Het Grote Record Store Day 2019 Blokkenschema Het Grote Record Store Day 2019 Blokkenschema

Alle gigs in één schema, met De Staat, Indian Askin en Mozes & The Firstborn

, Malou Miedema

13 april is het weer tijd voor de Record Store Day, de internationale feestdag waarbij het allemaal draait om jouw favoriete platenboer. Voor de gelegenheid pakken platenzaken uit alle windstreken uit met een fikse reeks instores. Het wie, wat, waar en wanneer kan je vinden in het schema hieronder.

Deze lijst is onder voorbehoud gepubliceerd.

Aarle-Rixtel - Bob's Vinyl
16:30u - Matt Perriment

Alkmaar - Pop-Eye
10:00u - Mitch Rivers
11:00u - Amber Kamminga
12:00u - Cold Turkey
13:00u - Starfish
14:00u - Rachel
15:00u - Tea Rex
16:00u - Marvin Dee Band
17:00u - Van Dik Hout
18:00u - Rondé

Amersfoort - Velvet
11:00u - The Jerry Hormone Ego Trip
11:45u - Roos Blufpand
12:30u - De Kift
14:15u - The Visual
15:30u - The Grand East
16:15u - Tolls
17:00u - Claw Boys Claw
17:45u - YVI
18:30u - Liquid Sun Orchestra

 

Amsterdam - Concerto
11:00u - Van Dik Hout
12:00u - Van Common
13:00u - Small Breed
14:00u - Next of Kin: Dawn Brothers, Tim Knol, DeWolff
17:00u - Yin Yin

Amsterdam - Velvet
12:00u - Clean Pete
13:00u - Nana Adjoa
14:00u - Robin Kester
15:00u - Aafke Romijn
16:00u - Amber Arcades
17:00u - CUT_

Apeldoorn - Plato
13:30u - The Heck
14:30u - Paulusma
15:00u - YVI
18:00u - Paceshifters

Arnhem - Kroese
11:00u - Mozes & The Firstborn
14:00u - Indian Askin
15:00u - Nona
16:00u - Iris Penning
17:00u - Thijs Boontjes

Arnhem - Waaghals
12:30u - Levi Noah
13:30u - The Jerry Hormone Ego Trip
14:30u - Paracetamol
16:00u - it Dockumer Lokaeltsje
17:00u - De Kift

Assen - Vanderveen
10:30u - Easterfield
11:15u - LeeLoo
14:00u - Bertolf
14:15u - Jason Stad + Band
15:15u - Boombox Media present
16:00u - Barrelhouse

Bergen Op Zoom - De Waterput
11:00u - Mooneye
12:00u - Tangarine
13:00u - Wardrobe
15:00u - De Staat (DJ-set)
16:00u - The Avonden
17:00u - kNARS
18:00u - Bony King of Nowhere

Beverwijk - BMM
15:00u - Starfish

Breda - Green Vinyl
10:00u - Tangarine
11:00u - The Collectors (DJ-set)
12:00u - I Drove A Tank (BE)
13:00 - The Third Kind (BE)
14:00 - Kookaburra (BE)
15:00 - Moon Tapes
16:00 - Winne
17:00 - Waltzburg

Breda - Roots Mail Music
12:30u - Ralph de Jong
14:00u - Etan Huijs

Breda - Velvet
10:00u - Rondé
14:00u - kNARS
16:00u - Janne Schra

 

Delft - Sounds
12:00u - NO WOW

Delft - Velvet
12:00u - Liquid Sun Orchestra
13:00u - Thijs Boontjes
14:00u - Mozes & The Firstborn
16:00u - Son Mieux
17:00u - Mitch Rivers
18:00u - Tim Akkerman
19:00u - De Staat (DJ-set)

Den Bosch - Maestro's Recordcafé
10:00u - Certain Animals

Den Haag - 33|45 Vinyl Records
12:00u - The Visual
12:30u - Mink Records (DJ-set)
13:30u - Kūlóu
14:00u - Kraak & Smaak DJ-set
15:00u - The Hazzah
15:30u - DJ der Wolfshund
16:30u - Torii

Den Haag - Velvet
12:00u - Jeangu Macrooy
13:00u - Boris van der Lek & Jules Deelder
14:00u - Son Mieux

 Deventer - Plato
12:00u - The Heck
13:30u - YVI
14:00u - Roos Blufpand

Deventer - Varia World
tba - Magnetic Spacemen
tba - Yoep Boelens

Doetinchem - Wim's Muziekkelder
09:00u - Stef Woestenenk
11:00u - Space Age Travelers
13:00u - Black Bottle Riot
14:00u - Vanessa Peters (USA)
15:15u - The Blacktop Symphony
16:15u - Cosmic Debriz (CD presentatie in Café Merleyn)
16:30u - Roos Blufpand
18:00u - Naked Sweat Drips (Café Merleyn)

Dordrecht - Velvet
11:00u - Matt Perriment
12:00u - Maydiën
12:30u - Flink
13:30u - Certain Animals
14:00u - Winne
14:30u - TUSKY
15:00u - Waltzburg
17:00u - De Staat (DJ-set)
18:00u - RUV
tba - Canvas Blanco
tba - Warhola
tba - Rondé

