Tijdschema TodaysArt 2011 Tijdschema TodaysArt 2011

Het volledige muziekprogramma op een rijtje

, Redactie 3VOOR12 Den Haag

Tijdschema TodaysArt 2011

Het volledige muziekprogramma op een rijtje

Redactie 3VOOR12 Den Haag ,

Aankomend weekend, op vrijdag 23 en zaterdag 24 september, vindt de zevende editie van het kunst- en muziekfestival TodaysArt plaats. Op verschillende locaties in de Haagse binnenstad, waaronder Paard van Troje, Korzo Theater, Theater a/h Spui en Filmhuis, is veel muziek, theater, visuele kunst en performances te zien. 3VOOR12 Den Haag zet het muziekprogramma voor je op een rijtje.

Het volledige muziekprogramma op een rijtje

Aankomend weekend, op vrijdag 23 en zaterdag 24 september, vindt de zevende editie van het kunst- en muziekfestival TodaysArt plaats. Op verschillende locaties in de Haagse binnenstad, waaronder Paard van Troje, Korzo Theater, Theater a/h Spui en Filmhuis, is veel muziek, theater, visuele kunst en performances te zien. 3VOOR12 Den Haag zet het muziekprogramma voor je op een rijtje.

Vrijdag 23 september
19.00-01.00 uur Theater a/h Spui (foyer): Keg de Souza (AU) - Gigloo, Lucas Abela (AU) - Mix Tape en Lucas Abela (AU) - Vinyl Rally
20.00-20.45 uur Theater a/h Spui (kz): Martin Messier (CA/QC) - Sewing Machine Orchestra
20.00-00.00 uur ANNA @ KV20: Game of Life (NL) - Wave Field Synthesis
20.00-03.00 uur 330live: UMAMI #7 - Warm Climate (US), Jugend (NL), UMAMI DJ-team (NL)
20.30-23.00 uur Korzo Theater (club): Tros Banana (NL): Drank Orgel, Louis V en Dub remix
21.00-21.45 uur Theater a/h Spui (kz): Martin Messier + Nicolas Bernier (CA/QC) - La Chambre Des Machines
21.30-04.00 uur Paardcafé An Other Night With State-X New Forms - Slyder (NL), Felixbrodt-Harari-Ziblat Project (IL) & SXNF DJ Crew (NL)
23.00-23.45 uur Korzo Theater (gz): Canibal Negro (AR)
23.00-00.00 uur Paard van Troje (gz): Eli Verveine (CH)
23.00-00.30 uur Paard van Troje (kz): Nuel (IT)
23.00-01.00 uur Korzo Theater (studio): Dompteur Mooner (DE)
23.00-01.00 uur Spuiplein (MediaArtMobile): Hyphae - Live from Kobe: DJ Duct, DJ Wessun & Telly (JP)
23.00-02.00 uur Korzo Theater (club): Awesome Tapes From Africa (US)
23.30-00.15 uur Theater a/h Spui (kz): Kevin Drumm + Thomas Ankersmit (US/NL/DE)
23.45-00.30 uur Korzo Theater (gz): Un Mono Azul (AR)
00.00-01.00 uur Paard van Troje (gz): Kangding Ray (FR/DE)
00.30-01.30 uur Paard van Troje (kz): Raime (UK)
00.30-02.00 uur Korzo Theater (gz): Los Refrescos (Martin Schopf + Argenis Brito) (CL/VE)
01.00-02.00 uur Paard van Troje (gz): Luomo (FI)
01.00-02.30 uur Korzo Theater (studio): diskJokke (NO)
01.30-02.30 uur Paard van Troje (kz): Ancient Methods (DE)
02.00-03.00 uur Korzo Theater (gz): Fauna (AR)
02.00-03.30 uur Paard van Troje (gz): Chloé (FR)
02.00-04.00 uur Korzo Theater (club): Baris K (TR)
02.30-04.00 uur Korzo Theater (studio): Todd Terje (NO)
02.30-04.15 uur Paard van Troje (kz): Delta Funktionen (NL/DE)
03.00-04.00 uur Korzo Theater (gz): Toy Selectah (MX)
03.30-05.00 uur Paard van Troje (gz): Danton Eeprom (FR/UK)

