Hooikoorts: Laatste namen Le Guess Who? 2015 bekendgemaakt, ook Le Mini Who? nu compleet Hooikoorts: Laatste namen Le Guess Who? 2015 bekendgemaakt, ook Le Mini Who? nu compleet

O.a. Apneu, Naive Set en Pitou

, Redactie 3voor12

Hooikoorts: Laatste namen Le Guess Who? 2015 bekendgemaakt, ook Le Mini Who? nu compleet

O.a. Apneu, Naive Set en Pitou

Redactie 3voor12 ,

Le Guess Who? is nu echt compleet, ook de programmering van Le Mini Who? helemaal rond is. Op de line-up van het kleinere broertje prijken onder meer Naive Set en Apneu. Le Guess Who? vindt plaats van 19-22 november op diverse locaties in Utrecht.

4 november
- De laatste namen voor Le Mini Who?: Naive Set, Apneu, Silver Ferns, Bonne Aparte, Venus Tropicaux, The Wrapping Paper Project, Robin Koek, Wouter van Veldhoven, Bowrain, Von Norfeldt, Owls, Ottoboy, Fetter, Sina Khani, Niek Pronk, The Cannonball Johnsons, Bert Scholten, Paul Hoek, Pitou, R. De Selby en Dj Propo '88 invites Lotte Kramer & DJ Antal.
- Expositie: FONTANEL & Habbekrats Dutch Design Talents.

 

29 oktober:
- Het blokkenschema is bekendgemaakt.
- Nieuwe namen: Dawn Penn, Majical Cloudz, Thus Owls, DJ Paypal, Negra Branca, Lovers & Lollypops Soundsystem, The Babe Rainbow, The Mysterons, Woods on Fire, The Great Communicators, Chaos Echœs, Phurpa
- Modulation met Yoshio Machida, Seht Zahn en Michel Banabila,
- benefietavond voor Tanzania met Dylan Carlson, Arvind Ganga, Jasper Stadhouders Poly Band en Miriam Overlach.
 

13 oktober:
De eerste 31 namen voor Le Mini Who? zijn bekend: Moon Tapes, Goodnight Moonlight, Geysers, Boner Petit, Häxxan, Iguana Death Cult, TV Wonder, Tamarin Desert, Blue Crime, Radial Sequence, LGHTNNG, Dotlights, The World Of Dust, Howart, Kite Base, The Lumes, Monkeystuff, Jo Goes Hunting, Black Oak, Canshaker Pi, Boyle, Discohen, Pure Muna, YEAR, Couleur Café, Bombay, Skynjun, Ries de Vuyst, Smutfish (solo) en Nicole Bianchet. Lees meer bij 3voor12 Utrecht.

1 oktober:
The Notwist, Hildur Guðnadóttir, Yung Gud & Sad Boys, Atlas Sound, Islam Chipsy / EEK, Prefuse 73, Heems, Huerco S., Lee Gamble (DJ set), The Besnard Lakes, Michael Price Trio, Bob Forrest, Mark McGuire, Masayoshi Fujita, The Weather Station, Bölzer, Virus, Widowspeak, John Doran, Eartheater, Kodiak Deathbeds, Housewives, Sunflower Bean, Dan Friel, Car Seat Headrest, STUFF., Saintseneca, Jack Name, Jessica Moss, Rami Zaidan, Elie Maalouf, Sahar Taha, Nâ Hawa Doumbia, Rats on Rafts, Dollkraut, The Homesick, Torii, HOEK, Torus.

9 september:

Evil Superstars komt naar LGW?

3 september:
35 nieuwe namen:
- Blanck Mass, Liima, Ho99o9, Wavves, NAH, Jerusalem In My Heart, Jacuzzi Boys, Wilbert Bulsink & Jessica Sligter, Anna Meredith, Jennifer Castle, Howard Eynon
- Sunn O))) presents Keiji Haino, Bennie Maupin, Chelsea Wolfe, OM, Charlemagne Palestine, Marissa Nadler, Demdike Stare, Circuit des Yeux, Goatsnake, Martyrdöd, The Secret, Today Is The Day en Big|Brave
- Constellation Records presents: Ought, Avec le Soleil Sortant de sa Bouche, Last Ex, Eric Chenaux, Saltland
- Fluister Nights: Lubomyr Melnyk, Deaf Center, Loscil, Christina Vantzou, Otto A Totland, Trigg & Gusset

27 augustus:
Ought komt naar LGW?

19 augustus:
Nieuwe namen: Jacco Gardner nodigt Os Mutantes en Dungen uit; Levitation presenteert Total Control, Ultimate Painting, The Pop Group, Meat Wave, Swervedriver, Föllakzoid; The Drones; Nots; Shannon & The Clams; Arbouretum, Kelley Stoltz 

1 juli:
Tout-Puissant Orchestre Poly-Rythmo de Cotonou, Mikal Cronin with Strings & Horns,  Josh T. Pearson, Adrian Younge & Friends, A Place To Bury Strangers en Lightning Bolt.

24 juni:

Kamasi Washington is bevestigd voor LGW? Ook Ariel Pink komt naar LGW?, de psychpopartiest maakte dat zelf bekend. Eerder deze week werd METZ bevestigd.

26 mei:
De eerste namen voor LGW? 2015 zijn bekend. Op het reguliere programma staan de volgende acts:
Deerhunter, Faust, Destroyer, Adrian Sherwood At The Controls x3, including Adrian Sherwood x Disappears - live dub mix, Shabazz Palaces, Kaki King performing The Neck Is A Bridge To The Body, Mirel Wagner, Bo Ningen, The Necks en Lotic. Meer namen worden binnenkort aangekondigd.

Ook is vandaag bekendgemaakt dat Sunn O))) als onderdeel van het festival een speciaal vierdaags programma zal presenteren. Daarvan is de line-up tot dusver als volgt:
Sunn O))), Annette Peacock, Magma, Julia Holter, The Crazy World of Arthur Brown, Einheit Brötzmann en Aluk Todolo.

nu op 3voor12