Concertagenda Concertagenda

Concertagenda

week 19

maandag 7 mei
- Local Bandits: Sticky Tits + Comitatus (hardrock, garage) @ Merleyn, Nijmegen
  Prijs: gratis | Aanvang: 20:00u

dinsdag 8 mei
- Cast in Iron + Pigteeth (metalcore) @ De Onderbroek, Nijmegen
  Prijs: € 3-5 | Aanvang: 20:30u
- Kaf en Koren #2: Ermanos, The Low Tide + A Silent Speech (competitie) @ CultuurCafé, Nijmegen
  Prijs: gratis | Aanvang: 20:00u
- Ramble on Tuesday: Emma Black (singer-songwriter) @ Café Trianon, Nijmegen
  Prijs: gratis | Aanvang: 21:00u

woensdag 9 mei
- Yori Swart + Tangarine (folk, pop) @ Merleyn, Nijmegen
  Prijs: € 8,- (S.O.S.) | Aanvang: 21:30u
- Routes to Transformation (crossover, hiphop) @ Willemeen, Arnhem
  Prijs: gratis | Aanvang: 19:00u
- Rapworkshop: De Gelogeerde Aap (leerzaam) @ De Lindenberg, Nijmegen
  Prijs: € 10,- | Aanvang: 19:30u
- Terje Nordgarden (singer-songwriter) @ Café Trianon, Nijmegen
  Prijs: € 5,- | Aanvang: 21:00u

donderdag 10 mei
- Tim Akkerman (pop) @ Luxor Live, Arnhem
  Prijs: € 12,50 | Aanvang: 20:30u
- Verdunkln + Castle + Faal + Abysmal Darkening (black metal) @ Willemeen, Arnhem
  Prijs: € 10,- (vvk: € 8,-) | Aanvang: 19:30u
- Little Birdie (singer-songwriter) @ Café Otis, Nijmegen
  Prijs: gratis | Aanvang: 22:00u

vrijdag 11 mei
- This=Us: o.a. Liev + Lady Djessy (dance, women only) @ Doornroosje, Nijmegen
  Prijs: € 15,- (vvk: € 13,-) | Aanvang: 21:00u
- Music Avenues: Susanne Alt (soul, jazz) @ Luxor Live, Arnhem
  Prijs: € 17,50 | Aanvang: 20:00u
- Kraak & Smaak (dance, funk) @ Luxor Live, Arnhem
  Prijs: € 15,- | Aanvang: 20:30u
- Crossover: o.a. Leroy Rey + Phonc (divers, in da mix) @ Luxor Live, Arnhem
  Prijs: € 10,- (vvk: € 7,-) | Aanvang: 23:00u
- The Stud - The Dirty Denims (pop, rock) @ NDRGRND, Nijmegen
  Prijs: gratis | Aanvang: 23:00u
- Daisy Bell + Simon Scott (electronica, geluidskunstenaars) @ Extrapool, Nijmegen
  Prijs: € 5,- | Aanvang: 21:00u

zaterdag 12 mei
- Drift: o.a. Speedy J + Rod (techno, festival) @ De Vasim, Nijmegen
  Prijs: € 36,- | Aanvang: 12:00u
- Nachtdrift: o.a. Speedy J + Robert Hood (dance, afterparty) @ Doornroosje, Nijmegen
  Prijs: € 10,- | Aanvang: 23:59u
- Club 3VOOR12 #32: The Bunny Bonanzas + The Biarritz Boys (rockabilly, surf) @ Merleyn, Nijmegen
  Prijs: € 5,- | Aanvang: 22:00u
  Aansluitend: Indie Disco
- Mr. Polska + Jebroer + Digitzz + Boaz v/d Beatz (hiphop) @ Willemeen, Arnhem
  Prijs: € 10,- (vvk: € 7,50) | Aanvang: 19:30u
- Dawn of Mankind + Make 'em Drop + Wasted Bullet (hardcore) @ Willemeen, Arnhem
  Prijs: € 4,- | Aanvang: 20:30u
- String Swing: Bad Speler + Debmaster (techno, heavy bass) @ De Onderbroek, Nijmegen
  Prijs: vrijwillige bijdrage | Aanvang: 23:00u
- Moonstomp: o.a. The Shakedown + Dubious Brothers (ska, reggae) @ JC Staddijk, Nijmegen
  Prijs: € 7,- | Aanvang: 20:00u
- Gers Pardoel + Yaellus (hiphop) @ Gigant, Apeldoorn
  Prijs: € 12,- (vvk: € 10,-) | Aanvang: 20:30u

zondag 13 mei
- Two Men, One Story: A Balladeer + Solo (exclusief, singer-songwriter) @ Luxor Live, Arnhem
  Prijs: € 10,- | Aanvang: 20:00u
- Rock 'n' Roll Jonkies: o.a. The Hubschrauber (competitie, jong talent) @ Waalhalla, Nijmegen
  Prijs: € 2,- | Aanvang: 14:00u
- Left in Ruins + Crop Circles (hardcore, gratis taart) @ De Onderbroek, Nijmegen
  Prijs: vrijwillige bijdrage | Aanvang: 20:30u
- Thee Spivs (punk, rock) @ The Move, Arnhem
  Prijs: gratis | Aanvang: 16:00u

nu op 3voor12