Tijdschema TodaysArt 2014 Tijdschema TodaysArt 2014

Alle optredens op een rij

, Redactie 3voor12 Den Haag

Tijdschema TodaysArt 2014

Alle optredens op een rij

Redactie 3voor12 Den Haag ,

Morgenavond gaat de tiende editie van TodaysArt van start, voor het eerst in en rondom het Zuiderstrandtheater in Scheveningen. Van donderdag 25 tot en met zondag 27 september zijn er onder andere optredens van SOHN, Nils Frahm, Ben Frost, The Gaslamp Killer, Planningtorock en Torus. Ook presenteert Antilounge op donderdag de dertiende release met remixes van en door Haagse producers. Bekijk hier het tijdschema van TodaysArt 2014.

Donderdag 25 september
Zuiderstrandtheater (Main hall)
20.00-21.15 uur Ben Frost - A U R O R A
21.30-22.30 uur Tim Hecker
Zuiderstrandtheater (Club 2)
22.30-23.30 uur Peder Mannerfelt
23.30-00.30 uur Dasha Rush
00.30-02.30 uur JTC (James T. Cotton)
02.30-05.00 uur BAKK Militia
Zuiderstrandtheater (Foyer)
20.00-21.40 uur Robert Fantinatto + Jason Amm - I Dream of Wires
22.30-23.00 uur Liminal - Of This Parish
23.15-00.55 uur Robert Fantinatto + Jason Amm - I Dream of Wires
Container stage
18.30-19.00 uur Mascletà Scheveningen: A Salute to the Zuiderstrand
19.30-02.00 uur Remixes: Antilounge 13 met Charly & Gallus, Klankman, Deadcrow, Generate, Sciant Lentement, Cancerdogs vs. Redacted, Elektrovolt, Baz Reznik, RunMe Raw, Runrun Raw, Forlon en Nour
 
Vrijdag 26 september
Zuiderstrandtheater (Main hall)
19.00-20.00 uur Palestine + Vainio + Thielemans
21.00-22.00 uur SOHN
Zuiderstrandtheater (Club 1)
22.45-23.45 uur Planningtorock
23.45-00.45 uur Torus
00.45-01.30 uur Sarah Farina
01.30-02.30 uur Fatima Al Qadiri
02.30-03.45 uur The Gaslamp Killer
03.45-05.00 uur Sarah Farina
Zuiderstrandtheater (Club 2)
22.00-22.45 uur Varg
22.45-00.30 uur Neel
00.30-01.30 uur diskonnected
01.30-02.30 uur Artefakt
02.30-04.30 uur Objekt
04.30-06.00 uur DJ Nobu
Zuiderstrandtheater (Foyer)
20.15-20.45 uur NONOTAK - Late Speculation
22.15-22.45 uur NONOTAK - Late Speculation
 
Zaterdag 27 september
Zuiderstrandtheater (Main hall)
19.00-19.45 uur Rafael Anton Irisarri
20.30-21.50 uur Nils Frahm
Zuiderstrandtheater (Club 1)
22.15-23.15 uur Akiko Kiyama
23.15-00.00 uur Rondenion (Live)
00.00-00.45 uur Rondenion (DJ)
00.45-02.15 uur Underground Resistance - Timeline
02.15-03.15 uur Waajeed
03.15-04.00 uur Mark Flash
04.00-05.00 uur 751
Zuiderstrandtheater (Club 2)
21.45-23.00 uur Moon Wheel
23.00-00.00 uur Phoebe Kiddo
00.00-01.00 uur Moon Wheel
01.00-02.00 uur Kiasmos
02.00-03.00 uur OAKE
03.00-04.30 uur Moon Wheel
04.30-06.00 uur Le Petit Garçon
Zuiderstrandtheater (Foyer)
17.00-18.40 uur Robert Fantinatto + Jason Amm - I Dream of Wires
19.45-20.15 uur Liminal - Of This Parish
21.45-23.25 uur Robert Fantinatto + Jason Amm - I Dream of Wires
 
Zondag 28 september
Zuiderstrandtheater (Main hall)
20.30-21.45 uur Robert Henke - Lumière No. 15
Zuiderstrandtheater (Foyer)
16.15-17.55 uur Robert Fantinatto + Jason Amm - I Dream of Wires
18.45-20.25 uur Robert Fantinatto + Jason Amm - I Dream of Wires
 

Nu op 3voor12