Het Grote Record Store Day 2018 Blokkenschema Het Grote Record Store Day 2018 Blokkenschema

Alle instores op een rij, met o.a. Pitou, Figgie en Afterpartees

, Mabel Zwaan

21 april gaan platenliefhebbers wereldwijd op jacht naar unieke releases tijdens het jaarlijkse festival Record Store Day. Maar naast flink wat gewapper met je pinpas is er ook ruimte om te dansen. RSD heeft namelijk 270 instores geregeld op 67 locaties in heel Nederland. Om het wat overzichtelijker te maken hebben wij ze voor je op een rijtje gezet.

Alkmaar - Velvet
10:00u - Mr Stone & the Black Dogs
11:00u - Stories From Shamehill
12:00u - Don Jae
14:00u - Skotwal
15:00u - Unsung Heroes
15:30u - Rose Martin
16:00u - Waylon
16:30u - Yaël Vinckx

Almelo - Broekhuis
11:45u - Lisa Nora

Almere - 't Oor
12:00u - Traudes
14:30u - Pitou
TBA - Gitta de Ridder

Alphen aan den Rijn - Vinylandmore
12:00u - The Jerry Hormone Ego Trip
14:00u - Bakersongs
15:00u - The Timers

Amersfoort - Velvet
10:30u - Cookhouse
11:00u - St. Tropez
11:45u - Dries
13:15u - VanWyck
14:00u - Zitakula
14:45u - JW Roy
15:15u - Wende
17:00u - Drunken Dolly
18:30u - Bettie Serveert

Amsterdam - Concerto
11:00u - JW Roy
12:00u - Wende
14:00u - The Mysterons
15:00u - T-99
16:30u - Arp Frique

Amsterdam - Velvet
12:00u - Johan
14:00u - Desi Ducrot
15:00u - Lucky Fonz III
16:00u - Thijs Boontjes
17:00u - The Mauskovic Dance Band

Apeldoorn - Plato
11:00u - Indian Askin
15:00u - Dandelion

Arnhem - Kroese
12:00u - Shaemless
14:00u - Fenne Lily
15:00u - Veline
16:00u - Raw Flowers
17:00u - The Mysterons

Arnhem - Waaghals
15:00u - Indian Askin
17:00u - Landmine Heart

Assen - Vanderveen
13:30u - Jan Terlouw Junior

Bergen op Zoom - Waterput
11:00u - Clean Pete
12:00u - Afterpartees
14:00u - King Dalton
15:00u - Faces on TV
16:00u - Navarone
17:00u - Douglas Firs

Beverwijk - BMM Games n' Vinyl
12:00u - Jagd
16:00u - Starfish

 

Breda - Green Vinyl
10:00u - Kookenhaken
11:00u - Mantis
12:00u - The Hazzah
14:00u - Afterpartees
15:00u - Tonsils
16:00u - The Stangs   

Breda - Grey
14:00u - Nouveau Velo
14:30u - Jellephant
16:00u - Zea

Breda - Roots Mail Music
13:30u - Reservoir Dogs Band
14:45u - André van den Boogaart
16:00u - Famous Belcrum Recordings
16:35u - Romeo Spinelli

Breda - Velvet
08:00u - Certain Animals
10:00u - Rob Klerkx & The Secret
11:00u - Awash
12:00u - Fake Billy & The False Prophets
13:30u - Clean Pete
14:30u - Young Gun Silver Fox

               

Delft - Sounds
13:30u - Zea
14:45u - The Jerry Hormone Ego Trip

Delft - Velvet
12:00u - Gruppo Sportivo
13:00u - Certain Animals
14:00u - St. Tropez
15:00u - Case Mayfield
17:00u - Zitakula
18:00u - Nina June
20:00u - Ellen Ten Damme
21:00u - Claw Boys Claw

Den Bosch - Maestro's
11:00u - MOOON
14:00u - Lukas Batteau

Den Haag - Paagman
12:30u - Case Mayfield
14:00u - Gruppo Sportivo

Deventer - Plato
10:30u - Jan Terlouw Junior

Deventer - Variaworld
12:30u - Youp Boelen
16:30u - Drive By Wire

      

 

Doetinchem - Wim's Muziekkelder
09:00u - Desi Ducrot
10:00u - Demi Knight
11:00u - Voltage ft. Dave Vermeulen
12:00u - Stef Woestenenk
14:00u - Ann May
15:00u - Chris Ellys (SLW)
15:30u - Rob Klerkx (acoustic)
16:00u - Lou Patty
17:00u - Traudes
18:00u - OOO (Out Of Order)
21:00u - Rob Klerkx & The Secret   

Dordrecht - Velvet
11:00u - The Grey Pants
14:00u - Figgie
15:15u - Tusky
17:00u - Nana Adjoa

Ede - Velvet
12:30u - Scrum
14:30u - Traudes
15:30u - Mango Zabba
16:15u - Living Room Heroes

Eindhoven - Velvet
11:00u - The Reaction
12:00u - André van den Boogaart
14:00u - Dries
15:00u - Trans Luv Airlines
16:00u - Clean Pete

    

 

Enschede - Broekhuis
15:45u - Lisa Nora

Franeker - Mollema Music World
11:30u - Stuart Mavis
17:00u - Yorick van Norden

Geesteren - Vinylparadijs
10:00u - Lisa Nora
11:30u - Tricklebolt
14:00u - Dr. Blade

