Hooikoorts: Complete line-up Amsterdam Dance Event bekend Hooikoorts: Complete line-up Amsterdam Dance Event bekend

Ook Sophie nog toegevoegd aan het programma

, Redactie 3voor12

Hooikoorts: Complete line-up Amsterdam Dance Event bekend

Ook Sophie nog toegevoegd aan het programma

Redactie 3voor12 ,

De organisatie van Amsterdam Dance Event heeft de line-up rond. De laatste namen zijn officieel aan het affiche toegevoegd, waaronder DVS1, Carl Craig en Michel de Hey. Hiermee staan er in totaal 2,224 acts op ADE. Hieronder vind je de hele lijst van toegevoegde namen, met ook Sophie die volgens Paradiso op ADE staat.

Maandag 29 september
Volgens de Paradiso website blijkt ook rijzende ster Sophie op de WARP x LuckyME showcase te staan (bovenzaal). 

Donderdag 25 september

De laatste namen die door de organisatie van ADE zijn bevestigd

Anja Schneider (DE), Antal (NL), Armin van Buuren (NL), Bassjackers (NL), Ben Klock (DE), Ben UFO (GB), Black Coffee (ZA), Buraka Som Sistema (PT), Carl Craig (US), Chuckie (NL), Dash Berlin (NL), Detroit Swindle (NL), DJ Harvey (GB), DJ Jazzy Jeff (US), DVS1 (US), Falco Benz (NL), FKA Twigs (GB), Floating Points (GB), Four Tet (GB), François K (FR), GAIA (NL), Goldfish (ZA), Heidi (DE), Hieroglyphic Being (US), Hunee (DE), Interstellar Funk (NL), Jackmaster (GB), Jamie Jones (GB), Job Jobse (NL), John Dahlbäck (US), Jon Hopkins (GB), Joy Orbison (GB), Julio Bashmore (GB), Kevin Saunderson (US), Knarsetand (NL), Legowelt (NL), Magda (Poland), Mano Le Tough (IE), Marcel Dettmann (DE), Martin Garrix (NL), Martyn (NL), Mathew Jonson (CA), Matthew Dear (US), Max Cooper (GB), Michel de Hey (NL), Mike Mago (NL), Mind Against (IT), MR Probz (NL), Osunlade (US), Outbreak (AU), Paul Oakenfold (GB), Pete Tong (GB), Prosumer (GB), Robert Hood (US), Ron Morelli (US), Ron Trent (US), Secret Cinema (NL), Seth Troxler (US), Seven Davis Jr (US), Skream (GB), Soul Clap (US), Steve Rachmad (NL), Subp Yao (NL), Surgeon (GB), Talaboman (ES & SE), Tale Of Us (IT), Tama Sumo (DE), The Prophet (NL), tINI (DE), Tommie Sunshine (US), Tommy, Four Seven (DE), Traxx (US), Tripeo (NL), Voices From The Lake (IT), Wildstylez (NL), William Kouam Djoko (NL), Young Marco (NL)

Kijk hier voor het volledige programma


Maandag 15 september

Het volledige programma ADE in Paradiso:
Woensdag 15 oktober

*Buraka Som Sistema
Paradiso Grote Zaal
*FKA Twigs
Paradiso Noord, Tolhuistuin
* Joseph Bowie “Mr Defunkt” meets Saskia Laroo Band
Paradiso Kleine zaal
* Structured presents: PoleGroup x Token x Perc Trax showcase
Line-up: Oscar Mulero, Rødhåd, Perc & Truss, Exium vs Reeko, Tripeo, Kr!z, R.E.D., A001.
Paradiso Grote Zaal

Donderdag 16 oktober
* Zoot Woman
Paradiso Noord, Tolhuistuin
* Tape
Line-up: Funkinevil, Kyle Hall & Funkineven, Marcellus Pittman, Mark Du Mosch, Tape DJ’s.
Paradiso Noord, Tolhuistuin
* Hospitality
Line up: Camo & Krooked, High Contrast, London Elektricity, Fred V & Grafix, Metrik, Dynamite, Wrec.
Paradiso Grote Zaal

