Deze artiesten spelen dit jaar in de platenzaken tijdens Record Store Day Deze artiesten spelen dit jaar in de platenzaken tijdens Record Store Day

Met o.a. Eefje de Visser, Spinvis, The Cool Quest, Indian Askin en Amber Arcades

, Flip Kloet

Deze artiesten spelen dit jaar in de platenzaken tijdens Record Store Day

Met o.a. Eefje de Visser, Spinvis, The Cool Quest, Indian Askin en Amber Arcades

Flip Kloet ,

De namen en locaties voor Record Store Day 2016 zijn vandaag bekend gemaakt. Ook dit jaar staan er op 16 april meer dan 100 artiesten in de platenwinkels door heel Nederland. Denk aan ambassadrice Eefje de Visser, Spinvis, Danny Vera en The Cool Quest. En uiteraard ook jong talent als Amber Arcades, Indian Askin, Bombay, Max Meser, Polynation en The Brahms. Voor het gemak zette 3voor12 de volledige line-ups uiteen in deze interactieve kaart.

't Oor Almere Brouwerstraat 10 Almere

11:00 The Black Cult
15:00 Ad Vanderveen
16:30 Luminize

Velvet Music Amersfoort Havik 7-A Amersfoort

09.45 Willem Wits
10.30 The Badger and the Bass
11.15 Ian Fischer
12.00 Stuurbaard Bakkebaard
13.00 Bells of Youth
13.30 Joris Linssen en Caramba
14.30 Drive Like Maria
15.00 Black Cult
16.00 Sofie Letitre
16.30 Attila
18.00 Haty Haty

Concerto Utrechtsestraat 52-60 Amsterdam

11:00 Tiny Legs Tim
12:00 Naïve Set
13:00 Amber Arcades
14:00 Giant Tiger Hooch
15:00 Max Meser
16:00 Boogie Beasts
17:00 Daniel Docherty
18:00 St. Tropez

Eardrum Buzz Haarlemmerplein 9 Amsterdam

11:00 Rita Zipora
12:00 G.T. Thomas
13:00 B-Movie Orchestra
14:00 Echo Movis

Record Palace Weteringschans 33 Amsterdam

13:00 Yorick van Norden
17:30 Max Meser

Velvet Music Amsterdam Rozengracht 40 Amsterdam

11:00 Bewilder
12:00 Aafke Romein
13:00 El Pino & The Volunteers
15:00 Thijs Boontjes
16:00 Paul De Munnik
17:00 Indian Askin

Amsterdam – Sugarfactory (i.s.m. Concerto)

19:30 – 20:00 Boogie Beasts (BE)
20:20 – 20:50 The Black Cult
21:15 – 22:00 Traumahelikopter
+ Vinyl DJ’s

Kroese Arnhem Rijnstraat 31 Arnhem

12:00 Julian Sas
13:00 Flip Noorman
14:00 Maison Du Malheur
15:00 Robin Borneman
16:00 Iris Penning
17:00 The Heat

Waaghals Arnhem Walstraat 15 Arnhem

11:00 Eerie Wanda
14:00 Green Hornet
16:00 Those Foreign Kids

Plato Apeldoorn – Leienplein 5-9 Apeldoorn

12.30 The Cool Quest
13.15 Postcards from Mars
15.00 Nachtdienst
16.00 Lea Kliphuis
17.00 Aafke Romein
17.45 Lakshmi

Vanderveen Koopmansplein 16 Assen

12:00 The Blind Roofers
14:30 Ian Fisher

Velvet Music Alkmaar: Pop Eye Boterstraat 10 Alkmaar

T.b.c.

Waterput Bosstraat 36 Bergen op Zoom

10:00 Les Blauw
11:00 Danny Vera
12:00 Marble Sounds
13:00 Go March
14:00 Tiny Legs Tim
15:00 Bent van Looy
16:00 Eefje De Visser
17:00 Spinvis
18:00 The Sore Losers

Green Vinyl Heerbaan 222 Breda

11:00 Sofie Letitre
12:00 Kypski
13:00 Hypochritsmutreefuzz
14:00 DJ DNS
15:00 There There
16:00 MacSwordfish

Roots Mail Music - Breda

15:00 Romeo Spinelli & Edwards

Tunes Ville Haagdijk 15 Breda

T.b.c.

