Hooikoorts: Line-up Eurosonic Noorderslag compleet Hooikoorts: Line-up Eurosonic Noorderslag compleet

O.a.: Parels van de Jordaan, Kraantje Pappie en Stuart Mavis

, Redactie 3voor12

Hooikoorts: Line-up Eurosonic Noorderslag compleet

O.a.: Parels van de Jordaan, Kraantje Pappie en Stuart Mavis

Redactie 3voor12 ,

Eurosonic Noorderslag heeft de line-up compleet. De festivalorganisatie bevestigt vandaag de laatste namen, waaronder het project Parels van de Jordaan, Orange Skyline, Kraantje Pappie en Stuart Mavis. Tijdens Parels van de Jordaan worden oude muzikale helden van weleer geëerd door o.a.: Thijs Boontjes, Janne Schra, Roxeanne Hazes en Willeke Alberti. Het showcase-spektakel wordt van 11 tot en met 14 januari in Groningen gehouden.

15 december
Era Istefi, Hans Hanneman, Kraantje Pappie, Luwten, Orange Skyline, Parels van de Jordaan, and Stuart Mavis. Met deze laatste namen is de line-up van Eurosonic Noorderslag compleet.

6 december
Reykjavíkurdætur, Batida apresenta: The Almost Perfect DJ, Dead!, Die Höchste Eisenbahn en Fickle Friends.
7 Layers Sessions: WILDES, Saint Sister, Fil Bo Riva, Siv Jakobsen, Dan Owen, L.A. Salami, Albin Lee Meldau, St. Grandson, Matt Maltese, Mahalia , Mani Orrason, Novo Amor, ADNA en Soffía Björg.
Appelsap Presents: 67, Amy Becker, Azekel, Jarreau Vandal, Lion Kojo, Mairo Nawaz, NAMBYAR, Rejjie Snow, Siobhan Bell en Yung Nnelg.

22 november
45ACIDBABIES, Aafke Romeijn, Bartek, Canshaker Pi, Celine Cairo, Fata Boom, Kim Janssen, Koffie, Komodo, Linde Schöne, MICH, Michelle David & the Gospel Sessions Extravaganza, Noisia ‘Outer Edges’, SFB, SMIB en Rotterdam Airlines (Sevn Alias, Kevin, BKO, Jairzinho, Lil Saint).

15 november
ALA.NI, Altrego, Amber Arcades, Aries, Barbagallo, Beach Beach, Bearoid, Betsy, Black Oak, Brian Deady, Brutus, Buvette, Cadenza, CC Smugglers, CUT_, DaGamba, Dardust, DJ Firmeza, Dool, East of My Youth, Echo Beatty, Elephant9, Exmagician, Farewell Dear Ghost, Flavien Berger, Fleddy Melculy, Francobollo, Ghost of you, Giant Rooks, Gidge, Giungla, Gli Sportivi, Glints, Goat Girl, GoldFFinch, Guillaume Perret, Gundelach, HER, Holly Macve, It's Everyone Else, J.C. Satan, Jacle Bow, Jacques, JATA, Jett Rebel, Kid Flicks, L.A. Salami, La Jungle, Let's Eat Grandma, LTGL, Magic Island, Me + Marie, Mikko Joensuu, Moonshiners, Mother's Cake, Mozes and the Firstborn, Navarone, Newmoon, Olde Gods, Otzeki, Petit Biscuit, Rats on Rafts / De Kift, Sauropod, Skott, SLØTFACE, Sonars, St. Tropez, TAU, Teksti-TV 666, Teleman, The Courettes, The Eskies, The Happy Mess, The Magic Gang, The Moonlandingz, Thomas Azier, Thundermother, Tommy Cash, Torus, Trupa Trups, Tsar B, URSINA, Wandl, White Wine, Wucan, Yes I'm Very Tired Now, Youngr.

