Hooikoorts: Blokkenschema's ITGWO 2013 bekend Hooikoorts: Blokkenschema's ITGWO 2013 bekend

Programma compleet met o.a. Nadine Shah, Gruppo Sportivo, The Future's Dust

, Redactie 3voor12

Hooikoorts: Blokkenschema's ITGWO 2013 bekend

Programma compleet met o.a. Nadine Shah, Gruppo Sportivo, The Future's Dust

Redactie 3voor12 ,

Into The Great Wide Open heeft de blokkenschema's bekendgemaakt. Het programma is ook compleet met de toevoeging van Nadine Shah, Gruppo Sportivo, The Future's Dust, WONDER en VROAR. Begin augustus kwam het festival nog met een reeks namen: onder meer Miles Kane, Melt YourSelf Down, Fakkelbrigade en Adam & The Relevants komen naar Vlieland. Eerder werden o.a. Tindersticks, Chic ft Nile Rodgers en Parquet Courts bevestigd.

20 augustus: Blokkenschema's bekend:
- donderdag 5 september

- vrijdag 6 september
- zaterdag 7 september
- zondag 8 september

Programma is ook gecompleteerd:
Nieuw zijn o.a. Nadine Shah, Gruppo Sportivo, VROAR, de Friese talenten The Future's Dust en WONDER. St. Paul is vastgelegd als presentator/host voor het Sportveld. Verder: KinderKees (van Hondt), Blonde-Redhead, De Grote Dave en Youri Supershow, The Happening, When Reggae was King, Tropical Bass Clash (met live Kuenta i Tambi), dj's Ed Rock vs Robin, Marcel & Ron en @-CHILL-e.

1 augustus: Nieuwe namen:
Miles Kane, Red Snapper, Fakkelbrigade, Typhoon, Rico & A.R.T., Melt Yourself Down, De Tweede Speeldoos, Zapp4, Elephant Stone, Josef Salvat, Coely, Tangarine, ZaZaZoZo, Nouveau Vélo, Earth Mk. II, Afterpartees, Adam & The Relevants, King Dalton, Harry Merry, Jeroen Kant

2 juli: Nieuwe namen: 
Chic featuring Nile Rodgers, Allah-Las, The Veils, DAAU, Broeder Dieleman, Maïa Vidal, Keaton Henson, Rachel Sermanni, Ethan Johns, Bent van Looy, Dawes, Bed Rugs, The Kik, Maison du Malheur

4 juni: Nieuwe namen:
Kitty, Daisy & Lewis, The Black Angels, Parquet Courts, King Kahn & The Shrines, Claw Boys Claw, Moddi, Eefje de Visser, Beach Fossils, Broken Twin, Cayucas, MONEY, Luke Sital-Singh, Sheep, Dog & Wolf.

4 Mei: 
Bekendmaking eerste namen tijdens Here Comes The Summer: Efterklang, Tindersticks, Bombino, Valerie June, Jacco Gardner, Blaudzun, Matthew E. White, Daniel Norgren, The Revival Hour, Julianna Barwick, Sean Rowe, Che Sudaka, Jessica Pratt, traumahelikopter en DJ Fitz.

Alle namen bij elkaar:
Miles Kane, Red Snapper, Fakkelbrigade, Typhoon, Rico & A.R.T., Melt Yourself Down, De Tweede Speeldoos, Zapp4, Elephant Stone, Josef Salvat, Coely, Tangarine, ZaZaZoZo, Nouveau Vélo, Earth Mk. II, Afterpartees, Adam & The Relevants, King Dalton, Harry Merry, Jeroen Kant, Chic featuring Nile Rodgers, Allah-Las, The Veils, DAAU, Broeder Dieleman, Maïa Vidal, Keaton Henson, Rachel Sermanni, Ethan Johns, Bent van Looy, Dawes, Bed Rugs, The Kik, Maison du Malheur, Kitty, Daisy & Lewis, The Black Angels, Parquet Courts, King Kahn & The Shrines, Claw Boys Claw, Moddi, Eefje de Visser, Beach Fossils, Broken Twin, Cayucas, MONEY, Luke Sital-Singh, Sheep, Dog & Wolf, Efterklang, Tindersticks, Bombino, Valerie June, Jacco Gardner, Blaudzun, Matthew E. White, Daniel Norgren, The Revival Hour, Julianna Barwick, Sean Rowe, Che Sudaka, Jessica Pratt, traumahelikopter en DJ Fitz.

Tags

Nu op 3voor12