Velvet Music Breda Tolbrugstraat 12 Breda

11:00 Mala Vita
16:00 Awash
17:00 Diff
18:00 Go March

Sounds Delft

12:00 Causes
13:00 CUT_
14:00 Polynation

Velvet Music Delft Voldersgracht 3 Delft

12:00 Max Meser
13:00 Hooverphonic
14:00 Indian Askin
15:00 Ellen Ten Damme
16:00 Aapnootmies
17:00 Friends of the Family
18:00 Kypski
19:00 Adam & The Relevants
20:00 IX
21:00 De Kraaien
22:00 Mala Vita

Velvet Music Den Haag (Paagman) Frederik Hendriklaan 217 Den Haag

11:00 Hooverphonic
12:00 Paul de Munnik
13:00 Ellen ten Damme
14:00 Aapnootmies
15:00 Moke
16:00 Mala Vita

Velvet Music Den Haag (Centrum) Lange Poten 41 Den Haag

13:00 Friends of the Family
14:00 De Kraaien
15:00 Kypski
16:00 A Balladeer

Plato Deventer

13.00 Wilhelm Freddie
13.45 Jick Munro & the Amazing Lazerbeams
14.00 Brahms
14.30 Cool Quest
16.00 Lakshmi
17.00 Nachtdienst
18.30 Dokter Watjes
20.30 Stephanie Struijk
21.30 Bettie Serveert

Variaworld Kleine Overstraat 12 Deventer

12:00 Youp Boelens meets Bowie
14:00 Drive by Wire
14.00 Meet & Greet Bert Heerink (Vandenberg)
15.30 Magnetic Spacemen
16:30  Paceshifters

Wim's Muziekkelder Korte Heezenstraat 5-a Doetinchem

11:00 The Heat
12:00 Lea Kliphuis
13:00 Bootleg Betty
15:00 Dokter Watjes
16:00 Green Hornet

Velvet Music Dordrecht Vriesestraat 110 Dordrecht

11.15 AapNootMies
12.00 Bottles of Love
13.00 Eefje de Visser
14.30 Adam & The Relevants
15.30 Go March
16.30 Tenfold
17.30 Goodnight Moonlight

Velvet Music Ede Maandereind 40 Ede

11:00 Niels Geusebroek
16:00 Stuurbaard Bakkebaard

Ray Elpee Stratumseind 28 Eindhoven

11.00 Bertus en Ruud Borgers
12:30 Double Veterans
13:30 Tamarin Desert
14:30 IX
15:30 Hypochristmutreefuzz
16.30 Eddy and The Ethiopians
18.00 Komatsu

Velvet Eindhoven

14:00 Awash
15:30 Bells of Youth
16:30 Clean Pete

Planet of Sound Enschede

16:00 Jeangu Macrooy
17:00 Magnetic Spacemen

Mollema Music World Voorstraat 11 Franeker

12:30 Ella & Her Man

Free Music High Fidelity Turfmarkt 12 Gouda

12:00 Indian Askin
15:00 El Pino & The Volunteers
T.b.c.

De Jongens van Hemmes Steenstilstraat 10 Groningen

16:00 Ian Fisher

Plato Groningen Oude Ebbingestraat 41 Groningen

10.30 Lakhsmi
12.30 Stevie Ann
13.30 Animal Antics
16.00 Roald van Oosten

North End Haarlem Marsmanplein 19 Haarlem

10:30 Bells Of Youth
12:00 A Balladeer
13:00 Haty Haty
14:30 Zuco 103
18:00 Bombay

Sounds Haarlem Grote Houtstraat 171 Haarlem

11:00 Gian Tiger Hooch
13:00 B-Movie Orchestra
14:30 Sue The Night
16:00 Causes

Gong Heerlen

14:00 Third House On The Left

't Oor Hilversum Leeuwenstraat 44 Hilversum

11:30 Maison Du Malheur
13:00 Ad Vanderveen
15:00 Yorick Van Norden
17:00 Giant Tiger Hooch
18:30 The Indien

Evelyn Novacek Meint Veningastraat 132 Hoogezand

(Preparty 15 april: 19:00 Jan Henk de Groot en Bert Hadders)
11:00 Animal Antics
13:00 HerbieBlues/Snikhait
14:00 Maas en Folgerts
15:00 Toycar Taxi
16:00 Harry Niehof
16:45 Sheepskin Wolves