Vrijdag 17 oktober
* Sunset Sushi Session
Line-up: System 7 (live), A Guy Called Gerald (live), The People In Fog aka DJ Sodeyama, Knock, Red Pig Flower.
Paradiso Noord, Tolhuistuin
* WARP x LuckyME showcase (hosted by Jongens v/d Wereld)
Line-up: Lunice, Rustie, Mount Kimbie (dj-set), Benji B, more tba…
Paradiso Grote Zaal
* Rauw & Decked Out!: The Magician & Friends          
The Magician (Magic Tapes, BE), Lxury (Greco Roman, GB), Wilfred Giroux (Polkadot Recordings, GB), Mike Mago (Bmkltsch Rcrds), Joost Van Bellen (Rauw). Vintage Disco Only, Shmlss (Disco Deviance / 22tracks), Riptide (House Of Sound), Stijn Sadee (Rauw), The Legendary Disco Dino (Planet Unicorn - Outer Space).
Paradiso Noord, Tolhuistuin

Zaterdag 18 oktober
* Ticket to the Tropics
Line-up: Gallowstreet (live), Kutmah, Hugo Mendez / Sofrito Soundsystem, KC The Funkaholic, Eaglemen.
Locatie: Paradiso Noord, Tolhuistuin
* Transmat
Paradiso & Rush Hour present. Line-up: Derrick May, Dimitri, Tom Trago, Karim Sahraoui, Deep’a & Biri, more tba…
Paradiso Grote Zaal

Zondag 19 oktober

* VBX x SlapFunk x Natives
Line-up: Mystery guest, The Mole (CAN), Mr Ties (IT), Dungeon Meat (UK), Djebali (FR), Lazare Hoche (FR), Beesmunt Soundsystem, Samuel Deep, Ferro, Malin Genie, Anil Aras, Tettero, Larry de Kat.
Paradiso Noord, Tolhuistuin
* Klischée
Paradiso Kleine zaal 
* COMPORT Label Showcase ft. Zoe Xenia (NL), Zohdy & Senna (DK), Dansor (NL)
Paradiso Kelder
* Sounds R Us Recordings & Club Pera presents: Sounds R Us Recordings Showcase
Line up: D-Formation (ES), Tom Hades (BE), Ozan Kanik (NL), Drumcomplex & Roel Salemink (DE & NL), Steve Mulder (NL), W&DY (NL), Cihan Moreno (BE).
Paradiso Kleine zaal 

27 augustus
Dekmantel:
Donderdag: Surgeon, Planetary Assault Systems, Boddika, Voices From The Lake x Magic Mountain High, Joey Anderson, Talismann.
Vrijdag : Carl Craig, Moodymann, Recloose, Dekmantel Soundsystem, San Proper, Young Marco, Cinnaman.
Vrijdag (OT301): Ben Klock, Etapp Kyle
Zaterdag: Tale Of Us, Joy Orbison, Barnt, I-F, Morphosis
Zondag: Marcel Dettmanm, Marcel Fengler, Function, Martyn, Third Side, Steffi x Analogue Cops, Tama Sumo, Ryan Elliott, Nick Höppner, Kobosil

DGTL:
Donderdag: Tale of Us, DJ Harvey, DJ Tennis, Mind Against, Tobias, Somne, Job Jobse
Vrijdag: Jamie Jones, Magda, Deetron, Richy Ahmed, Route94, Patrick Topping, Waff, Mark Jenkyns
Zaterdag: Gui Boratto, Michael Mayer, Kolsch ft. Troels Abrahamsen, Blond:ish, Superpitcher, Rebolledo, Dauwd, Nuno Dos Santos, Weval, Jorn Liefdeshuis

