Concertagenda week 17 Concertagenda week 17

Wat is er deze week te doen?

, Redactie 3VOOR12/Arnhem-Nijmegen

Concertagenda week 17

Wat is er deze week te doen?

Redactie 3VOOR12/Arnhem-Nijmegen ,

Deze week tal van feestjes ter ere van de verjaardag van koningin Juliana en de achtste editie van het Sound of Science Festival op de Bètafaculteit in Nijmegen.

Wat is er deze week te doen?

Deze week tal van feestjes ter ere van de verjaardag van koningin Juliana en de achtste editie van het Sound of Science Festival op de Bètafaculteit in Nijmegen.
 
maandag 26 april
- Jazz sessie @ Odessa, Nijmegen
  Prijs: gratis | Aanvang: 22:30u
- Maandag Open Mic (open podium) @ Trianon
  Prijs: gratis | Aanvang: 21:00u  
- The Residents (rock) @ Doornroosje, Nijmegen
  Prijs: € 20,- | Aanvang: 21:00u  

dinsdag 27 april
- Sound of Science Festival: The Sin Committee + Cool Ice Crush Killers + Oceana Company (rock, metal) @ Huygensgebouw, Nijmegen
  Prijs: gratis | Aanvang: t.b.a.
- The Cosmic Carnival + Bart van der Lee (singer-songwriter) @ Café Camelot, Nijmegen
  Prijs: gratis | Aanvang: 22:00u
- Jazz jamsessie @ Oranje Koffiehuis, Arnhem
  Prijs: gratis | Aanvang: 21:00u
- Midlake + The Black Atlantic (indie) @ Doornroosje, Nijmegen
  Prijs: UITVERKOCHT | Aanvang: 20:00u  
- Lou Rhodes + Signe Tollefsen (folk) @ Lux, Nijmegen
  Prijs: € 12,- | Aanvang: 20:00u  
- Leatherface + Deadstif + Gutless (punk) @ Willemeen
  Prijs: € 10,- | Aanvang: 19:30u  

woensdag 28 april
- Merel Hutten (singer-songwriter) @ Billabong, Nijmegen
  Prijs: gratis | Aanvang: 20:30u

donderdag 29 april
- Jaya The Cat, + The Bunny Bonanzas @ The Stage, Arnhem
  Prijs: € 5,- | Aanvang: 20:00u
- Prinsennacht met DJ’s @ Gigant, Apeldoorn
  Prijs: gratis | Aanvang: 22:00u
- Kaas + Mental Chamber Orchestra + Hanneke de Jong (singer-songwriter, jazz) @ Bosch, Arnhem
  Prijs: € 5,- | Aanvang: 20:00u
- Progressive City (dance) @ Merleyn, Nijmegen
  Prijs: € 6,- | Aanvang: 23:00u
- Plankenkoorts (jamsessie) @ Trianon, Nijmegen
  Prijs: gratis | Aanvang: 22:00u
- Jan Akkerman (rock) @ Doornroosje, Nijmegen
  Prijs: € 12,50 | Aanvang: 20:00u  
- K-Nacht: Lo-Lite + Captain Hell & the Sweet Monicas + Freddy Nekkers + Belchkitchen's Tape-Jockeys (electro) @ Café Vrijdag, Arnhem
  Prijs: gratis | Aanvang: 20:00 uur
- Progressive City: John Daly + Reza Athar + Niels van Mil (dance) @ Merleyn, Nijmegen
  Prijs: € 6,- | Aanvang: 23:00u
- Jaya The Cat + The Bunny Bonanzas (punk, surf) @ The Stage, Arnhem
  Prijs: € 5,- | Aanvang: 20:00u
- K Nacht: Scrambled (dance) @ NDRGRND, Nijmegen
  Prijs: gratis | Aanvang: 22:00u
- Nuit de Reine: Tubelight + Soldout + Electric Alleycat + DJ La Formule du Baron Nijmegen (indie, electro) @ De Vasim, Nijmegen
  Prijs: € 12,50 | Aanvang: 21:00u
- Waalzinnig Koninginnenacht: Zo Moeilijk + Jan Liefhebber + Leroy Rey + Funknasia + Davy Brandts + D-Incredible + Alex Jansen + Tommy Largo + Jee Bee (hiphop, electro) @ Waalhalla, Nijmegen
  Prijs: € 15,- | Aanvang: 22:00u
- Benefietfestival: Cervix + Mistake + Luvdump e.v.a. (punk) @ de Onderbroek, Nijmegen
  Prijs: € 3,- / € 6,- | Aanvang: 20:30u
- 8Bahn: Bob Nagel + Egbert + Bert de Rooij & Dollkraut + Cocoon (dance) @ Musispark, Arnhem
  Prijs: gratis | Aanvang: 18:00u
- 8Bahn: Nathan Fake + Luke Abbott + Dan Tombs + Roger Gerressen + Border Community + Bert de Rooij (dance) @ Luxor Live, Arnhem
  Prijs: € 13,- | Aanvang: 23:00u
- Freefall Festival: CinCity's Yazz + DJ ISIS (a.k.a. 100 % Isis) + Wannabe A Star (dance) @ Gele Rijdersplein, Arnhem
  Prijs: gratis | Aanvang: 19:00u