Licks Sint Jacobsstraat 15 Leeuwarden

14:30 Ella & Her Man
16:00 Animal Antics

Plato Leiden Vrouwensteeg 4-6 Leiden

11:00 The Backalleys
13:00 Boogie Beasts
15:00 Arthur Ebeling
15:30 DeeJay NorthLakeSoul
17:00 Torii
17:30 f-act

Velvet Music Leiden Nieuwe Rijn 34 Leiden

12:00 Destructive Pinguins
13:00 Kapok
14:00 Paul De Munnik
15:00 Rita Zipora
16:00 B-movie Orchestra
17:00 Bettie Serveert
18:00 Kieff

Afterparty: Gebr. de Nobel (i.s.m. Plato Leiden & Velvet Leiden)

Eerie Wanda
Takyon
Blue Crime
Bird On The Wire
Boogie Beasts

Dominicanen Dominicanenstraat Maastricht

11:30 Clean Pete
14:00 Rinzo & The Hey Hey Panthers
15:00 Eerie Wanda

De Drvkkery Markt 51 Middelburg

09:15 Peetman
11:00 Krankland
16:30 Kapok

Kroese Nijmegen Molenstraat 126 Nijmegen

12:00 Bombay
13:00 Niels Geusebroek
14:00 Julian Sas
15:00 Flip Noorman
16:00 No Blues
17:00 Maison Du Malheur

Waaghals Nijmegen Achter de Hoofdwacht 7 Nijmegen

12:00 Green Hornet
14:00 Lea Kliphuis
15:00 Those Foreign Kids

CD Kiosk de Schakel 3 Oss

12:00 Robin Borneman
13:30 Sofie Letitre
14:30 The Heat
15:30 Matt Winson

Plaatboef Rotterdam Nieuwe Binnenweg 81A Rotterdam

14:30 Torii
16:30 Echo Movis
17:30 IX

Velvet Music Rotterdam Oude Binnenweg 121a Rotterdam

11:30 Silver Pockets Full
13:30 Mala Vita
15:30 CUT_
16:30 El Pino & The Volunteers

Music Machine Paardestraat 11 Sittard

Morgana’s Illusion
Benny Hitt
Cowboys Of The Sky
Stowistow

Sounds Tilburg Nieuwlandstraat 33 Tilburg

11:00 Tangled Horns
13:00 Danny Vera
[TBA] Hair Of The Dog
[TBA] Machinery
[TBA] Grim Tim

Plaatboef Utrecht Oudegracht 306 Utrecht

12:30 Matt Winson
13:30 Tenfold

Plato Utrecht Voorstraat 35 Utrecht

12:00 Pauw
13:00 The Black Cult
16:00 Alexi Lalas
17:00 Polynation

Swordfish & Friend Oudkerkhof 43 Utrecht

11:00 IX
13:00 Bewilder
14:30 Bombay
15:30 Haty Haty

Utrecht, De Helling (i.s.m. Plato Utrecht en Swordfish & Friend)

Hydrogen Sea 
Amber Arcades 
Death Alley 
Kelpe
Dollkraut
Nuno Dos Santos

Wil'm Meijerijgaarde 11 Veghel

11.00 Take over
13.00 Nura and the Revels
14.00 Robin Den Hartig
15.00 Batenburg Hellbilly
16.00 Niels Geusenbroek

Sounds Venlo Parade 66 Venlo

10.00 Bootleg Betty
12.00 Gold Class
13:00 Eerie Wanda
14:00 Clean Pete
15.00 Bluegrass Boogiemen
16:00 Tamarin Desert

Afterparty: Grenswerk, Venlo

Storksky
Tamarin Desert
The Madlee's
Thalamus
Sounds DJ Team

De Platenbaas Oude Markt 5 Vlissingen

11:00 Adam & The Relevants

Minstrel Music Assendorperstraat 95-1 Zwolle

11:00 – 17:00 Soulclap DJ Collectief

Plato Zwolle Klokkensteeg 14 Zwolle

12.00 Karel J. Schepers
13.00 Nachtdienst
14.00 Lakhsmi
15.00 Stevie Ann
16.15 Small Time Crooks
17.00 Cool Quest
18.00 Lea Kliphuis

Afterparty: 10 jaar Goomah Music - Hedon Zwolle
PAUW
Bökkers
Paceshifters
Fratsen
Broken Brass Ensemble
King of the World
Giant Tiger Hooch
En meer

Nu op 3voor12