Tijdschema Zeeheldenfestival 2013 Tijdschema Zeeheldenfestival 2013

Van 10 tot en met 14 juli op het Prins Hendrikplein

, Redactie 3voor12 Den Haag

Tijdschema Zeeheldenfestival 2013

Van 10 tot en met 14 juli op het Prins Hendrikplein

Redactie 3voor12 Den Haag ,

Woensdagmiddag 10 juli gaat de 33e editie van het Zeeheldenfestival van start. Vijf dagen lang kun je op het Prins Hendrikplein in Den Haag genieten van veel muziek, straattheater, kinderactiviteiten en de gezellige sfeer. Op het programma staan onder andere optredens van Atombox, Piñata, Sabroso, Jamal Thomas Band, Red Light Babies, Hooked, Ma Forêt en The Stiff. Bekijk hier het volledige tijdschema.

Tijdschema Zeeheldenfestival
Woensdag 10 juli
12.00-12.45 uur (GP): Basisschool Max Velthuijs 
12.45-13.30 uur (GP): Basisschool De Spiegel
13.30-14.00 uur (Plein/KP): Gerardo (jongleur)
13.30-17.00 uur (Plein/KP): Museum voor Communicatie
14.00-17.00 uur (Bartent): Dienst Archeologie: schatgraven
14.00-17.00 uur (Plein): Spelletjesronde
14.30-15.00 uur (Plein): Gerardo (workshop jongleren)
15.00-15.30 uur (Plein/GP): Supertobi en Megamarijn (poppenkast)
15.15-15.45 uur (GP): Liedjes van de Musical Fabriek
15.30-16.00 uur (Plein): Gerardo (workshop jongleren)
16.00-17.00 uur (GP): Presentatie POPschool Den Haag
17.00-18.00 uur (Plein/KP): Vreemde Circusgasten
18.00-18.20 uur (Plein): Sène Percu
18.30-21.30 uur (Plein): Lange Gust
18.20-18.35 uur (Plein/GP): Officiële opening Zeeheldenfestival
18.35-18.55 uur (Plein): Sène Percu
19.00-19.45 uur (KP): Red Light Babies
19.45-20.45 uur (GP): Piñata
20.45-21.30 uur (KP): Engine
21.45-23.00 uur (GP): Sabroso
 
Donderdag 11 juli
15.45-17.30 uur (Bartent): Haags Kinderatelier
16.00-17.00 uur (GP): Falwabos (poppentheater)
17.00-17.45 uur (KP): Ma Forêt
17.00-21.00 uur (Plein): Madame Moisa
17.45-18.30 uur (GP): The Blues Hunters
18.30-19.30 uur (KP): Maxime Capellot Gypsy Jazz Ensemble
19.30-20.30 uur (GP): The Royal Spuds
20.30-21.15 uur (KP): Brandwerk
21.45-23.00 uur (GP): Negritos
 
Vrijdag 12 juli
15.45-17.30 uur (Bartent): Haags Kinderatelier
16.00-16.45 uur (GP/Plein) Te Zotte Zeehonde
16.45-17.30 uur (Plein): Ben Zuddhist (straattheater)
17.30-18.30 uur (GP): Dansschool Scoil Rince Damsa na nÓg & The Teetotallers
17.30-20.30 uur (Plein): Martin Forget (straattheater)
18.30-19.30 uur (KP): Juan Noguera
19.30-20.30 uur (GP): The Regulators
20.30-21.30 uur (KP): Atombox
21.45-23.00 uur (GP): Jamal Thomas Band
 
Zaterdag 13 juli
12.00-12.30 uur (GP/Plein): Dansschool Kidswing-Wesseling
12.30-12.50 uur (KP): Madeleine Bellucci
13.00-13.45 uur (Plein): Ben Zuddhist (straattheater)
13.45-14.30 uur (KP): Power Girl Kindershow
14.00-17.00 uur (Bartent): Dienst Archeologie: schatgraven en Romeinse kapsels
14.30-15.30 uur (GP): Strijkorkest De Haagse Beek
15.30-16.15 uur (KP): Hooked
16.15-17.15 uur (GP): Presentatie Ready to Play
17.15-17.50 uur (Plein): Ben Zuddhist (straattheater)
17.55-18.30 uur (KP): Anthony Burford
18.00-21.00 uur (Plein): Frogs (stelten)
18.30-19.30 uur (GP): La Blusa Cajun
19.30-20.30 uur (KP): The Boppin’ Bastards
20.30-21.30 uur (GP): Checkpoint Mary
21.30-22.30 uur (KP): The Stiff
22.45-00.00 uur (GP): Russkaja
 
Zondag 14 juli
11.00-12.00 uur (Plein): Tactus Anima
12.00-13.00 uur (Plein): Trio Luminosus
 

(*) GP = grote podium, KP = kleine podium

nu op 3voor12