Personal Trainer is inmiddels uitgegroeid tot een van de opvallendste namen binnen de Nederlandse indiescene, maar ook over de grens krijgt de Amsterdamse band steeds meer voet aan de grond. Vooral in Engeland lijkt Personal Trainer inmiddels kind aan huis.
Op hun nieuwe album Human Assholes koos de band niet voor de vertrouwde aanpak, waar nummers op eerdere albums laag voor laag achter de computer werden opgebouwd, ontstonden de nieuwe nummers juist met een akoestische gitaar. Een bewuste keuze om wat meer controle uit handen te geven en juist ruimte te laten voor spontane momenten, foutjes en de onverwachte wendingen.
Personal Trainer speelde gisteren drie nummers in de livebox. Alle nummers maken deel uit van het nieuwe album Human Assholes.
Accepteer de 'social' cookies voor deze 'youtube'-embed.