The Black Atlantic, Boef En De Gelogeerde Aap, Chef'Special, DeWolff, Eefje, Eins, Zwei Orchestra, Go Back To The Zoo, Gomes vs Brutuzz, Handsome Poets, Kleine Viezerik, Lilian Hak, Memphis Maniacs, Moss, Nicon vs Akkachar, The Opposites, Palmbomen, Reverse & Adje & Jayh, The Secret Love Parade, Sef, Skip & Die, Splendid, The Tunes, Tim Knol, Krach, Ruben Hein, MakeBelieve, Kensington, Handsome Poets, Happy Camper, The Medics, SirOJ, Zwart Licht XL, Pop Up Animal Kids

nu op 3voor12