Tijdschema Haagse Pop Week 2013 Tijdschema Haagse Pop Week 2013

Alle optredens op een rij

, Redactie 3voor12 Den Haag

Tijdschema Haagse Pop Week 2013

Alle optredens op een rij

Redactie 3voor12 Den Haag ,

De dertiende editie van de Haagse Pop Week ging op vrijdag 18 oktober van start in PIP met het 10 jaar 3voor12 Den Haag jubileumfeest, een dag later gevolgd door Popronde Den Haag. Tot en met 26 oktober kun je dagelijks terecht op de meest uiteenlopende locaties voor een lekkere dosis muziek. De Haagse Pop Week wordt afgesloten in Paard van Troje met onder andere de uitreiking van de Haagse Popprijzen en de Rockstone Collaborations. Bekijk hier het volledige tijdschema van het festival.

Vrijdag 18 oktober
20.00 uur 10 jaar 3voor12 Den Haag jubileumfeest
 
Zaterdag 19 oktober
19.00 uur Popronde Den Haag
 
Zondag 20 oktober
Murder Songs on Scaffold
13.00 uur Highcamp Morris & Rivers
13.00 uur Skinny Millionaire
14.25 uur Fantine Tho ft Roy-Victor Seriese
15.00 uur Officiële opening Scaffold
15.30 uur Melle & Dick (Smutfish)
16.05 uur The Most Wanted Men
16.40 uur Julie Scott
VROMm2.0
20.00 uur VROMm2.0 met Yes..PinkPink, Lifeless Past en Anatopia
 
Maandag 21 oktober
20.30 uur September: Barefoot
21.00 uur SuperMarkt: Garlic
21.00 uur Grand Café Grote Markt: Ronnie Wooz Blues Session
21.25 uur September: Jara Holdert & Band
22.05 uur SuperMarkt: SubRockers
22.15 uur Zèta: A Cure for Gravity
22.20 uur September: Project Bongo
22.40 uur Zwarte Ruiter: Doghouse
23.10 uur SuperMarkt: XOXO
23.15 uur September: Vuigtuig
23.20 uur Zèta: Monomental
23.45 uur Zwarte Ruiter: The Gypsy Liars
00.10 uur September: Tess et les Moutons Magnifiques
00.15 uur SuperMarkt: Monkey Miracular feat. Koen Herfst
 
Dinsdag 22 oktober
19.00 uur Lucy’s Wijsje: een muzikale ontdekkingstocht ‘Rond de Energiecentrale’
 
Woensdag 23 oktober
20.30 uur SuperMarkt: Spinning Circles
21.00 uur Lokaal Vredebreuk: De Kelder Jamsessie
21.15 uur SuperMarkt: Eager
21.30 uur Pavlov: Zoé Red
22.00 uur SuperMarkt: The Afterveins
22.45 uur SuperMarkt: Valerie Branoux
22.45 uur Pavlov: BANG the Skillet!
23.30 uur SuperMarkt: Bunch of Bastards
 
Donderdag 24 oktober
20.00 uur HPC Café: Brothers in Groove: Groove Jamsessie
21.15 uur Fiddler: Laura Palmer
21.30 uur De Vinger: Hofstad Group
21.30 uur 330live: Rages of Sin
22.20 uur Fiddler: Naked
22.45 uur De Vinger: Iconoclast
22.00 uur SuperMarkt: Antilounge met DJ Kip, Alkaloid, NOCX, Autodrop, Mataklap, A.T.S., GARTMALEN, deadcrxw, Bimbo Electrico, Rivers Area Juke Squad en Geazah & Charly White
22.45 uur 330live: Desyrel
23.30 uur Fiddler: Trio Escobar
00.00 uur 330live: Variscythe
 
Vrijdag 25 oktober
15.00 uur Centrale Bibliotheek: Den Haag FM special i.s.m. Stork On Air met Taymir, Piñata en Friends of the Family
19.00 uur HollandSpoorStudios: Plug & Play Recordings
20.00 uur HPC Café: Drumclinic: Jamie Westland
20.00 uur Ready To Play: Optredens en informatie over workshops en bandcoaching
20.30 uur HPC Studio 14: Micky Kieboom
20.30 uur HPC Studio 15: Junkie and the Halo
20.30 uur Paardcafé: The Sweet Release of Death
21.00 uur SuperMarkt: Taymir (albumpresentatie)
21.00 uur HPC Studio 13: Workshop Koen Herfst
21.00 uur HPC Grote zaal: Red Light Babies
21.30 uur HPC Café: Last Chance to Dance
21.30 uur HPC Studio 14: Mustangs
21.30 uur HPC Studio 15: Olax
21.30 uur Paardcafé: We Sell Guns
21.30 uur O’Casey’s: Tarzan’s my Daddy
22.00 uur HPC Grote zaal: Atombox
22.30 uur HPC Café: The Blues Junkies
22.30 uur HPC Studio 14: Tune
22.30 uur HPC Studio 15: The Dirty Reminders
22.30 uur Paardcafé: The Minor Details
22.45 uur O’Casey’s: The Royal Spuds
23.00 uur HPC Grote zaal: F.A.S.T. ALLSTARS
23.30 uur HPC Café: DJ Foxy
 
Zaterdag 26 oktober
19.30 uur Paardcafé: Ready to Play Special
20.00 uur Paard van Troje (foyer): Ragmob (Haagse hitjes)
20.30 uur Paard van Troje (grote zaal): Opening Nachtburgemeestercongres afterparty
21.00 uur Paard van Troje (grote zaal): Uitreiking Haagse Pop Prijs: Beste Initiatief
21.00 uur Paard van Troje (kleine zaal): Friends of the Family
21.05 uur Paard van Troje (grote zaal): Rockstone Collaborations
21.30 uur Paard van Troje (foyer): DJ Jules Deelder
21.45 uur Paard van Troje (grote zaal): Uitreiking Haagse Pop Prijs: Aanstormend Talent
22.00 uur Paard van Troje (kleine zaal): De Règâhs
22.05 uur Paard van Troje (grote zaal): Rockstone Collaborations
22.45 uur Paard van Troje (foyer): Bom’s Gouwuh Keeltjuhs
22.45 uur Paard van Troje (grote zaal): Uitreiking Haagse Pop Prijs: Dé Haagse Popprijs
23.00 uur Paard van Troje (kleine zaal): Robin Brock <3 Bombilate
23.20 uur Paard van Troje (grote zaal): Piñata
23.30 uur Paard van Troje (foyer): Puinhoop Kollektiv
00.00 uur Paard van Troje (kleine zaal): Sixties Swing-IN
 

Nu op 3voor12