Gouda - Free Music
12:00u - Nana Adjoa
13:30u - The Brahms
15:00u - Ellen Ten Damme
17:00u - Secret Rendezvous
19:00u - Claw Boys Claw

Groningen - Plato
11:00u - Girls Go Boom
12:00u - Ellen Shae
15:00u - Ruben Hein
16:00u - Milo

Groningen - Van der Velde
15:30u - Jan Terlouw Junior
16:30u - Stuart Mavis

Haarlem - North End
12:00u - Unsung Heroes
13:00u - Paul de Munnik
16:00u - The Brahms
17:00u - St. Tropez

 

Haarlem - Sounds
11:00u - Ellen Ten Damme

Harderwijk - Rock Heaven
14:00u - Drunken Dolly
17:00u - Dandelion

Heemskerk - Monos
12:00u - Brendan James
13:30u - Unsung Heroes

Hengelo - Broekhuis
13:45u - Lisa Nora

Hengelo - Popeye
TBA - Bössels
TBA - Joost de Lange Band

Hilversum - 't Oor
15:00u - Claw Boys Claw
TBA - Ad Vanderveen

Hoogezand - Evelyn Novacek
13:30u - Milo
14:30u - Stuart Mavis
15:30u - De Materie
17:00u - Ruben Hein

Hoorn - Uptown Records
14:00u - Brendan James
TBA: Ayonne
TBA: Jawek Kamstra
Hele dag - Twee Vinyl DJ's
Hele dag: Yorkone (graffiti artist) + Boxie

Kampen - Blue Music
11:00u - Dandelion
16:30u - Tricklebolt
17:00u - Meindert Talma
TBA - Girls Go Boom

Kampen - Home of Entertainment
Hele dag - live muziek op het buitenpodium

Leiden - Plato
11:00u - Nina June
14:00u- Iguana Death Cult
15:00u - Jagd

Leiden - Velvet
11:00u - Case Mayfield
12:00u - The Mauskovic Dance Band
14:00u - Bettie Serveert
15:00u - Certain Animals
16:00u - Gruppo Sportivo
17:00u - The Grey Pants
18:00u - Thijs Boontjes

Maastricht - Dominicanen
11:00u - Aïcha Cherif
12:15u - Sjeng Sjer
13:30u - Jick Munro

Middelburg - Drukkerij
14:00u - JP Den Tex
16:30u - Figgie

 

Nijmegen - Kroese
12:00u - Living Room Heroes
13:30u - MOOON
15:00u - Raad van Toezicht
16:30u - Fenne Lily

NIjmegen - Waaghals
10:00u - Landmine Heart
11:30u - Jellephant
14:00u - Shaemless
17:00u - Indian Askin

Oss - CD Kiosk
11:30u - VUUR
15:00u - Scrum
16:00u - Lukas Batteau

Roermond - Jottem
11:00u - Aaron
16:30u - MOOON
TBA - Stijn Grul
Hele dag - DJ MaxM

Rotterdam – Plaatboef
12:30u - The Stangs
17:00u - Ellen Ten Damme

Rotterdam - Velvet
14:30u - Nana Adjoa
17:00u -  Case Mayfield

Tilburg - Sounds
11:00u - Sheewawah
14:00u - Fake Billy & The False Prophets
15:30u - Nouveau Velo

Utrecht - Broese
12:30u - Yaël Vinckx
14:30u - Meindert Talma
15:30u - VanWyck

Utrecht - Plaatboef
14:30u - OOO (Out Of Order)
16:00u - Bakersongs

Utrecht - Plato
11:00u - The Brahms
14:00u - Nina June
15:00u - Pocket Knife Army
16:00u - Pistols & Palmtrees
17:00u - Claw Boys Claw

Utrecht - Staffhorst
11:00u - Lukas Batteau
16:00u - Cookhouse
17:00u - The Jerry Hormone Ego Trip

Utrecht - Swordfish & Friend
11:30u - Figgie
14:30u - The Mauskovic Dance Band
16:00u - The Visual
17:00u - Pitou

Veghel - Platenzaak Wil'm
10:30u - Killed by martians
12:00u - Nouveau Velo
13:30u - Blaudzun
15:00u - Bootleg Betty
16:30u - Reservoir Dogs Band

Venlo - Sounds
14:00u - A.J. Croce
15:00u - Aïcha Cherif
16:00u - The Hazzah

Vlaardingen - Platenreus
09:30u - Tepeyo Project
10:45u - Peachy
11:15u - De Waanzin
12:00u - Audiocable
14:15u - Lennart & The Hungry Hearts
15:00u - Captain Peacock
16:00u - Meneer van Dijk
17:00u - Fishbank
18:00u - Crowjane

Vlissingen - Platenbaas
14:00u - Hunterstreet
15:30u - JP Den Tex
16:45u - Eli Goffa
17:30u - Altobelli

Zaandam - Coco
11:00u - Zea
16:00u - Brendan James

Zierikzee - MarmurGO
11:00u - Bakersongs
12:00u - JP Den Tex
15:00u - Douglas Firs
16:30u - The Monotrol Kid

Zwolle - Plato
12:00u - Ruben Hein
13:30u - Tricklebolt
15:00u - Ellen Shae
18:00u - Racoon

advertentie
#nieuws
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12