8 november
AdHd, Áine Cahill, Albert af Ekenstam, Albin Lee Meldau, Anna Meredith, Baloji, Basheskia & Edward EQ, Baywaves, Bazart, Beissoul & Einius, Bernays Propaganda, Best Youth, Birthh, Black Dylan, Black Foxxes, Blaudzun, Brass Rave Unit, Bry, Buslav, Camp Claude, Carpenter Brut, CHINAH, Christian Löffler, Chui, Cocaine Piss, Crying Boys Cafe, Death Alley, Delv!s, Donnerwetter, EKKAH, Elle Exxe, Eskei83, Faber, Fil Bo Riva, First Breath After Coma, First Hate, Fran Palermo, Jonna Fraser, Gallowstreet, Good Harvest, Gurr, HAUS, Holy Nothing, IDLES, Jadu Heart, JOHN GRVY, JP Cooper, Kel Assouf, Klangstof, Kuenta i Tambu, Lisa O'Neill, Lookapony, Mahalia, Matt Maltese, Nils Bech, Noiserv, Novo Amor, Octa Push, Onuka, Paceshifters, Palace Winter, Paul Sinha, Picture This, Pink Oculus, Rodrigo Leão, Ronnie Flex (+band), Sailor & I, Saint Sister , Seramic, St. Grandson, Sturla Atlas , Swedish Death Candy, The Amazons, The Dubbeez, The Ills , The Kik, The Mysterons, The Wacky Blues Professors, Throes + The Shine, Txarango, Vera Jonas Experiment, View, Weval live en WILDES.

25 oktober
ADNA , Anne-Marie, Bonzai, Communions, Dan Owen, Declan McKenna, Henrik the Artist, Joep Beving, KIOL, LÉON, Man Duo, Mani Orrason, Mario Batkovic, Martin Kohlstedt, Jeangu Macrooy, Møme, Salut C'est Cool, Sam Alone and the Gravediggers, shame, Silvana Imam, Siv Jakobsen, Soffía Björg, TaxiWars, Témé Tan, TEMENIK Electric and Wyvern Lingo.

18 oktober
Broederliefde, Donnie, Pip Blom, Rondé, Rob Dekay, Teske, The Jerry Hormone Ego Trip, The Grand East en Yung Internet zijn bevestigd voor Noorderslag 2017.

11 oktober
Met Portugal is het focusland voor de komende editie van Eurosonic is bekend gemaakt. In januari reizen daarom de volgende Portugese bandjes naar Groningen: The Gift, NEEV, DJ Ride, Gisela João, Glockenwise, Memória de Peixe, :papercutz and We Bless This Mess. Verder maakt de organisatie bekend dat het Tsjechische Himalayan Dalai Lama, de Brit James TW, de Belg Jan Swerts, de Franse rapper MHD and het Oostenrijkse salute naar het festival komen. 

20 september
Eurosonic Noorderslag maakt de eerste namen bekend, geselecteerd in samenwerking met 27 radiostations die lid zijn van de European Broadcasting Union (EBU):

België – Mustii (RTBF / Pure FM)
België – Warhaus (VRT/Studio Brussel)
Bulgarije – Der Hunds (BNR)
Denemarken – IRAH (DR/P6 Beat)
Duitsland - Drangsal (ARD)
Duitsland – Roosevelt (ARD)
Estland - NOËP (ER/Radio 2)
Finland – ALMA (YLE X + Music Finland)
Frankrijk – Baptiste W. Hamon (Radio France/FIP)
Hongarije - Cleveland (MR2)
Ierland – Hare Squad (RTE/2FM)
Italië – Joan Thiele (RAI/RADIO 2)
Letland – Bandmaster (Latvias Radio / Radio 5)
Luxemburg – Bohemian Betyars (ERSL/Radio 100.7)
Moldavië – Tepes (MDA Radio Moldova Muzical)
Nederland – Indian Askin (NPO/3FM)
Noorwegen – Anna of the North (NRK/P3 – Norway)
Oostenrijk – Inner Tongue (ORF/FM4)
Portugal – Marta Ren & The Groovelvets (RDP/ANTENA 3)
Servië – Stray Dogg (29. RTS/Radio Belgrade One)
Slovenië – Jakob Kobal (Radio Slovenija/Val202)
Verenigd Koninkrijk – Be Charlotte (BBC/Radio 1)
Verenigd Koninkrijk – Ward Thomas (BBC/Radio 1)
IJsland - Glowie (RUV/RAS2)
Zwitserland - FlexFab (Couleur 3)
Zwitserland – Damien Lynn (SRF3)
Zweden – Rein (SR/P3)
Zweden – Viagra Boys (SR/P3)

nu op 3voor12