Sinds zijn start bij Popronde 2023 heeft de poëtische Neder-indie artiest Astronaut niet stilgezeten; inmiddels heeft hij twee albums op zijn naam staan. Zijn vorig jaar verschenen plaat De Lucht biedt een ‘luchtige’ soundtrack voor onderweg, terwijl zijn teksten variëren van humoristische anekdotes tot melancholische reflecties op het leven. Met de nieuwe EP brengt hij een ode aan de underdog.
Hij sprak samen met bandlid Gijs met Eva in 3voor12 Radio over hun Koningsdag, zijn inspiraties en de top- vs underdog. Check het hele interview hieronder.
Astronaut staat morgen, 30 april, in de Oosterpoort Groningen, 7 mei in Paradiso Amsterdam, 8 mei in Doornroosje Nijmegen en 16 mei in Tivoli Utrecht.
Accepteer de 'social' cookies voor deze 'youtube'-embed.