13 augustus
Trouw maakt de volgende namen bekend: Ron Trent / Hunee & Antal b2b / Young Marco / Traxx / San Proper / Interstellar Funk & Robert Bergman - Artist Page b2b / Ben UFO / Pearson Sound / Pangaea / Midland / Cinnaman / Leon Vynehall / Marquis Hawkes / Dexter / Serge Clone / Sandrien / Rod Malmok / Tripeo live / Qindek live / Recondite live / Luke Hess / MIKE SERVITO / Viktor Palmer / Jean Pierre Enfant / Four Tet (Official) / Jon Hopkins live / Floating Points / Motor City Drum Ensemble / Move D / Talaboman (John Talabot & Axel Boman) / mano le tough / Gerd Janson / Omar s detroit / Solar / Tom Trago / Job Jobse / Makam / The Love Triangle aka Elias Mazian (artist), Luc Mast & Job Jobse / Melon / Boris Werner / Nuno Dos Santos / Patrice Baumel / William Kouam Djoko / Tsepo / Tim Hoeben / Olaf Boswijk.

Kijk op de site van Trouw voor het programma per dag.

6 augustus
A Made Up Sound , Adam Beyer, Adana Twins, Afrojack, Alan Fitzpatrick, Alex Bau, Andy Moor, Axel Boman, Ben Sims, Benny Rodrigues, Black Asteroid, Black Sun Empire, Blacknecks, Blawan, Bugge Wesseltoft, Camo & Krooked, Catz 'N Dogz, Chase & Status, Chris Liebing, Christian Smith, Danny Daze, Dave Clarke, David August, Davide Squillace, De Sluwe Vos, Deep Dish, Derrick May, DJ Koze, DJ Pierre, DJ Rush, DJ Stingray 313, Dollkraut, Dominik Eulberg, Dubfire , DVS1, Eats Everything, Extrawelt, Funkinevil (Kyle Hall & Funkineven), Gaiser, Gary Beck, Green Velvet, Gregor Tresher, Gui Boratto, Guti, Guy Gerber, H.O.S.H., Hardwell, Henrik Schwarz, Hot Since 82, Joey Beltram, John Digweed, Joris Voorn, Joseph Capriati, Karenn, Karotte, KiNK, Kollektiv Turmstrasse, Kölsch, Kryder, Laurent Garnier , Loco Dice, Lunice, Maceo Plex, Maetrik, Marcel Vogel, Marcellus Pittman, Martin Buttrich, Matador, Maya Jane Coles, Michael Mayer, Monika Kruse, Mount Kimbie, Nic Fanciulli, Nicky Romero, Nicole Moudaber, Nina Kraviz, Noisia, Nuno dos Santos, Oscar Mulero, Pan-Pot, Pleasurekraft, Popof, Rebekah, Recondite, Ricardo Villalobos, Robag Wruhme, Rødhåd, Rustie, Sasha, Scuba, Shadow Child, Solomun, Speedy J, Stefano Noferini, Stephan Bodzin, Super8 & Tab, Ten Walls, The Magician, Tom Trago, Truss, en Zoot Woman komen naar Amsterdam. Het tot nu toe volledige programma vind je hier.

11 juni: eerste ADE-namen Paradiso bekend

woensdag 15 oktober
- Structured Presents Polegroup x Token x Perc x Trax showcase met Oscar Mulero, Rødhåd, Perc & Truss, Exium vs Reeko, Tripeo, Kr!z
donderdag 16 oktober in de Tolhuistuin:
- Zoot Woman
- Tape met Funkinevil - Kyle Hall & Funkineven, Marcellus Pittman, Mark Du Mosch, Tape DJ’s
- In Paradiso: Hospitality met Camo & Krooked, High Contrast, London Elektricity, Fred V & Grafix, Metrik, Dynamite, Wrec
Vrijdag 17 oktober (bovenzaal)
- Larry Gus
Zondag 19 oktober (bovenzaal)
- Klischée

4 juni:

Nachtprogramma: Hardwell (HMH)  Dave Clark, Green Velvet, Ben Sims, Gary Beck, Stacey Pullen, Daniel Miller, Clouds, Pfirter, Estroe, Jeff Rushin & Nicole Rosie en Mr Jones (Melkweg)

Conferentie: Jean-Michel Jarre, Hans Zimmer

Het festival strijkt dit jaar van 15 tot en met 19 oktober neer op diverse locaties in de hoofdstad.

nu op 3voor12