Tijdschema Haags UIT Festival 2011 Tijdschema Haags UIT Festival 2011

Haags cultureel seizoen zondag van start

, Redactie 3VOOR12 Den Haag

Tijdschema Haags UIT Festival 2011

Haags cultureel seizoen zondag van start

Redactie 3VOOR12 Den Haag ,

Het culturele seizoen van Den Haag gaat aanstaande zondag 4 september weer officieel van start met de 39e editie van het Haags UIT Festival. Het Lange Voorhout en het Spuiplein vormen dan het culturele centrum met vele voorstellingen, straattheater en een uitgebreide markt met informatie over het komende culturele seizoen. Lees hier wat er allemaal te doen is.

Haags cultureel seizoen zondag van start

Het culturele seizoen van Den Haag gaat aanstaande zondag 4 september weer officieel van start met de 39e editie van het Haags UIT Festival. Het Lange Voorhout en het Spuiplein vormen dan het culturele centrum met vele voorstellingen, straattheater en een uitgebreide markt met informatie over het komende culturele seizoen. Lees hier wat er allemaal te doen is.

Hofplaats (HPC/Langweiligkeit podium)
13.00 uur S2N2O CUP
13:45 uur Kreatones
14:30 uur Spacebeest
15:10 uur Fallow Deer
15:55 uur The Saturday Suns
16:35 uur FFF
17:20 uur Rockdivas

Podium I (Lange Voorhout, voor Museum Escher in het Paleis)
13.00 uur Frommermann
13.25 uur Sven Ratzke
13.55 uur De Règâhs
14.30 uur Ensemble Solisten Residentie Orkest
15.40 uur Dinner For One
16.10 uur Andres Marin
16.40 uur De Dutch Don't Dance Division
17.05 uur North Sea Symphony Orchestra
17.45 uur Percossa

Podium II (Lange Voorhout, voor Pulchri Studio)
13.00 uur De Ministers
13.25 uur Firma MES
13.50 uur Dorine Wiersma
14.15 uur Nina de la Croix
14.45 uur Marjolein Meijers
15.20 uur Trio Zazi
15.55 uur Vet Kindercabaret
16.25 uur Klein Duimpje en Thomas de Stoomlocomotief
17.10 uur Alderliefste

Podium III (Lange voorhout, op het tournooiveld)
13.15 uur Fantasten
14.00 uur NT presenteert: een kijkje in het kostuumatelier van het NT
14.30 uur Piepschuim
14.55 uur Culturalis presenteert dans van Haagse bodem

Culturalis muziektent (Lange Voorhout)
13.00 uur Theatergroep ADHD
13.15 uur Quatre-Mains
14.00 uur KREK
14.25 uur Brasil Aqui!
14.50 uur Ooievaarspas Mums
15.00 uur Vox Rosa
15.25 uur Voices Unlimited
15.50 uur Jan en Alleman
16.15 uur Kingstreet

Spuiplein
10.00 uur Ontbijt op het Spuiplein; voor iedereen!
10.45 uur Workout NDT 2 met slagwerkers Residentie Orkest.
11.30 uur Den Haag Danst!
11.00 uur Filmhuis wagen: doorlopend filmprogramma
12.00 uur Classic Express (finalisten van het Prinses Christina Concours)
12.00 uur Yurt (Theatergroep Stella): promotionele activiteiten
11.30 uur / 13.00 uur Huisje (Theater a/h Spui): Jeugdprogramma
15.00 uur / 16.00 uur Huisje (Theater a/h Spui): Firma Mes

Hofvijver
16.00 uur Den Haag Culturele Hoofdstad

Dr. Anton Philipszaal
Residentie Orkest - gevarieerd muzikaal programma, J.O.N.G Ensemble - iDanza España!, Frommermann - fragmenten uit diverse programma's, Opera Zuid - diverse operafragmenten, Tango-orkest OTRA met gastoptreden van tangosterren Claudia & Esteban, rondleidingen, Klassiek op Zondag - live radio-uitzending door Radio West met diverse gasten, Slagwerkers van het Residentie Orkest, Hoornkwartet - leden van het Residentie Orkest en New European Ensemble.

Theater aan het Spui
Flamenco door Andres Marín en Compagnie, Workshop Flamenco, Nederlands Dans Theater 1 & 2 - optredens uit Switch, Meekers, MAX, Siberia, Stella, Rabarber, Theatergroep Spot, KreK, De Betovering Tekendoos, Leden Residentie Orkest + Stella en Culturalis en Ut Haags Notu^h Festival presenteren: Projectorkest Notuh, Victory, Zootcat, FFanderz, Klein maar Dapper, Metro, Legendairs en Rhythm Allstars

Koninklijke Schouwburg
Hein Janssen in gesprek met Theu Boermans, preview Hans & Grietje, preview en vraaggesprek Diederik van Vleuten, De Koninklijke Schouwburg Karaoke Show o.l.v. Peter Tuinman, Voorleesparadijs en KS tekentafel.

Diligentia
Jennifer Evenhuis, Lambert - Jan Koops, Roemer van der Steeg, Veronique Sodano, De Andersons, Pieter Jouke, Jasper van Kuijk en De Gebroeders Fretz.

Het Nationale Toneel
Stand-up philosopher Laura van Dolron, Theatersport en Improvisatietoneel en Preview Land zonder Woorden.

Museum Escher in het Paleis
Previews MacMadoff door Theatergroep Drang.

Lucent Danstheater
Scapino Ballet, Internationaal Danstheater, Het Nationale Ballet & De Dutch Don't Dance Division, Nederlands Dans Theater, Introdans, Conny Janssen Danst, Workshop NDT, Workshop Tango, Opera per Tutti - opera voor iedereen, Flamenco demonstratie door Mascha Meijman met live muzikale begeleiding, Tango demonstratie door o.a. Claudia & Esteban en rondleidingen.

Atrium Stadhuis
Diverse optredens Haagse Federatie van Muziekensembles, Hoornkwartet - leden van het Residentie Orkest, Het DoelenKwartet - o.a. Philip Glass - Different Trains, New European Ensemble - o.a. Kaija Saariaho - Couleur des Vents, Workshop ‘ZWEEP' – zweeptechnieken en Voorstelling Boukje Schweigman ZWEEP.

Centrale Bibliotheek
Muzikaal verhaal - leden Residentie Orkest, muzikaal sprookje Peter en de Wolf en Voorlezen door Annemie en Roos voor 3 jaar en ouder (2e verdieping).

Filmhuis Den Haag
Jaarlijkse filmaffichemarkt, Previews komend seizoen en Movies that Matter Café met film en muziekoptredens.

Nieuwe Kerk
The New Dutch Academy o.l.v. Simon Murphy mmv soliste Amy Power, Opera Ouvertures door leden van het Residentie Orkest, New European Ensemble - o.a. muziek van Kaija Saariaho, Internationaal Kamermuziekfestival Den Haag - Sehnsucht nach Julius en Combattimento Consort - delen uit ‘Kunst der Fuge' BWV 1080.

nu op 3voor12