• 3voor12
    • home
    • Stories
    • Radio
    • Audio en video
    • Lokaal
    • FAQ
  • breda
    • home
    • Stories
    • Dossiers
    • Agenda
    • FAQ
  • 3voor12 Breda RSS-feed
Zoek

U bent hier:

  1. 3voor12 lokaal
  2. Breda
  3. stories
  4. overzicht
  5. 2008

  • Geslaagde locals avond van POB

    Pop en rock liefhebbers waren op de goede plek in de boulevard
    28 augustus 2008

    Vrijdag 22 augustus was de Boulevard de plek bij uitstek voor de liefhebbers van het betere pop-, rock- en poprockwerk. POB organiseerde een mini-festival waarbij 3 regionale bands op het podium stonden: Cool Zero, Incomn en Foolmoon. Ondanks de geringe opkomst was het een muzikaal geslaagd festival met 3 bands die over een zeer eigen geluid beschikten.

  • Topkwaliteit van T-99 op Harley-Dag 2008

    Veel volk en muziek tijdens twintigste editie.
    21 augustus 2008

    Glimmende, trotse Harleys op een rij, door het hele centrum van Breda. En overal waren optredens. Zo ook op het buitenpodium bij Mezz, waar T-99 het publiek met kwalitatief zeer hoge rootsmuziek vermaakte.

  • Breda Barst maakt namen rock- en metalpodium De Spaanse Kraag bekend

    Lokale acts verzorgen muzikaal geweld op Breda Barst
    9 augustus 2008

    Na een jaar van afwezigheid is rock- en metalpodium De Spaanse Kraag terug op popfestival Breda Barst met het nodige muzikale geweld. Op de affiche prijken de beste en meest veelbelovende harde acts uit Breda en omstreken zoals All On Black, Otis en The Gecko Brothers.

stories

    • overzicht
    • dossiers

3voor12

Het laatste nieuws in de newsfeed →

artikelen

3voor12 achtergrondartikelen →

video en audio

Alle media op 3voor12 →

lokaal

Alle 3voor12 lokaal sites →

over

Veelgestelde vragen →

vpro

Ga naar de voorpagina →

3voor12 breda

Ga naar de voorpagina →