dinsdag 20 maart
- Graveyard + Horisont (rock, blues) @ Doornroosje, Nijmegen
Prijs: € 11,- | Aanvang: 20:30u
- Light Light (electro, folk) @ CultuurCafé, Nijmegen
Prijs: gratis | Aanvang: 20:30u
woensdag 21 maart
- De Avonduren (pop) @ Luxor Live, Arnhem
Prijs: € 15,- | Aanvang: 20:00u
- Wooden Saints (folk, pop) @ Merleyn, Nijmegen
Prijs: € 8,- (S.O.S.) | Aanvang: 21:30u
- Knorrr: o.a. Tyson + T.O.M. & M.A.E. (grime, hiphop) @ Willemeen, Arnhem
Prijs: € 4,- | Aanvang: 22:00u
- ArtEZ presents: Dreamcode + Nachtblau (pop, jazz) @ Bosch, Arnhem
Prijs: gratis | Aanvang: 21:00u
donderdag 22 maart
- Admiral Freebee (singer-songwriter) @ Luxor Live, Arnhem
Prijs: € 15,- | Aanvang: 20:30u
- John Frost (hiphop) @ Luxor Live, Arnhem
Prijs: gratis | Aanvang: 21:00u
- Schakellaag: o.a. oXane + fastpulseboy (techno, broken beats) @ Merleyn, Nijmegen
Prijs: gratis | Aanvang: 23:00u
- Derrick Rake and the Popsicles (reggae, ska) @ Billabong, Nijmegen
Prijs: gratis | Aanvang: 21:30u
- ArtEZ presents: Kastanje! + The Jonas Hemmersbach Group (pop, jazz) @ Bosch, Arnhem
Prijs: gratis | Aanvang: 21:00u
- Insanity Alert + The Shining (thrash, hard) @ De Onderbroek, Nijmegen
Prijs: € 3-6 | Aanvang: 21:00u
vrijdag 23 maart
- Club 3VOOR12: Lada + The Pikeys (rock, indie) @ Luxor Live, Arnhem
Prijs: gratis | Aanvang: 21:00u
- Musis Sacrum presents: Wouter Hamel (jazz, soul) @ Luxor Live, Arnhem
Prijs: € 23,- (CJP: € 18,-) | Aanvang: 19:45u
- The Felice Brothers + Craig Finn (folk, rock) @ Doornroosje, Nijmegen
Prijs: € 15,- | Aanvang: 20:30u
- Circus Charlie: o.a. Grote Trui + Sam Staal (techno, house) @ Merleyn, Nijmegen
Prijs: € 5,- | Aanvang: 23:00u
- Landmark 105 + Dudettes (pop, rock) @ NDRGRND, Nijmegen
Prijs: gratis | Aanvang: 23:00u
- Molly Nilsson + Maria Minerva + Lafidki + Eekhoorn X (divers, electronica) @ Extrapool, Nijmegen
Prijs: € 5,- | Aanvang: 21:00u
zaterdag 24 maart
- Planet Rose: o.a. Marcel Fengler + Ryan Elliott (techno, detroit) @ Doornroosje, Nijmegen
Prijs: € 15,- | Aanvang: 23:00u
- Club ¡mm...!: Imperial Tiger Orchestra (jazz, afrobeat) @ Merleyn, Nijmegen
Prijs: € 8,- | Aanvang: 22:00u
Aansluitend: Zevende Hemel Dj's (hiphop, funk)
- Psychout Circus: o.a. The Caravans + The Griswalds (psychobilly) @ Willemeen, Arnhem
Prijs: € 25,- | Aanvang: 12:00u
- String Swing: Ultra Panda (electro, rock) @ De Onderbroek, Nijmegen
Prijs: vrijwillige bijdrage | Aanvang: 23:00u
- This City Shines + Deanmoore + New Pokerface (punk, rock) @ The Stage, Arnhem
Prijs: € 5,- | Aanvang: 21:00u
- Pocketpop: o.a. Bandwagon + Carved in Gold (voorronde 3, competitie) @ Het Bondsgebouw, Druten
Prijs: € 5,- | Aanvang: 21:00u
zondag 25 maart
- Sunday People: Erick E (dance) @ Luxor Live, Arnhem
Prijs: € 21,- | Aanvang: 19:00u
- Plato's Muziekcafé: The Antler King (pop) @ Gigant, Apeldoorn
Prijs: gratis | Aanvang: 16:00u
Concertagenda week 12
Voor aanstaande week mogen we weer een gevarieerd programma onthullen met onder meer hiphop, blues, soul, techno en trash. Speciaal noemen wij de 'verrassende ontdekkingstocht langs opkomend en afstuderend muzikaal talent' op het gebied van pop & jazz, ArtEZ@Bosch, Arnhem. Maar vergeet ook niet de 3voor12 clubavond op vrijdag in Luxor Live en de derde voorronde van Pocketpop in Het Bondsgebouw, Druten.