Hooikoorts: ADE-programma Sugarfactory bekendgemaakt Hooikoorts: ADE-programma Sugarfactory bekendgemaakt

O.a. Kerri Chandler, POPOF, Marc Romboy en Art Department

, Redactie 3voor12

Hooikoorts: ADE-programma Sugarfactory bekendgemaakt

O.a. Kerri Chandler, POPOF, Marc Romboy en Art Department

Redactie 3voor12 ,

Vandaag maakt de Sugarfactory haar line-ups voor Amsterdam Dance Event bekend. Kerri Chandler heeft een eigen labelnight met Kaoz Theory, POPOF komt bij de Roush X WOW! avond en er zal een allnighter zijn van A Love From Outer Space (Andrew Weatherall en Sean Johnston). Verder is er de Wicked Jazz Sounds avond en zijn er afterparty's met o.a. Art Department en Guti (live).

26 augustus
Sugarfactory:

Woensdag 14 oktober: Allnighter van A Love From Outer Space (Andrew Weatherall en Sean Johnston),

Donderdag 15 oktober: Roush X WOW! labelnight met POPOF, Hector Couto, Cuartero en Mart-t,

Vrijdag 16 oktober: Kerri Chandler presenteert Kaoz Theory Label Takeover met Detroit Swindle, DJ W!LD, Stephane Ghenacia en Voyeur,

Zaterdag 17 oktober: Systematic Recordings met Marc Romboy, Stephan Bodzin, Audiojack,

Zondag 18 oktober: Wicked Jazz Sounds met Gallowstreet Brass Band en Faisal

Afterparty’s met Flashmob, Leider Kein Fruhstuck x Credo Showcase, Social Experiment met Art Department en Guti (live)

1
9 augustus
Nagenoeg het hele ADE-programma in Paradiso is nu bekend:

Woensdag 14 oktober
Haty Haty (het nieuwe project van Blaudzun & David Douglas

Donderdag 15 oktober
Laura Clock / Tears & Marble
Howling
GANZ & Friends met o.a. What So Not, Swindle @ Paradiso Noord
Hospitality met o.a. Camo & Krooked, London Elektricity

Vrijdag 16 oktober
Modulaire synthesizer showcases van Sjamsoedin (Nobody Beats The Drum) en Colin Benders (Kyteman)
Odesza
10 Years BoysNoize Records met o.a. Boys Noize, 2manydjs
RAMsterdam met o.a. Andy C, Calyx & TeeBee @ Tolhuistuin

Zaterdag 17 oktober
The Sound of Blackness met o.a. Tedd Patterson, Honey Dijon
BEA1991
Warp x LuckyMe met o.a. Squarepusher, Evian Christ

Zondag 18 oktober
Danse Danse met o.a. Pat Thomas & Kwashibu Area Band

18 augustus
STRAF_WERK gaat naar buiten met namen voor hun avond in De Overkant (Noord) op 17 oktober:

Skream b2b Route 94, KiNK (live), Waze & Odyssey, Tom Trago b2b Cinnaman, Friend Within, De Sluwe Vos, Andre Bratten (live), Prunk, Wouter S, Tsepo

12 augustus
Dekmantel maakt ADE-line-up bekend:

Vrijdag: Ben UFO vs Pearson Sound vs Pangea, Four Tet, Joy Orbison vs Barnt in het Westergastehater en Casper Tielrooij, Palms Trax, Motorcity Drum Ensemble, Juju & Jordash (live) en Young Marco in de North Sea Jazz Club.
Zaterdag: Matrixxman, Function, Marcel Dettmann en Ben Klock in het Westergastheater, Thomas Martojo, Voiski, Ryan Elliott vs Makam en Randomer. 

11 augustus

Delsin maakt line-up van vrijdag, 16 oktober in Studio 80 bekend: Abdulla Rashim, Delta Funktionen, Doka & SHLTR, Gunnar Haslam, Mattikk, Svreca, Voices From The Lake (live), Vril (live)


Ook Zeezout maakt vier avonden in Undercurrent bekend.

