maandag 5 maart
- Local Bandits: packets sold daily + The Jacobites (pop, rock) @ Merleyn, Nijmegen
Prijs: gratis | Aanvang: 20:30u
dinsdag 6 maart
- Admiral Freebee (solo, singer-songwriter) @ Doornroosje, Nijmegen
Prijs: € 14,- | Aanvang: 20:30u
- Cosmo V + Hamertje Tik (pop, divers) @ CultuurCafé, Nijmegen
Prijs: gratis | Aanvang: 20:00u
woensdag 7 maart
- The Dirt Daubers (rock, blues) @ Merleyn, Nijmegen
Prijs: € 8,- | Aanvang: 22:00u
- Merinde + Matthew de Zoete (singer-songwriter) @ Billabong, Nijmegen
Prijs: gratis | Aanvang: 21:00u
donderdag 8 maart
- Fortarock: Vanderbuyst + Bliksem (rock, metal) @ Doornroosje, Nijmegen
Prijs: € 12,- | Aanvang: 20:30u
- mr. a balladeer (pop, singer-songwriter) @ LUX, Nijmegen
Prijs: € 17,- | Aanvang: 20:30u
- KULT.: Micha Venderbos + Anelson (techno, house) @ Merleyn, Nijmegen
Prijs: gratis | Aanvang: 23:00u
- Martin & James (singer-songwriter) @ Luxor Live, Arnhem
Prijs: gratis | Aanvang: 21:00u
- Ultra 2012: o.a. MK 12 + Bertin (minifestival, revival) @ De Onderbroek & Extrapool, Nijmegen
Prijs: € 7,- | Aanvang: 20:00u
- Ragfestival: Traumahelikopter + Mozes and the Firstborn (rock, benefiet) @ Villa van Schaek, Nijmegen
Prijs: € 3,- | Aanvang: 21:00u
vrijdag 9 maart
- The Phantom Four & The Arquido (punk, rock) @ Merleyn, Nijmegen
Prijs: € 8,- | Aanvang: 22:00u
- Stellar: Lunice + BeeVee (hiphop, dubstep) @ Merleyn, Nijmegen
Prijs: € 7,- | Aanvang: 0:00u
- Pioneers of Love (indie, rock) @ Luxor Live, Arnhem
Prijs: gratis | Aanvang: 21:30u
- Asphyx + The 11th Hour + Nailgun Massacre (death, doom) @ Willemeen, Arnhem
Prijs: € 17,50 | Aanvang: 19:30u
- Dutchscene: I'll Pick You Up + The Earphone Heads (pop) @ Willemeen, Arnhem
Prijs: € 3,- | Aanvang: 20:00u
- NU + Fraud the Band (pop, rock) @ NDRGRND, Nijmegen
Prijs: gratis | Aanvang: 23:00u
- La Boutique Fantastique (divers, tijdloos) @ Gigant, Apeldoorn
Prijs: € 15,- | Aanvang: 21:00u
zaterdag 10 maart
- Planet Rose & Pole Group present: Oscar Mulero + Reeko (techno, acid) @ Doornroosje, Nijmegen
Prijs: € 16,- | Aanvang: 23:00u
- I Feel Luv: o.a. Schoolplein + Scrambled! (electro, house) @ Merleyn, Nijmegen
Prijs: € 4,- | Aanvang: 23:00u
- Konijn 2000: o.a. dj Joy + dj Wilco (dance) @ Luxor Live, Arnhem
Prijs: € 11,- | Aanvang: 23:00u
- Bunker + Went Up in Smoke + Sticky Tits (post-punk, stoner) @ The Stage, Arnhem
Prijs: gratis | Aanvang: 21:00u
- Moonstomp: o.a. Leeways + Super Natural Selection (reggae, ska) @ JC Staddijk, Nijmegen
Prijs: € 7,- | Aanvang: 20:00u
- Rock 2Da Bone IV: o.a. Black Bottle Riot + Easy Trigger (rock) @ OJC Maddogs, Groesbeek
Prijs: € 5,- | Aanvang: 20:00u
- Pocketpop: o.a. The Liquid Machine + Captain Ortega (ronde 1, competitie) @ De Lier, Puflijk
Prijs: € 5,- | Aanvang: 21:00u
zondag 11 maart
- Candy Dulfer (pop) @ Luxor Live, Arnhem
Prijs: 21:00u | Aanvang: 20:00u
- Popsport: o.a. The Stereo Fools + Pedantic (divers, showcase) @ Willemeen, Arnhem
Prijs: gratis | Aanvang: 14:00u
- Plato's Muziekcafé: Florian Wolff (singer-songwriter) @ Gigant, Apeldoorn
Prijs: gratis | Aanvang: 16:00u
Concertagenda week 10
Een vol programma
Deze week is er weer elke dag wat te horen en te zien op de regionale podia. Met onder andere de genres ska, singer-songwriter, pop, techno, metal, doom en dubstep is het aanbod zeer gevarieerd. Veel plezier!