vrijdag 30 april
- Gigant Danst! met Superstijl @ Gigant, Apeldoorn
  Prijs: € 9,- | Aanvang: 23:00u
- Juice' the official Oranjepop-afterparty @ Merleyn, Nijmegen
  Prijs: € 2,- | Aanvang: 23:59u
- Pop-Pourri – De beste muziek van de afgelopen 50 jaar @ The Move, Arnhem
  Prijs: gratis | Aanvang: 13:00u
- Live Wild Flowers (covers) @ Trianon, Nijmegen
  Prijs: € 5,- | Aanvang: 21:00u
- Oranjepop: Gotcha! + Shaking Godspeed + Moss + Bettie Serveert + Black Bottle Riot + Krause + Zwart Licht + Mariska Petrovic + Eek + Barbarella + Ik & Simon + Boy Gol + Loes Swinkels + Do Not Run We Are Your Friends + OIIO (rock, singer-songwriter, hiphop, electro) @ Hunnerpark, Nijmegen Nijmegen
- 8Bahn: Speedy J + Luna City Express + Electric Deluxe + Feindrehstar + Freude Am Tanzen + Thijs Leenders & Alex Jansen @ Musispark, Arnhem
  Prijs: gratis | Aanvang: 12:00u
- Freefall Festival: Jayton & James Watts + Jocelyn Abell + Shin Nishimura + Mark Wanders + Quince + Darko Esser + Olene Kadar @ Gele Rijdersplein, Arnhem
  Prijs: gratis | Aanvang: 13:00u
- Queensday Hardcore and Metal Bash: Tormented + Interment + We Set The Sun + All For Nothing + Archaic Averno + Grind Bashers (metal) @ Willemeen, Arnhem
  Prijs: gratis | Aanvang: 14:00u
- Four T Four + Lolalola + Ed & The Fretmen + Monokraft (rock, indie) @ Oranje Koffiehuis, Arnhem
  Prijs: gratis | Aanvang 14:00u
- With Ice + Liquid + Phoenix Park + The Gospel (rock) @ Café Meijers, Arnhem
  PRijs: gratis | Aanvang: t.b.a

zaterdag 1 mei
- Niobe (experimenteel, electronisch) @ Extrapool, Nijmegen
  Prijs: € 4,- | Aanvang: 21:30u
- ClubdeLux @ Luxor Live, Arnhem
  Prijs: € 3,- | Aanvang: 23:45u
- The Aggrolites (reggae) @ Doornroosje, Nijmegen
  Prijs: € 14,- | Aanvang: 20:00u  
- Afro Swing Party @ Doornroosje, Nijmegen
  Prijs: € 7,- | Aanvang: 23:00u  

zondag 2 mei
- Ash One (covers) @ Trianon, Nijmegen
  Prijs: € 4,- | Aanvang: 15:30u
- Plato's Muziekcafe met Want Want  @ Gigant, Apeldoorn
  Prijs: gratis | Aanvang: 16:00u

Deze agenda is samengesteld door de redactie van 3VOOR12/Arnhem-Nijmegen en verschillende poppodia in Arnhem en Nijmegen. Wijzigingen voorbehouden.

nu op 3voor12