Ede - Velvet
13:00u - Julian Sas
15:00u - De Kift
 

Eindhoven - Velvet
08:30u - Hartendames (met koffie!)
11:00u - Conny Ochs
12:00u - Etan Huijs
13:00u - Dési Ducrot
14:00u - HAEVN
15:00u - Humans Screaming Like Goats
16:00u - Amber Kamminga
17:15 - Mozes & The Firstborn

Enschede - Boekhandel Broekhuis
11:30u - Lovers & Lion

Franeker - Mollema Music World
11:00u - Tolls
tba - Electric Hollers
tba - Johan Zijlstra

Geesteren - Vinyl Paradijs
15:30u - Lovers & Lion

Gouda - Free Music
11:00u - Son Mieux
14:00u - CUT_
17:00u - Boris van der Lek & Jules Deelder
tba - Bourbon Avenue
tba - Ian Clement
tba - Orange Grove

Groningen - Jongens van Hemmes
10:00-18:00 - WADaap SoundSYSTEM – featuring Ceasar, Brutus & Wad Aap

Groningen - Plato
11:00u - The Grand East
14:00u - Paceshifters
16:00u - Sabrina Starke
17:15u - The Heck
tba - Cordovas

Groningen - Van der Velde
11:00u - Stephanie Struijk

Haarlem - North End
12:00u - Tim Akkerman
13:00u - Claw Boys Claw
14:00u - Van Dik Hout
15:00u - Jeangu Macrooy

Haarlem - Sounds
12:30u - Scram C Baby
15:30u - Rondé

Haarlem - Tobi Vinyl
15:00u - Egbert van der Vliet
tba - Tristan

Heemskerk - Mono's
12:00u - Mitch Rivers

Heerenveen - Groovy Tosti
13:00u - Tolls

Heerlen - Satisfaction Recordshop
tba - No Man's Valley

Hengelo - Boekhandel Broekhuis
13:30u - Lovers & Lion

Hengelo - Popeye
tba - Black Bottle Riot
tba - Rooftop Rejects
tba - RUV
tba - She's On Mars

Hilversum - 't Oor
11:00u - De Kift
13:00u - Janneke Schra
18:00u - The Delvecchios

Hoogezand - Evelyn Novacek
15:00u - Inge van Calkar
16:00u - Bertolf
tba - Small Town Bandit

 

 

 

Hoorn - Uptown Records
12:00u - Roaming Lands
12:45u - John-Lewis Cabot (locatie: Zwarte Olifant)
13:30u - Leah Rye
14:15 - NEOMI (locatie: Zwarte Olifant)
15:00u - Sophia
16:30u - DJ DNS
17:30u - Lewin
18:00u - The Coo (NL/UK)

Kerkrade - Let The Record Play
tba - Pure Sounds

Leiden - Plato
12:00u - Goodnight Midnight
14:00u - YIN YIN
15:00u - Mitch Rivers
16:00u - The Small Breed
18:00u - NO WOW

Leiden - Velvet
11:30u - Thijs Boontjes
13:00u - Rumor di Mare
14:00u - Liquid Sun Orchestra
15:00u - Boris van der Lek & Jules Deelder
16:00u - Tim Akkerman

Maastricht - De Dominicanen
11:00u - Lotte Walva
14:00u - Paul Birchwood Band
16:00u - Habitants
tba - Pieter De Graaf

Middelburg - De Drvkkery
13:00u - The Avonden
14:30u - Tangarine

Nijmegen - Kroese
12:00u - The Naked Sweat Drips
13:00u - Nona
14:00u - Iris Penning
16:00u - Indian Askin

Nijmegen - Waaghals
tba - The Naked Sweatdrips
tba - U-gene

Oss - CD Kiosk
11:30u - Iris Penning
13:30u - Habitants

Rotterdam - Plaatboef
12:00u - Moon Tapes
17:30u - Bernard Hering

Rotterdam - Velvet
11:30u - Winne
17:00u - The Jerry Hormone Ego Trip

Tilburg - Sounds
13:00u - De Staat (DJ-set)
14:00 - The Jaydees

Utrecht - Broese
14:00 - Mercy John
15:00 - Pieter de Graaf
16:30 - Stephanie Struijk

Utrecht - Plato
11:30 - Paulusma
15:45 - Bony King of Nowhere

Utrecht - Staffhorst Vinyl
11:30u - Sabrina Starke
14:30u - NO WOW
16:30u - Van Common
17:30u - Jeangu Macrooy
19:00u - Boris van der Lek & Jules Deelder

Venlo - Sounds
10:00u - De Staat (DJ-set)
16:30u - Julian Sas

Vlissingen - Platenbaas
11:30u - Bernhard Hering

Zaandam - Coco's
tba - Tristan
tba - Starfish

Zierikzee - Platenlounge
13:30u - Matt Perriment
14:30u - Bernard Hering
17:00u - Tangarine

Zutphen - Walk-In
16:00 - The Koalaz

Zwolle - Plato
11:00u - YVI
12:00u - Bertolf
17:00u - Paulusma
 

advertentie
#nieuws
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12