• 3voor12
    • home
    • Stories
    • Radio
    • Audio en video
    • Lokaal
    • FAQ
  • overijssel
    • home
    • Stories
    • Spotlight
    • Contact
  • 3voor12 Overijssel RSS-feed
Zoek

U bent hier:

  1. 3voor12 lokaal
  2. overijssel
  3. stories
  4. overzicht

  • Epica en Revamp op de Hengelose planken!

    Nederlands trots op gebied van symphonische metal
    19 januari 2012

    Een overvolle grote zaal van Metropool werd figuurlijk weggeblazen door de schitterende symphonische metal van de Nederlandse bands Revamp en Epica. Headbangende lange haren met gitaren en mooie frontvrouwen met krachtige, gouden stemmen.

  • ‘Video Virus’ verspreidt zich over Oost-Nederland

    Talentvolle muzikanten in online battle
    11 januari 2012

    In Oost-Nederland vindt op dit moment een online videobattle plaats. De reden hiervan is het project ‘Video Virus’, georganiseerd door Powered By New Arts. Zij zijn op zoek naar de beste videoclip van Gelderland en Overijssel. 3voor12 Overijssel sprak drie deelnemers: Liloe, De Nieuwe Stempel en Phunxz.

  • CD recensie: The Kings Of Oblivion

    Rumor in Casa, 2011 eigen beheer
    10 januari 2012

    Hoeveel stijlen krijgt een band op één album en hoe behoud je toch een samenhangend geheel? De band stelt zichzelf die vraag op ‘Rumor in Casa’.

  • Marike Jager in Theater Bouwkunde

    Here comes the night, here comes Marike
    10 januari 2012

    Met tot de verbeelding sprekende soundmachines als decor, die het podium omtoveren tot een echte haven, trekt Marike Jager de komende tijd het land door met een reeks theaterconcerten. In Bouwkunde ging Marike voor anker om een uitverkochte zaal aan boord te laten komen. Trossen los en je dobberend mee laten nemen op de muzikale reis van dit trio. Wat een geweldige avond!

  • Einde verhaal voor Plato Enschede

    Na een periode van hoop valt dan toch het doek voor de enige popspeciaalzaak in Enschede
    9 januari 2012

    Op 14 januari aanstaande sluiten de deuren van de Plato. Een groot verlies voor muziek liefhebbend Enschede.

  • Concertagenda januari

    Wat is er te zien in Overijssel?
    2 januari 2012

    Ook in 2012 hoef je je niet te vervelen. De podia in Overijssel hebben weer hun uiterste best gedaan een mooi programma samen te stellen. Hier vind je een overzicht van de concerten in januari.

  • pagina
  • 1
  • …
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Laad meer

stories

    • overzicht

3voor12

Het laatste nieuws in de newsfeed →

artikelen

3voor12 achtergrondartikelen →

video en audio

Alle media op 3voor12 →

lokaal

Alle 3voor12 lokaal sites →

over

Veelgestelde vragen →

vpro

Ga naar de voorpagina →

3voor12 overijssel

Ga naar de voorpagina →