Zaterdag 24 september
19.00-01.00 uur Theater a/h Spui (foyer): Keg de Souza (AU) - Gigloo, Lucas Abela (AU) - Mix Tape en Lucas Abela (AU) - Vinyl Rally
20.00-20.45 uur Theater a/h Spui (kz): Martin Messier (CA/QC) - Sewing Machine Orchestra
20.00-21.00 uur Korzo Theater (gz): Murcof (MX/ES) + Simon Geilfus (AntiVJ) (UK/BE/FR)
20.00-21.30 uur 1646: Theo Marks (US) + Han Orsel (NL) - The Root of Bluegrass
20.00-00.00 uur ANNA @ KV20: Game of Life (NL) - Wave Field Synthesis
21.00-21.30 uur Korzo Theater (club): TO-PO (Yuko Uesu + Vincenzo Onnembo) (JP/IT)
21.00-21.45 uur Theater a/h Spui (kz): Martin Messier + Nicolas Bernier (CA/QC) - La Chambre Des Machines
21.00-03.00 uur 330live: BEATLAB 330 - Cinnaman (NL), Filosofische Stilte (NL), Deadstokdonut (NL), Phill Tovver (NL), Robby Brighton (NL)
21.30-22.00 uur Korzo Theater (club): Jamie Allen (UK) - Circuit Music
21.30-04.00 uur Paardcafé: Tros Banana After Party / Super Mini Feest - DJ Yobkiss [NL] & Compression (NL)
22.00-22.30 uur Korzo Theater (club): Rosa Menkman (NL) + Áron Birtalan (HU)
22.00-22.45 uur Theater a/h Spui (kz): Sculpture (UK)
23.00-23.30 uur Paard van Troje (kz): Ulf Eriksson (SE)
23.00-00.00 uur Korzo Theater (club): Rootah (DE)
23.00-01.00 uur Spuiplein (MediaArtMobile): Hyphae - Live from Detroit: Todd Osborn, John Collins en Mark Flash (US)
23.00-03.00 uur SuperMarkt: Basz presents Tech Chic Design (NL), Rät N Frikk (NL), Loyu (NL/LV), The Specialist (NL), Generate (NL) and VJ Differenc (NL)
23.15-00.00 uur Korzo Theater (gz): Munchi (DO/NL)
23.30-00.30 uur Paard van Troje (kz): Senking (DE)
23.30-01.15 uur Korzo Theater (studio): Tomlaan (NL)
00.00-01.00 uur Korzo Theater (club): Bo Marley (DK)
00.00-01.00 uur Paard van Troje (gz): Elektro Guzzi (AT)
00.00-01.00 uur Korzo Theater (gz): Lunice (CA/QC)
00.00-01.00 uur Theater a/h Spui (gz): Vladislav Delay Quartet (FI/AR/DE)
00.30-01.30 uur Paard van Troje (kz): Oni Ayhun + Mar Ritt
01.00-02.00 uur Korzo Theater (gz): Daedelus (US)
01.00-02.00 uur Korzo Theater (club): Disrupt (DE) + Soom T (UK)
01.00-02.00 uur Paard van Troje (gz): Monolake (DE) - Live Surround (Visuals by Tarik Barri (NL))
01.15-02.15 uur Korzo Theater (studio): Jazzsteppa (UK/DE)
01.30-02.30 uur Paard van Troje (kz): Ulf Eriksson (SE)
02.00-03.00 uur Korzo Theater (gz): dÉbruit (FR/UK)
02.00-03.30 uur Paard van Troje (gz): Dandy Jack (CL/CH)
02.00-04.00 uur Korzo Theater (club): Rootah (DE)
02.15-03.15 uur Korzo Theater (studio): Bakir (Spit Brothers) (US)
02.30-04.30 uur Paard van Troje (kz): Peter Van Hoesen (BE)
03.00-04.00 uur Korzo Theater (gz): Plapla Pinky (FR)
03.15-04.00 uur Korzo Theater (studio): Db-eat (NL)
03.30-05.00 uur Paard van Troje (gz): Jacek Sienkiewicz (PL)

nu op 3voor12