Haagse muzikanten genomineerd voor Duiveltjes 2011 Haagse muzikanten genomineerd voor Duiveltjes 2011

Stemming vanaf nu geopend

, Redactie 3VOOR12 Den Haag

Haagse muzikanten genomineerd voor Duiveltjes 2011

Stemming vanaf nu geopend

Redactie 3VOOR12 Den Haag ,

De verkiezing van de Duiveltjes is weer van start gegaan. Wie is de beste zanger, zangeres, gitarist, bassist, drummer en toetsenist van Nederland? En wat is het beste podium en festival? De shortlists zijn inmiddels bekend en de stemming is geopend. Onder de genomineerden is ook een flink aantal Haagse muzikanten.

Stemming vanaf nu geopend

De verkiezing van de Duiveltjes is weer van start gegaan. Wie is de beste zanger, zangeres, gitarist, bassist, drummer en toetsenist van Nederland? En wat is het beste podium en festival? De shortlists zijn inmiddels bekend en de stemming is geopend. Onder de genomineerden is ook een flink aantal Haagse muzikanten.

Onder de genomineerden komen de volgende muzikanten uit de Haagse regio of zitten zij in (deels) Haagse bands: Maarten Rijnvis (Pop Up Animal Kids), Linda van Leeuwen (Bombay Show Pig), Jamie Westland (Di-rect), Barry Hay (Golden Earring), Dinand Woesthof (Kane), Anouk, Mathias Janmaat (Bombay Show Pig), Wiboud Burkens (Liquid Spirits), Tobias Ponsioen (Houses), Michel van Schie (diversen) en André Kemp (diversen). Stemmen voor de Duiveltjes kan tot en met woensdag 27 april. De winnaars worden bekend gemaakt tijdens de derde editie van het Gala van de Popmuziek op 11 mei in de Rabozaal van de Amsterdamse Melkweg. De onderstaande shortlist is samengesteld door de winnaars van een Duiveltje van de afgelopen vijf jaar. Stemmen kan hier.

Beste Zanger
Alain Clark, Barry Hay (Golden Earring), Bart van der Weide (Racoon), Bertolf Lentink (Bertolf), Cas Hieltjes (Go Back To The Zoo), Dinand Woesthof (Kane), Felix Maginn (Moke), Frans Duijts, Geert van der Velde (The Black Atlantic), Guus Meeuwis, Huub van der Lubbe (De Dijk), Jan Keuken (3JS), Joris Dirks (Moodswing), Koen-Willem Toering (Woost), Marien Dorleijn (Moss), Otto Wichers (Lucky Fonz III), Paskal Jakobsen (Bløf), Ralph Mulder (Alamo Race Track), Tim Knol, Timo van Veen (Stuurbaard Bakkebaard), Tjeerd Bomhof (Dazzled Kid, Voicst) en Waylon

Beste Zangeres
Anouk, Caro Emerald, Charlie Dée, Giovanca, Ilse de Lange, Jacqueline Govaert, Janne Schra (Schradinova), Kelly Thijssen (Routines), Laura Jansen, Leona Philippo, Madi Hermens (Madi), Marike Jager, Pien Feith, Roos Rebergen (Roosbeef), Sanne Hans (Miss Montreal), Sharon den Adel (Within Temptation), Stevie Ann, Trijntje Oosterhuis en Wende Snijders

Beste Gitarist
Ad van den Berg (Vandenberg), Anne Soldaat, Arnold van Dongen (Ilse DeLange), Eef Albers (diversen), Jaap Kwakman (3JS), Jan Akkerman, JB Meijers (De Dijk, Acda en De Munnik), Jeroen Kimman (Brown VS Brown), Jesse van Ruller (Benjamin Hermans, Hans Teeuwen), Jimmy Rosenberg, Jochem Jacobs (Textures), Mathias Janmaat (Bombay Show Pig), Raphael Vanoli (Knalpot), Reinier Van Den Haak (Roosbeef, Krach), René van Barneveld (Urban Dance Squad), Robin Berlijn (13, Kane, Ellen ten Damme), Ryanne van Dorst (Elle Bandita), Stochelo Rosenberg (Rosenberg Trio), Teun Hieltjes (Go Back To The Zoo), Ulco Bed (Candy Dulfer) en Vedran Mircetic (De Staat)

Beste Bassist
Alex Oele (diversen), Aram Kersbergen (diversen), Barend Courbois (diversen), Ben Kribben (Van Dik Hout), Clemens van der Feen (diversen), David Corel (Alamo Race Track), Dibbe van Laarhoven (Kyteman's Hiphop Orkest), Geert de Groot (Scram C Baby), Glen Gaddum (diversen), Henny Vrienten (Doe Maar), Herman Bunskoeke (Bettie Serveert), Herman Deinum (Sweet d'Buster), Jeroen van Veen (Within Temptation), Jop van Summeren (De Staat), Marcin Felis (Moke), Marcus Bruystens (Claw Boys Claw), Michel van Schie (diversen), Peter Slager (Bløf), Reyer Zwart (diversen), Sven Happel (diversen), Thijs Lodewijk (Wende) en Thijs Vermeulen (Sjako!, Bob Fosko)

Beste Drummer
André Kemp (diversen), Bauke Bakker (Bertolf / Cool Genius), Bram Hakkens (Kyteman's Hiphop Orkest), Colin Vermeulen (Jenny Lane), Hansz Deijnen (Beef), Igor Hobus (Heideroosjes), Igor Wouters (Backfire), Jamie Westland (Di-rect), John Engels (diversen), Kees Schaper (Tim Knol), Kim Weemhof (Candy Dulfer), Leon Klaasse (Powerplay, The Pilgrims), Linda van Leeuwen (Bombay Show Pig), Lucas van Merwijk (Future Shock), Maarten Rijnvis (Pop Up Animal Kids), Mark Koppen (Stuurboord Bakkebaard), Martijn Vink (Metropole Orkest), Pierre van der Linden (Focus), René Creemers (Drumbassadors), Ries Doms (Hooghwater), Tim van Delft (De Staat), Tobias Ponsioen (Houses), Ton Dijkman (diversen) en Wim de Vries (Drumbassadors)

Beste Toetsenist
Bart van Poppel (diversen), Bas Bron (Bastian, Jeugd van Tegenwoordig), Diederik Nomden (diversen), Eelco Topper (Kyteman's Hiphop Orkest, Giovanca), Gideon van Gelder, Henk Jan Kooistra (A Silent Express), Jan Groenteman (Dazzled Kid), Jeroen van Vliet (Eric Vloeimans' Gatecrash), Job Roggeveen (El Pino & The Volunteers), Jori Collignon (C-mon & Kypski), Matthijs van Duivenbode (Tim Knol), Niels Broos (Kyteman's Hiphop Orkest), Paul Diersen (Shaking Godspeed), Pieter de Graaf (Kyteman's Hiphop Orkest, Wouter Hamel), Robin Piso (DeWolff), Rocco Hueting (De Staat), Roel Spanjers (Normaal e.a.), Stefan Schmid (Zuco 103), Tony Roe (Schradinova), Tren van Enckevort (Rowwen Heze), Wiboud Burkens (Liquid Spirits) en Willem Friede (New Cool Collective)

Nu op 3voor12