Deze instores kun je bekijken op Record Store Day Deze instores kun je bekijken op Record Store Day

Meeste aanbod in Haarlem en Amsterdam

, Redactie 3voor12Noord-Holland

Deze instores kun je bekijken op Record Store Day

Meeste aanbod in Haarlem en Amsterdam

Redactie 3voor12Noord-Holland ,

Aanstaande zaterdag vindt Record Store Day weer plaats, met natuurlijk weer een hoop optredens tussen de platenbakken. Een overzicht van alle instores in Noord-Holland.

Velvet Music Alkmaar: Pop Eye Boterstraat 10 Alkmaar
11:00 - Alasca
12:00 - Broken Brass Ensemble
13:00 - Tristan
14:00 - Anne Soldaat
14:30 - Beginners
15:00 - Yorick van Norden

Concerto Utrechtsestraat 52-60 Amsterdam
09.30 - Dotan
11.00 - Armand & the Kik
12.00 - Anne Soldaat
13.00 - The Black Marble Selection
15.00 - Gallowstreet
16.00 - Kovacs
17.00 - The Miseries
18.15 - Kensington
 
Distortion Records Westerstraat 244 Amsterdam
13:00 - Blue Crime
14:00 - Slumberland
 
Eardrum Buzz Haarlemmerplein 9 Amsterdam
i.s.m. de Roode Bioscoop

Awkward I
 
Fame (Magna Plaza) Nieuwezijds Voorburgwal 182 Amsterdam
10:30 - Jonathan Jeremiah
11:00 - Coppersky
11:30 - Polly-Anna
13:00 - Gigant Tiger Hooch
14:00 - David and the Circumstances
15:00 - Alasca
16:00 - Mark Lotterman
17:00 - Ed Struijlaart

Recordfriend Grammofoonplaten Sint Antoniebreestraat 64 Amsterdam
11:00 - I Am Oak
13:30 - Broken Brass Ensemble
15:00 - Ella van der Woude
16:00 - Two Hearts Bleeding
17:00 - Suprice Act
18:00 - Soul Travellers
 
Record Palace Weteringschans 33 Amsterdam
12:30 - Max Meser
15:00 - Mountaineer
17:00 - Klaasen & van Dijk
17:30 - Max Meser
 
Rush Hour Records Spuistraat 98 Amsterdam
14:00 - AM/PM Afterparty i.s.m. Melkweg en Waxwell Records
 
Velvet Music Amsterdam Rozengracht 40 Amsterdam
13:00 - Spinvis
15:00 - Max Meser
17:00 - Yellowgras
18:00 - Roy Santiago

Irrational Library Doelstraat 31 zwart Haarlem
15:00 Field of Steel

North End Haarlem Marsmanplein 19 Haarlem
11:00 - Lucas Hamming
13:00 - Alasca
14:00 - Kovacs
15:00 - Bells of Youth
16:00 - Yorick van Noorden
 
Rainbows End Records Schagchelstraat 12, 2011 HX, Haarlem
13:00 - PollyAnna
15:00 - Vuig Tuig
 
Sounds Haarlem Grote Houtstraat 171 Haarlem
12:00 - Jonathan Jeremiah
14:00 - Gotcha
15:00 - Orange Skyline 
16:00 - Anne Soldaat
17:30 - Taymir

't Oor Hilversum Leeuwenstraat 44 Hilversum
11:00 - John Coffey
12:00 - Emil Landman
13:00 - Matt Simons
14:00 - The Miseries
15:00 - Landmark 105
16:30 - Fratsen
18:00 - Paceshifters

Coco Records Zuiddijk 107 Zaandam
11:00 - Smutfish
13:00 - Hans Laduc


  

   de laatste nieuwsberichten in één oogopslag

nu op 3voor12