Donderdag 15 oktober: Bicep, Midland, Optimo, Antal, Sandrien (house set), Tijn Benedek

Vrijdag 16 oktober: KiNK live, Prosumer, Tama Sumo, Hunee, K15, L'Atelier

Zaterdag 17 oktober: Move D b2b Gerd Janson, Special guest, Young Marco, Andy Hart, Halve Soul

Zondag 18 oktober: Awanto3, Benny Rodrigues, Boris Werner, Elias Mazian, Maxi Mill, San Proper, Steve Rachmad, Tom Trago, William Kouam Djoko

10 augustus

De Marktkantine maakt vier avonden voor ADE bekend.

Woensdag 14 oktober: Oliver Koletzki, HVOB (live), Teenage Mutants, Niko Schwind, Animal Trainer, Kellerkind, Claptone, Joyce Muniz, Mickey, Compuphonic, Shir Khan en Sirens Of Lesbos.

Donderdag 15 oktober: Dixon, Âme en Solar.

Zaterdag 17 oktober: John Talabot, Roman Flügel, Pional (Live), Red Axes, Marvin & Guy, JMII live, Daniel Baughman

Zondag 18 oktober: Mano Le Tough, Baikal, The Drifter, Alex Smoke (live), Gilb'r, Nuno dos Santos, Love over Entropy (live), Tsepo, Job Jobse b2b Jennifer Cardini

5 augustus
DGTL maakt drie avonden voor ADE bekend.

Donderdag 15 oktober: Maya Jane Coles, Dusky, Mount Kimbie, Heidi, Cinnaman en special guest Bonobo. 

Vrijdag 16 oktober: Jamie Jones, Eats Everything, Richy Ahmed, Patrick Topping, wAFF, Denney, Russ Yallop

Zaterdag 17 oktober: Kölsch, Michael Mayer, Barnt, Hunter/Game, Weval, CoMa, Patrice Bäumel, Fango (meer namen worden later bekend gemaakt)

30 juli:
Boys Noize Records bestaat 10 jaar en dat wordt gevierd bij ADE. RAUW heeft een speciale Boys Noize Records avond in Paradiso op 16 oktober, in samenwerking met Decked Out. Op de line-up staan onder andere:

Boys Noize, 2manydjs, Felix Da Housecat, Miss Kittin b2b Djedjotronic, SCNTST, Housemeister, Para One, Strip Steve, Feadz, Bart B More, Baskerville, The RAUW All Stars featuring: Joost van Bellen, Mason, RipTide, Wannabe A Star and the DiscTwins.

Subbacultcha host zijn eerste ADE-avond ooit en maakte daarvan de line-up bekend: Larry Gus, U.S. Girls, Mittland och Leo en Luc Mast & Arif Malawi komen zaterdag 17 oktober naar de Melkweg.

23 juli:
Terwijl her en der allerlei organisatoren hun eigen line-ups al bekend maken, komt Amsterdam Dance Event nu zelf met een enorme lijst bevestigde namen. Hou je vast:

Adam Beyer (SE), Adriatique (CH), Agoria (FR), Alan Fitzpatrick (GB), Alesso (SE), Andhim (DE), Antal (NL), Anthony Parasole (US), Apollonia (FR), Armin van Buuren (NL), Art Department (CA), Axwell Λ Ingrosso (SE), Black Coffee (ZA), Bonobo (GB), Boris Werner (NL), Carl Cox (GB), Cassy (AT), Cleavage (NL), Chris Liebing (DE), Cristian Varela (ES), Damian Lazarus (GB), Dauwd (GB), Dave Clarke (GB), David Guetta (FR), De Sluwe Vos (NL), Dimitri Vegas & Like Mike (BE), DJ Rush (US), DJ Sneak (CA), Donato Dozzy (IT), Dubfire (US), Fernanda Martins (BR), Fort Romeau (GB), GE-OLOGY (US), George FitzGerald (GB), Green Velvet (US), Guti (AR), Happa (GB), Hardwell (NL), Henrik Schwarz (DE), Hunee (DE), I-F (NL), Ici Sans Merci (NL), Ida Engberg (SE), Jeff Mills (US), Joran van Pol (NL), Joris Voorn (NL), Joseph Capriati (IT), Julian Jeweil (FR), Karmon (NL), Kate Boy (SE), Kollektiv Turmstrasse (DE), Kolombo (BE), Kraak & Smaak (NL), Len Faki (DE), Leon Vynehall (US), Levon Vincent (US), Maceo Plex (US), Machinedrum (US), Malawi (NL), Marcel Fengler (DE), Markus Schulz (US), Martin Garrix (NL), Matador (Ireland), Matthias Tanzmann (DE), Menno de Jong (NL), Midland (GB), Monika Kruse (DE), Moodymann (US), Nicky Romero (NL), Nicole Moudaber (GB), Nina Kraviz (RU), Noisia (NL), Octave One (US), Odesza (US), Oliver Heldens (NL), Osunlade (US), Pan-Pot (DE), Paul Oakenfold (GB), Perc (GB), PETDuo (BR), Posij (NL), Rebekah (GB), Rebolledo (MX), Ricardo Villalobos (CL), Richie Hawtin (CA), Robert Hood (US), Robin Schulz (DE), ROD (NL), Romare (GB), Ron Morelli (US), Ron Trent (US), Rødhåd (DE), Sandrien (NL), Seth Troxler (US), Showtek (NL), Solomun (DE), Speedy J (NL), Stefano Noferini (IT), Surgeon (GB), The Gaslamp Killer (US), The Hacker (FR), The Martinez Brothers (US), Tiësto (NL), Truss (GB), Tsepo (NL), Tyree Cooper (US), Vicetone (NL), Yellow Claw (NL) en vele anderen.

17 juli:
Closure neemt The Breakfast Club over van de Melkweg. Bij deze ochtend- en middagfeesten staan onder meer Midland, Levon Vincent en Donato Dozzy op het menu.

16 juli:
Melkweg bevestigt Kateboy en Ninjatune avond met: Bonobo, George Fitzgerald, Machinedrum, Leon Vynehall en Romare. Verder worden onder meer Dave Clarke, John Digweed, Kraak & Smaak, Gramatik, Noisia invites The Gaslamp Killer en Nicky Romero & Friends aangekondigd.

25 juni:
Vandaag bekend gemaakt: de ADE-line-ups van Awakenings en Amsterdam Music Festival.

Awakenings (de Gashouder)

- Awakenings presents Drumcode: Adam Beyer, Alan Fitzpatrick, Dubspeeka, Dense & Pika, Ida Engberg en Luigi Madonna (15 oktober)
- Awakenings presents Carl Cox & Friends: Carl Cox, Jon Rundell, Joseph Capriato, Nicole Moudaber, The Martinez Brothers en Yves (16 oktober)
- Awakenings presents Joris Voorn & Friends: Joris Voorn, Agoria, Green Velvet, Henrik Schwarz, Hot Since 82 en Joran van Pol (17 oktober)
- Awakenings presents Electric Deluxe: Speedy J, AnD, Blawan, Dasha Rush, Giorgio Gigli, Len Faki, Nina Kraviz en Rødhåd (18 oktober)

Amsterdam Music Festival (Amsterdam ArenA)
Op 16 en 17 oktober:
Alesso
Armin van Buuren
David Guetta
Dimitri Vegas and Like Mike
DJ SNAKE
Hardwell
Klingande
Martin Garrix
Oliver Heldens
Robin Schulz
Showtek
Tiësto
Vicetone
Yellow Claw

Nu op 3voor12